Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zuzkap2
9. jún 2008

marbella ďakujem 😀 no tie pukajuce kosti to je ako keby si opisovala mňa 😀 😀 ale ja sa stadiaľto nechystám lebo ja som ešte mladá a citim sa pod 25

icerna
10. jún 2008

dobre ranko baby 😎 no tie zdravotne problemy po porode ma asi kazda...moje su:zuby,zili na nohach ma dost bolia,krize,stitna zlaza...ale co sa budeme stazovat,hlavne ze su deti zdrave 😀

marbella
10. jún 2008

zuzka ja som to myslela tak,ze sem casto nexodim 😀

icerna veru tak,stuplikovia nex su hlavne zdravi 🙂 a potom aj maminy 😀

icerna
11. jún 2008

no maminy dnes ma byt este teplucko,tak to musime vyuzit a behat po vonku 😎 zase sa nam ochladi,dufam ze mi mala neochorie 😒

zuzkap2
11. jún 2008

unas už dva dni hrmi a ani kvapka zatiaľ nepadla 🙂

icerna
11. jún 2008

tu je 2 dni slnecno,ale dako sa to uz zatahuje,no uvidime...mala sa vybuva a pojdeme von to este trosku vyuzit pokial neprsi 😎

marbella
11. jún 2008

no pekne,jaka burka prisla 😒

icerna
17. jún 2008

ahojte zienky,dako je tu mrtvo. 😖 co robite cele dni?

botis
17. jún 2008

ahojte, smiem sa pridat? tusim som tu najmladsia, ako asi vsade 😵 pred tyzdnom som mala 19r. a za mesiac sa mi narodi malinka 🙂

icerna
19. jún 2008

ahoj,vitam ta 😀
asi najmladsia,ja mam 22 😉 urcite sa uz nevies dockat malinkej,co?a este aj to pocasie vonku,teraz ti nezavidim. ci ti to ani nevadi?

nitka
19. jún 2008

botis nie si najmladsi ja mam 19 a mala ma 17 mesiacov 😉

icerna
19. jún 2008

nitka ty si ale sikulka🙂 budes chodit s lili na diskoteky 😉 😀

zabga88
19. jún 2008

Ahojte maminky! O čom je reč? 😎

icerna
20. jún 2008

o veku,skoro o nicom 😀 nahodte daku temu maminky 🙂
zabga ty mas kolko rokov,ak to nieje tajne 😕

jana20
20. jún 2008

Ahojte..
mozem sa k vam pridat?ja mam 22 🙂

zuzkap2
20. jún 2008

botis a jana20 vitam Vás 🙂 no ja v poslednom čase nemám čas na net. Ale v utorok sme boli na výlete zo škôlkou vo Westernovom mestečku. Bolo super a mám aj pár foto v albume 🙂

icerna
21. jún 2008

ahojte 😎 vitaj jana20 🙂 pekne fotky zuzka a kde je to mestecko?

jana20
21. jún 2008

Ahojky..ste tu?

zuzkap2
22. jún 2008

icerna Westernevé nestečko je v Liptovskom Mikulaši hneď pri Aquaparku Tatralandia 🙂
Dnes sme sme sa boli kupať a bolo super. Využila som aj topogán no ale nakoniec som naňom musela chodiť z Miškom, lebo sa mu tam veľmi páčilo

icerna
22. jún 2008

ahojte,ste tu niektora? 😀
no to ti zavidim ,urcite bolo super,aj vela ludi hm? 😎

icerna
22. jún 2008

nikto-nikde,tak idem aj ja 😔
paaa mozno zajtraa 🙂 ked nie tak pekny den vam prajem 😀

adriana84
22. jún 2008

Ahojte mlade mamicky, tak mozem sa pridat? Mam 23, resp.o 3 dni 24 a 4 mesacnu dcerku

botis
23. jún 2008

ahojte, no ja nemam moc casu na net odkedy sme sa prestahovali...
dakujem za privitanie, hej pocasie je priserne ale mame bazen na zahrade takze pohodka 🙂 uz mi presunuli termin na 17steho jula, co je asi o 3 tyzdne skor, ale hlavne aby bola zdrava, uz by som ju mala rada pri sebe. a asi sa ani ona nevie dockat, lebo hrozne silno kope.
tak sa majte krasne zatial a uzivajte si leto 😉 este sa ozvem 🙂

zuzkap2
23. jún 2008

icerna máš pravdu bolo super ale aj veľa ľudi 🙂
adriana84 vitaj 🙂
botis nebojsa tie týždne čoskoro prejdu a maličká bude na svete 🙂

nikol805
24. jún 2008

ahojte,,mozem sa pridat aj ja??? 😎 ...mam 21 a moj syncek ma 1 rocik a 1 mesiac 😀

lenrie
24. jún 2008

ahojte davno som tu neboala,nove mamicky vitam 😉 😉 😉
adriana84-mas krasnu dcerku,nahodou som si pozrela album,lebo povodne sa moja mala mala volat Vanesska ale je Riana 😉 😉 a sme aj rovnako stare 😉 😉
ako zvladaju vase deturence horucavy?my uz sme takmer mesiac doma,a uz takmer mesiac na ATB,maly dovliekol zo skolky pneumokoka a nie a nie sa ho zbavit a to nas prevenar caka u lekraky v chladnice vyse mesiaca ☹ 😒

lenrie
24. jún 2008

ste tu niekto?u nas je strasny hic,a vcera tu sla burka nedosla a dns opat,tma ako v rohu,hromy blesy a spadlo az poar kvapiek ☹ ☹ ☹

icerna
24. jún 2008

ahojte vsetky. koooonecne sa rozprsalo 😀
aj ja mam vanessku 😉 a zvlada to celkom fajn,lebo sa moc cez horucavy nezdryiavame vonku,skor od 16-17 je to lepsie,alebo hned rano. aj mi sa ideme dat prave zaockovat,cakam na vysledky z vyteru,uz sa nam to presuva viac ako pol roka 😠

icerna
24. jún 2008

lenrie a ako sa vam prejavuje ten pneumokok?

lenrie
24. jún 2008

vidis icerna,prepac ani som si nevsimla 😅 mala je zlata,akurat som pozreala album 😉 😉 😉 je uz velka kocka 🙂 a ako sa prejavuje pneumokok?tak vlastne nijako,len mala mala v jednom kuse zlte sople az dozelena a tak jej vzali vyter a zistili pneumokoka,konkretne je to streptokok pneumonia 😠 inac malej nic nie je :-