Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

chaarliizee
14. nov 2009

ahojte mamičky, ja už mám 7 ročného chlapčeka, a ešte stále v noci nespinkám....lebo synček spí s nami a jedna noha tu, druhá tam...takže s manželom sme ráno takí dokopkaní, že až

beruska.zuzanka
14. nov 2009

Bré ránko sa praje, som si dnes nejako prispala 😅 Ahoj gabinka, ďakujem za privítanie 🙂

zabga88
14. nov 2009

Ahojte žienky! ako sa mavate?

Chaarliizee vitaj medzi nami! aj vikinka spinkava s nami ked je mm domasice zaspi s nami ale v noci ju mm prelozi do postielky ale i napriek tomu ju najdem rano znovu u nas v posteli

beruska len si pospinkaj kym sa da 😀

gabinka1012
14. nov 2009

vítej chaarlii jo,tak to znám taky mám pětiletou dcerku,skoro každou noc se stěhuje k nám a cestuje po celé posteli a kope jak kobyla. 😀
Nejenom že jsem nastydla ale ještě se mi k tomu ozvali opět ty raní nevolnosti. 😒

zabga88
14. nov 2009

juj gabinka uz znovu? ksic, ksic od teba 😀

ja som včera dostala mrchu takze nic ☹

gabinka1012
14. nov 2009

no ju zabga už zase.Pěkně mi to leze na nervy a jen doufám že to ode mě nechytne malá.

zabga88
14. nov 2009

juj to mi je luto dufam ze to uz nepotrva dlho a budes sa s tehulkovania len tesit bez nevolnosti 😉

beruska.zuzanka
14. nov 2009

Ja som mala tie nevolnosti až do piateho mesiaca ☹ Tak držím palce, aby čoskoro prešli 😉

zabga88
14. nov 2009

baby spinkate uz??? ja by som strasne spala ale cakam mm na skype 🙂

beruska.zuzanka
14. nov 2009

Mala som v pláne už hajať, ale nejako sa nedá 😀 Ešte si tu?

zabga88
15. nov 2009

no ja som včera zaspala ako babenko 😀 moja mala ešte spinka v noci som sa zobudila a ona kukala telku, pytam sa jej: Viki preco nespinkas? a ona mi, ze mami ide dobry film kukaj 😀

beruska.zuzanka
15. nov 2009

No pekne 😀 😀 😀

zabga88
15. nov 2009

co robkate babenky?

beruska.zuzanka
15. nov 2009

Čakám na mm, má nejaké pracovné stretko a už je tam tri hodiny 🙄 akurát si dobehol dom pre cigarety medzitým...

zabga88
15. nov 2009

no ja toho mojho cakam az v piatok nad ranom a v nedelu odchadza naspet 😠 a potom pride az pred vianocami 😠

beruska.zuzanka
15. nov 2009

Fúha, náš tatino, teda môj oco odchádza v utorok na mesiac do Nemecka a vráti sa tiež pred Vianocami.... takže vnučku uvidí prvýkrát tak v mms-ke a potom až keď sa vráti... ☹

zabga88
16. nov 2009

beruska, nebud smutna bude mu o to vzacnejsia 😉

kde ste vetky?

beruska.zuzanka
16. nov 2009

Veď ja viem 🙂

A tu smeeeeeee 😀 Mala som dnes poradňu, prvú v pôrodnici, nijaké zvláštne novinky, čiže ok 🙂

zabga88
16. nov 2009

super! ja by som sa asi dala nahovorit na na benko ale sa bojim porodu a komplikacii co som mala pri Vikinke ☹

beruska.zuzanka
17. nov 2009

Bolo moc zle zabga? Ale malá je krásna 😉 Ja neviem prečo, ale nejako sa pôrodu nebojím, ani po hrozných story, čo som počula, čítala.... a už som konečen pobalená do nemocky, včera v noci ma to balenie chytiloo 😀 😀

zabga88
18. nov 2009

no mne sa najskor oddelila placenta od maternice, potom som mala tlak 200/150.... a tak bol cisarsky o 2 týždne skor ☹

petikd
18. nov 2009

Ahojte 🙂
Teda s tými darčekmi vám poviem održku 😒 Ale sestra si už kúpila,ešte to zaplatiť.Damiánovi máme s našimi napoly autodráhu,ja mám pre neho knihu.Našim sa ideme s bratom a sestrou skladať na pekáren,aj švagrovi mám.Ale ostatným a mm neviem vôbec 😀
A s tými detičkami...no moja 5 ročná neter tiež tak cestuje 😀 Ked nám menili okná tak sme spali u nich a sestra upozornovala,že Tami príde a lahne kde jej príde,ale v tú noc neprišla,no ale neviem čo by bolo keby pride,lebo sme spali aj s Damčom 😉
No musím Damčovi vybaviť krčné,lebo akoby mal stále spoplíky a sa mi vidí,že zle počuje,tak uvidíme ☹

Vítam nové baby 🙂

Gabi juj dúfam,že už ti bude naozaj lepšie 😉

beruska.zuzanka
18. nov 2009

zabga, fú, tak to si si užila teda.... Držím palce, aby túžba po ďalšom uzlíčku prekonala strach a úzkosť z prevého zlého zážitku a druhý pôrod aby prebehol ok, bez komplikácií 😉

zlatucka
19. nov 2009

Ahojte,ja mám 22r a 3mes a už som dvojnásobná mamina 🙂 3r syn a 10mes dcérka 🙂

beruska.zuzanka
19. nov 2009

Vitaj zlatucka 🙂

evula20
19. nov 2009

Ahojte mam 20r. a aj ja som dvojnásobná mamina.Pred 5mesiacmi sa mi narodili dvaja krásny chlapci 😀

petikd
19. nov 2009

Zlatučká,Evula vitalte 😉
Baby no Damián si včera vtrepal lentilku do nosa,ale nie tú klasíckú veľku,ale takú malú z PL 😒 Tak som mu s vysávačom,ale nešlo.Potom som vybrala s pinzetou,už sa mu rozpadala.Juuj to je truľko malý,ale sa zľakol.Dúfam,že sa poučil 😉

evula20
19. nov 2009

Ahoj Petikd!tak Damiánko je takíto šinter.viem že to nieje do smiechu ale pobavila som sa 😀 už sa na to teším aj ja.mna to čaká dvojnásobne 😉

zabga88
19. nov 2009

Ahojte žienky 🙂

beruska dakujem... 🙂

evula a zlatucka vitajte medzi nami...

ja som bola teraz pre malu do skolky ale ma strasne vyplakane oči, pod očami červené velikánske kruhy až mi je do plaču ☹

beruska.zuzanka
19. nov 2009

zabga a čože sa jej stalo? 😲

Ja chodím aj do témy najkrajší vianočný darček kecať, keďže mám taký fajný termín a už sa nám tam pôrody rozbehliiiii 😵 😵 😵