Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

lusinda2000
14. jan 2009

ufka a mirrinka ďakujem za tú knižku,došla mi iba raz,ale hlavne,že ju mám a konečne mi to ide.len si musím nájsť čas na prečítanie,lebo malá mi nedovolí len tak sedieť pri pc. som Vám obom veľmi vďačná🙂 🙂 🙂

evuliatko_tn
14. jan 2009

najdu najdu coby nie,ja mam 21

domeenika
14. jan 2009

ahojte babyy.. mam 22 a mam 13mesacnu dcerku.. neviem ako vy, ale splyvam s rodinou.. najmladsi dospely clen ma 28... uz sa necitim byt mlada..

zabga88
14. jan 2009

boze moj na buduci tyzden idem malu zapisat do skolky. aky to je divny pocit. stale ju beriem ako malilinku a ona coskoro ide do skolky. stale o tom rozprava 😀

icerna
15. jan 2009

ahojte baby,jeden den vynecham a ako ste sa rozkecali 😀
kedy su zapisy v skolke,ci vsade je to ine?ja musim uz tiez dat malu,ale este neviem do ktorej... 😒

domeenika ahoj,mas krasnu malu 😀 pamatas si ma?misova spoluziacka 😝

zabga88
15. jan 2009

neviem ako inde ale u nas buduci tyzden sú zápisy. 🙂

no inak sa to tu strasne rozbehlo. 😀

ufka
17. jan 2009

ahojte kočky čo trobíte? +lusinda ako ? už praktizuješ knižku? +
a ako sa má náš vrstovník? čo robíte celý den doma? ked je vonku taká brrrr kosa?

icerna
19. jan 2009

ahojtre baby,co je?dako ste sa zasekli 😒 aky ste mali vikend?mi dobry 😉

mirrinka
19. jan 2009

akurát som išla napísať,že sa to tu zaseklo 😀 my soplíme,takže aj víkend sme mali primeraný tomu 😀 baby,čo dávate deťom na soplíky - Lianka neteplotuje,ani nekašle len soplí....poradte niečo...k dr.s ňou nechcem ísť,lebo ten by jej hned dal ATB a to nechcem,myslím,že to ani nie je potrebné,pokial nemá teplotu....

alusha
19. jan 2009

ahojte babulky, naozaj je tu nejako ticho 😀 kazdy vikenduje... ja davam malemu na sopliky libenar a pri vacsej nadche nasivin a odsavame, odsavame, aj ked to neznasa... ale teraz sa nastastie drzi klopklop 😀

icerna
19. jan 2009

mirinka ja davam malej podla toho ake ma,ked su riedke a nie zelene,tak len fenistil kvapky,alebo ditiaden,to su na alergiu,potom sopliky bud zmiznu,alebo zhustnu a potom prejdu, a ked su zelene tak olynth. Chytila to v skolke?

mirrinka
19. jan 2009

dakujem dievčatá....prevdepodobne to chytila v škôlke,ale nie je to až také zlé...kým neteplotujr,tak pohoda 😉 má také hustejšie,no nie zelené,skôr také tmavo žlté..... asi skúsim ten olynth - to kúpim bez predpisu,že?

icerna
19. jan 2009

ano bez,nam ten pomaha . tak drzim palce,nech aj vam. a ty si doma,ci pracujes?alebo pracujete na miminku,ze 😀 ?

mirrinka
19. jan 2009

dikes,dúfam,že pomôže....ja som doma,mám ešte pol roka materskú,takže to využijem...práce je aj tak málo.... a na miminku stále pracujeme,no bez úspechu ☹ zase máme doma kamošku mrchu 😠

icerna
19. jan 2009

a nezobrali ti matersku,ked je mala v skolke?ci to len pracovat nemozes?malej je tam ako?stale chce chodit? aj mi ju mame doma momentalne ☹ tak sa az tak nesnazte a mozno sa hned podari 😉

mirrinka
19. jan 2009

ja malú dávam do súkromnej škôlky - vlastní ju dr.alergolog,takže to má názov sanatórium,a to prepláca zdravotná poisťovna.....takže ja platím len 30sk za obed a to je všetko....a kedže je to súkromná skolka,tak beriem aj materskú..... malá je tam veľmi spokojná,vždy sa teší...a super si zvykla,plakala len asi minútu prvý deň a potom už nič.... 🙂

mirrinka
19. jan 2009

idem sa pustiť do vysávania,potom nakuknem.... 😉

icerna
19. jan 2009

to je super 😀 aj ja by som chcela pre malu nieco take,ale tu nic 😠 nieje take. ja sa toho najviac bojim,ze bude stale chora ☹ a ze sa jej nebudu moc venovat,ako to byva v sukr. skolke. Dnes idem obkukat,daku skolku a kedy su zapisy

mirrinka
19. jan 2009

myslím,že už v januári sa treba zapísať....

icerna
19. jan 2009

no boli sme dnes kuknut v jednej,tam nam povedali ze maju dni otv.dveri vo february a potom na zapis. vsade je to iny tyzden,tak budeme musiet pokukat 🙂 mala mi spi,zaspala v buse 😀 tak ja si kavickujem 😕
co robite baby?

petikd
19. jan 2009

Ahojte baby.Aj ja som mamička do 25.Môžem sa k vám pridať?

evicka1
19. jan 2009

ahoj kocky
no ja som tiez mamicka do tak by som sa rada pridala 😉

icerna
19. jan 2009

ahojte nove maminky 😀 jasne,ze sa mozte pridat,vitajte 😉
pedikd mame skoro rovnako stare deturence 🙂

petikd
19. jan 2009

Vidíš ja som si ani nevšimla 🙂 .Pozerám že ideš dať malúdo škôlky.Potom sa chystáš do práce,alebo už pracuješ?

zabga88
19. jan 2009

ahojte baby konecne sa to tu rozbehlo. aj ja idem dat malu zapisat do skolky som len zvedava ako to dopadne ked tam zacne chodit. rozmyslam ze prvy tyzden ju tam necham len na 4 hodky. aby si zvykla. alebo aby som si ja zacala zvykat.

baby mna zase chytila ta mania ze druhe babo. 🙂

petikd
19. jan 2009

Zabga aj môj ide len na 4 hodiny.Ja si tiež ťažko zvykám na to že nebudeme spolu celý den.A tiež mám tú myšlienku na druhé bábo.Ale zatial nie.Aj ked stále nad tým rozmýšľam.Ale to bude asi tým,že som zvyknutá že som doma s dieťatkom 🙂

zabga88
19. jan 2009

ved prave! ale je to len take chvilkove. tak s tym radsej ešte pockame. no ja neviem ci bez nej aj tie 4 hodiny vydrzim. ale budem musiet. od narodenia som s nou skoro stale sama tak sme na seba strasne naviazane ale budeme to musiet zvladnut 😉

monika0123
19. jan 2009

ahojte babenky.aj ja som "mlada neskusena a nezodpovedna" matka ako nas casto starsie zenz nazivaju(aspon ja sa stym stretavam)som z lucenca a u nas v klube matiek je moznost nechat tam dieta co vyuzivaju matky s detmi pred nastupom do skolky aby si pomaly zvykli.skuste si zistit ci aj vo vasom okoli je podobna moznost.ja sa tiez bojim oddist maleho ale nejak to budeme musiet zvladnut.

ufka
19. jan 2009

Vitajte pedikd,evicka
ja dávam malej mar morské kvapky a stále odsávam.
mirinka to je super,že máš v okolí takúto súkromnú školku ani by som neváhala 😉
nebojte sa zvládnete to a aj vaše detičky nástuáp do školky. ja neviem,ale verím Viki že ked ju tam raz dám tak bude v pohode. velakrát som si to vyskúšala že ked je v kolektíve že si ma vobec nevšíma a vychutnáva sispoločnost.

petikd
20. jan 2009

Damián tiež nemá problém.Od mala vyrastal s neterou a mali sme aj kamošku.A bol spokojný.A všimla som si že je štrašný dobrák.Oni ked mu robili zlosť an im nič.A ked mu oni nechceli požičať tak on požičal.Ale aby sa nu tá dobráckosť nevyplatila zle,v dnešnej dobe to tak býva ☹ .A nebojím sa ani že by mal problém s učitelkami,lebo ked som potrebovala niekam ísť tak bol u mojej tety.A ked mal 4 mesiace tak som bola v Polsku.Aj ked len na jeden den ale zvládol to.Ale ako píše Zabga,neviem či to zvládnem ja