Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

veselica
8. apr 2009

rikarr, tak to je super, ja som to tiez v pohode zvladala, kolko mas rokov? byvate samy alebo este s rodicmi,

rikarr
8. apr 2009

24 za týždeň 🙄 a bývame sami, ked mala malá asi 2 mes. odsťahovali sme sa do vlastného domčeku 😝 ... ale zas tu mám svokru pár domov odomňa 🙄 našťastie sa často nevidíme takže ponorková choroba nehrozí 😵

veselica
8. apr 2009

no tak to mate super ze mate vlastny domcek, my byvame zatial u nasich, mame prerobeny cely vrch, mame samy aj kupelku a wc, ale neni to ono.... gratulujem k 24 😉 😉 😉

claudinka
9. apr 2009

ja ked si predstavim, ze taketo nechutne teple pocasie bude az do augusta, tak ma ide porazit.. kde je krasna jar 😝

slunce3
9. apr 2009

no tak to máš pravdu ... ja tiež nemusím nejaké extrémne teplo fuj .. potom sa mi nič nechce

claudinka
9. apr 2009

vsak to, potom vecer chodim domov uplne mrtva 😝

slunce zmen si v pase tt 😉

veselica
9. apr 2009

baby, chodite kocikovat, ked teraz tak teplo aj okolo obeda? ci si radsej pockate ked trosku slniecko zajde

zabga88
9. apr 2009

veselica ja mam 20 🙂 neviem ci tu niesom nahodou najmladsia 😉 no moja mala sa ma nepyta ci moze ist von doobeda alebo poobede ju proste vnutri neudrzim a ked zamknem dvere bude vrieskaaaaaaaaat 😀

veselica
9. apr 2009

no zabga si ozaj mladucka 😉 , ale ved to je v pohode, no to hej tvoja malicka ma uz vyse 2 rokov, ale som myslela take mensie, vies ja mam 5 mesacneho a neviem ci je vhodne ist cez to najväcsie slnko, ale myslim ze by to malo byt v poho. Byvate sami alebo u rodicov, svokrovcov???

zabga88
9. apr 2009

no my byvame sami ale sme z mojou mamou na jednom dvore ale mame kazda zvlast dom 😉

claudinka
10. apr 2009

veselica ja chodim s malym okolo 14.00-15.00..

zabga https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zabga88
10. apr 2009

dobre rano prajem 😉

mataaaaa
10. apr 2009

dobre ranko, ako? mi uz sme doma s prechadzky, ale este nas caka jedna. 🙂 spojime prijemnne s uzitocnym D:
a co peciete na vvelku noc???

claudinka
10. apr 2009

juuj keby na to bol cas 😀 😀 a keby som vedela piect 😀 😀

zabga88
10. apr 2009

ja peciem take ruzove zakusky, robim kokosove gulky a pagace a kremese 🙂

claudinka
11. apr 2009

kokosove gulky robim aj ja casto, ked mame na to chut 😀 takze by to u nas nebolo velmi sviatocne 😀 kremese ani pagace by som nezvladla.. 😒

mataaaaa
11. apr 2009

ja som dostala receptna mini kremese od svokry, tak ho idem skusit 🙂

zabga88
12. apr 2009

no babule ako sa vam podarilo pecenie? mne sa jeden zakusk nevydaril ale hadam to bude v pohode 😉

claudinka
13. apr 2009

mati potom daj vediet, ako si dopadla 😉

zabga88
13. apr 2009

baby poradte mi nieco strasne ma boli zub dala som si z aj ibalgin, predtym valetol a nic stale mi to puchne a stale viac boli ☹

claudinka
13. apr 2009

zabga len silno drzat palce 😒 😒

veselica
13. apr 2009

ahojte, tak ako ste prezili sviatky? no ja mam snad o dve kilecka navyse.... ☹

claudinka
14. apr 2009

ja ani nehovorim, vcera som tak poobede jedla, az mi bolo vecer priiserne zle 😒 😒

rikarr
14. apr 2009

ahojteee

som tu dlho nebola ale taký nabitý sme mali ten predlžený víkend, nestíham doteraz ....

zabga88
14. apr 2009

rikarr uz som aj premyslala ze kde si 😉

icerna
15. apr 2009

no ahojte babyyyyyy 😉 😎 tak ja som tu nebola pekne dlho,vobec nemam dako cas,bud sme stale vonku,alebo sa najde niečo ine 😕

vidim ,ze su tu nove maminky,tak vitam a ja mam pre vas jednu spravičku: budeme mat babo 😀 som v druhom mesiaci,teda asi v 7. tyzdni. a je mi stale zle 😖 a tak som dufala,ze ma to obide ☹ hlavne rano,ked sa mam z postele postavit...

zabga boli ste uz s malou u tej doktorky?este som vas nemala čas prečitat,tak neviem či si to tu spomenula 😉
tak ja zas idem,mala ma vola,ale poobede sa hadam stavim 🙂 tak pekny den zatial maminky 😎

zabga88
15. apr 2009

icerna taaaaak vaaam silno gratulujem. neboj to prejde a potom bude dobre. ešte sme neboli z viki tak ja sa ti potom ozvem, ok???

claudinka
15. apr 2009

icerna jeeeeej blahozelaaaam 😵 😵 😵 super super drzim silno palceky
co hovori Vanesska na to, ze bude mat braceka alebo sestricku a bude velkaa sestra? 😀

icerna
15. apr 2009

dakujem baby,ste zlate 🙂
no zabga urcite sa ozvy 😉
claudinka ona sa velmi tesi,stale o tom rozprava a pyta sa kedy bude velke miminko,ze este nemam velke brusko...dnes mi hodila v obchode do košika pampersky,ze nemame a potrebujeme pre miminko 😀 a minule flasu a cumlik v drogerii 🙂 je zlata a ked sa jej pytam ze co to bude,či chlapcek alebo dievčatko ,tak povie ze miminko 😝 a vy sa ako mate?maly je krasny a tie okuliare ma super 😀 maly frajer 😉

zabga88
16. apr 2009

icerna mala je velmi zata a mudrucka je strasne komunikativna a vikinka sa uz ovela menej hambi uz by sa lepsie zahrali 😉