Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
4. okt 2008

ahojte kočky 🙂
barbiek vitaj 😀 no toho sa bojim aj ja ta nasa je taky moj maly cicik,stale somnou,ale vsetko sa da zvladnut a ten zaciatok musi byt riadne tazky,ale zvykli ste si...kolko mas rokov?

rikarr
4. okt 2008

niekedy je to fakt o držku ale aj kamoška má mylinká rozdiel je prvá má 2 roky teraz a druhé má 4 mes. a prvá bola tiež taký cicíček a k malej je uplne užasná....

tak my máme po oslave ...som grogy doteraz som upratovala a ešte dorážam šalát lebo sa mi nezmestí do chcladničky 😀 (to je dôvod na pažravosť, čo?) 😀 😀
ale už padám na kute

pa holky

claudinka
5. okt 2008

barbiek vitaaaaj 😀 😉 😉

rikarr tak to hej, keby som mala aj ja dievcatko, tak by mi bolo jedno, co budem mat druhe 😀 takto chcem babuuu 🙂 do ruzova piplat, kym je malinka.. to bude radosti.. eeejha a salatik by som si dala aj jaaa 🙂 mnam

mirrinka to bolo super privitanie 😉 este si zabudla dodat, ze sebavedomymi a inteligentnymi maminami 😀
a kedy sa to vy chystate na druhe? kazdu chvilku? 😀

icerna aj ty sa chystas na druhe, hmh?

mirrinka
5. okt 2008

claudi,každú chvíľku 🙂 ... ak nám do toho nevkročí niečo,čo by to mohlo ohroziť,tak v decembri alebo v januári,začneme "makať" 😉 dúfam,že to tak bude 🙂
a ja som veľmi rada,že mám dievčatko,nikedy sa pristihnem,v tom,že malú vyobliekam vonku ako nejakú parádnicu a ja sama si nemám čo obliecť...vždy ked sa chystám kúpiť si niečo na seba,tak skončím v detských obchodoch a malej domov nesiem plné tašky oblečenia 😀 ...ale to už je asi údel nás maminiek...a tiež je pravda,že na dievčatá je v obchodoch oveľa väčší výber oblečenia než na chlapcov 😒 ... ale zase na druhej strane musím povedať,že som už videla neskutočných malých fešákov...aj maminky chlapcov vedia ako na to - aj ked vyberajú z mála podľa mňa... 😉

barbiek
5. okt 2008

ahojte, mam 24rokov 😉

mirrinka
5. okt 2008

aj ja...v pondelok som mala 😉

claudinka
6. okt 2008

mirrinka vsetko najlepsie, sice o tyzden neskor, ale predsa len 😀 😉
mno s tym oblecenim mas pravdu, ale aj tak su vselijake pekne vecicky aj na chlapcekov. 😉 Ale druhe bude u mna baba aj keby neviem co 😀 😀

rikarr
6. okt 2008

mirinka všetko najlepšie 😀

baby pridala som narodeninové foto tak kuknite ak chcete

icerna
6. okt 2008

dobre ranko kočky
rikar,mala je suprova,dalsie hracky na rozhadzovanie,coooo 🙂 ako u nas neviem kde jej to budem davat a uz sa blizia zase vianoce...
no s tim oblecenim to mam aj ja tak,ze si idem nieco kupit a stale kuzpim malej,lebo neodolam,aj ked ma plnu skrinu veci 😉 ale pre chlapcekou su uz ovela krajsie vecicky aj vacsi vyber pre malych frajerou 😀
claudi no ja som nachystana,len ten moj ze mame este cas 😠

rikarr
6. okt 2008

ja som si na seba kupila za dobu čo je viki na svete 3 veci (teplakovu supravu, tričko a nohavice) nič viac aj peniaze čo dostanem na narodky do nej investujem

icerna
9. okt 2008

ahojte 😎 kde ste sa zašili všetky 😀
čo mate nove?

rikarr
9. okt 2008

chorobu ......

som scíplááá a malá tiež .... a vy ako????

icerna
9. okt 2008

☹ mi sme zatial zdrave,hadam som to teraz nezakrikla 😠 davala si malu ockovat na pneumokoky?

claudinka
9. okt 2008

ja som tiez zdravucka aj s malym nastastie.. ☹

evuliki
10. okt 2008

Dnes mame rooooook!!!! 😀 😀 😀 Jupiiiii takze aj my uz mozeme oslavovat jeje

mirrinka
10. okt 2008

jééééj,gratulujeme.....všetko najlepšie a najkrajšie 🙂 hlavne veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky a nech sa vám tam všetkým darí v tom Francúzsku 🙂 😉

icerna
10. okt 2008

ahojte 😀
vsetko najlepsie aj od nas baby,hlavne najviac zdravia... 🙂

rikarr
10. okt 2008

všetko najlepšie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hej dávala som ju očkovať...vraj má nejakého bacila či čo ...zas máme kopa liekov ....3 kvapky do nosa, 2 -je na hrdlo a ešte nejaké

micka123
10. okt 2008

ahojte ja som mamina a mam 21 rokov a mam skoro desat mesacnu dcerku a chcem sa spitat kedi zacali vase deti chodit iba aby ste ich drzali iba za jednu ruku 🙂

micka123
10. okt 2008

vsetko najlepsie 😉

mirrinka
10. okt 2008

ahoj micka... Lianka začala sama chodiť presne na deviaty mesiac,od ôsmeho mesiaca sme ju už držali iba za jednu ruku,a v jedenástich mes.začala štvornožkovať 🙂

rikarr
11. okt 2008

ahoj

viki v 7 mes. chodila za dve ruky, 8 mes. za jednu a v 9 a niečo sama

icerna
13. okt 2008

ahojte baby 🙂
micka,nasa zacala behat sama v 10.mesiaci
rikar,ako sa mate?uz sa vam to zlepsilo?chce mala papat lieky?

rikarr
13. okt 2008

ahoj

mne je už lepšie už len nádcha 😠 malá má furt upchaný ňufáčik ale už nemá zvýšenú teplotu len rozpráva ako taká cigana stará 😀 a draplo to už aj muža .....ale sa hádam vylížeme z toho

a vy? ste fit????

zabga88
13. okt 2008

Ahojte!
mám 20 rokov a 2 ročnú Viktóriu. Ona začala behať sama od 11 mesiaca a za ruku ked mala 8 mesiacov

rikarr
14. okt 2008

ahoooooj aj ja mám viki 😀

icerna
14. okt 2008

ahojte baby,vitaj zabga 😀
rikarr mi sme zatial zdrave,uvidime kolko vydrzime,ked sa ochladi...keby nebola vobec zima,len na vianoce 😝

zabga88
14. okt 2008

rikarr vidís aká náhoda. Teraz je nejak rozšírené to meno. Asi preto že je pekné. 😉
ozaj baby ako zaspinkávajú vaše detičky?
Ja mám hrozný problém nechce zaspať sama ani vedla mna ani v postielke. Len na rukách a to s nou musím niekedy aj hodinu pochodovať aby zaspala. To dnes som ju uspávala 3 hodiny a aj tak nechcela spať. ☹
Už som z nej zúfalá

rikarr
14. okt 2008

viki položím do postielky dám flašu a zvrem dvere, dopije a zalomí .... ale mala som podobný problém ked bola krpatá (u nás bodovala fit lopta) a potom som ju učila spať podla knihy "každé dieťa sa vie naučiť spať" a zabralo

mirrinka
15. okt 2008

dobré ránko....ešte spíte??? 😀
zabga,vitaj u nás 😉
... prepáč,ale ty dvojročné dieťa musíš uspávať na rukách? tak to teda nie - by som ju poriadne vypraskala po zadku a hned by zaspala.ked si prdstavím,že by som svoju 2-ročnú,15-kilovú uspávala na rukách,tak to by ma asi porazilo.skús s ňou ležať na posteli dokým nezaspí,aj ked by to malo trvať dve hodiny alebo viac,skôr či neskôr si zvykne,a podľa mňa je už aj najvyšší čas - ako bude potom zaspávať v škôlke?
moja do roka a pol spala v kočíku,to som mala tiež dosť,nervy som mala jak hovado,ked som ju stále musela kolísať.raz som sa nasr.la dala som ju na posteľ,a tu budeš ležať,kým nezaspíš...trochu si porevkala a do desiatich minút spala....odvtedy už je pokoj,ale musím byť vždy pri nej kým nezaspí.aj tak lepšie ako spať v kočíku alebo uspávať na rukách...
najdôležitejší je tvrdý režim a neustúpiť,neustúpiť a neustúpiť...prajem veľa šťastia 😉