Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

barborenka
9. apr 2008

My sme este neboli ale tiez ma to zaujima.Hlavne ta cesta ale urcite by som isla radsej letecky lebo my mame velke problemy s malou co sa tyka autosedacky.Najradsej s nou cestujeme ked spi lebo inac je to divocina. 😉

bellasandra
9. apr 2008

Barborenka- my to isté Ema nechce moc sediet v sedačke , bez vydrzí, no ale na dlhu cestu to nejde. Ja som tiez uvazovala jedine lietadlom, ale ..neviem nei som este rozhodnuta. A ked tak aj nad tým , ze kam íst....aby to tam bolo vhodné pre deti...

Ozaj ty si priamo z ga ?

barborenka
9. apr 2008

My sme zo Serede ty priamo z GA?

weroni
9. apr 2008

barborenka - to nie ste moc daleko od nas - my sme vo Velkych Ulanoch 🙂
zo Serede som si poziciavala svadobne saty 😀

bellasandra
9. apr 2008

Aaa sered - pozname 🙂 ja som priamo z ga- bohuzial 😝 😀

mimkao
9. apr 2008

Ahoj, ja budem mať teraz 25. apríla 23 rokov. A deti majú 3 a pol, 2 a pol, 1 a pol a 1 mesiac. 🙂 Môžem sa pridať?

ella1
9. apr 2008

mimkao-to vážne? 😲
som myslela,že máš viac,ked toľko detičiek... 😕 si dobrá,ked to zvládaš..... 😉

inak ja som tiež mala dcéru v 20tke...ale zatiaľ stačilo 😀

mimkao
9. apr 2008

Renika, ak si ešte tu, sa chcem spýtať, si priamo z Komárna? 😕 🙂

severka222
9. apr 2008

ja mám akurát 25 - čerstvých 😀

mimkao
9. apr 2008

hej, hej, Ella, ja som ešte mladučká... 🙂 😵

iffka2002
9. apr 2008

no ja mam tiez 24..

barborenka
9. apr 2008

Ahojte,Weroni sorry ze tak neskoro boli sme vonku.To sme naozaj blizko,chodievas aj do Serede

barborenka
9. apr 2008

Bellasandra aj si rodila v GA?Ja hej,kedy je malinka narodena presne?

renika
9. apr 2008

jeeej baby, pekne sa rozrastáme 😵

píšte ak už bol niekto na dovolenke s bábom, zatiaľ ako čítam, tak ešte nebol nikto. To sa mi zdá veľmi zodpovedné, lebo my sme boli na dovolenke pred dvomi rokmi a boli tak rodiny s troj-štvormesačnými bábätkami 🙄 A to silné slnko pražilo na tie detičky, ktoré mali na hlavičkách tenučkú šatku a to bolo všetko 🙄

mimkao - gratulujem k takej krásnej a veľkej rodinke. To si chcela mať toľko detičiek alebo sa to tak podarilo? Obdivujem ťa. Nie som priamo z KN, len z okresu KN. Bývam na dedine 😝 🙄 😒

weroni - aspoň jedna tehulka tu medzi nami 😵

renika
9. apr 2008

mimkao - super tričko máš v albume 😎 😉

dominka11
9. apr 2008

mimkao- maš môj obdiv, starat sa o tolko deti je určite makačka.

mimkao
9. apr 2008

Dominika, no je... 🙄 😀
Ale v pohode... to zatiaľ zvládam... 🙂
Renika, prvé dve áno, tretiu ee, ale potom už hej, ibaže nebola plánovaná a štvrtú áno. Aj ja bývam na dedine. V Marcelovej... 😕 Medzi samými maďarmi aj ja viem po maďarsky taký prd... 🙄 🙂

bellasandra
9. apr 2008

Barborenka- hej rodila som v Ga. Emka je 19.10.2006

Mimkao- závidím- ja som vzdy chcela velku rodinu 😉

renika
9. apr 2008

mimkao, to poznám - tiež bývam medzi samými maďarmi a ja po maďarsky neviem 🙄 Tu u nás v dedine to je celkom fajn ešte, ale v okrese...veď to poznáš... Len si sa sem vydala, že nevieš po maďarsky? Poznáš Vydermanovcov?

dannynka
9. apr 2008

renika-ani my sme este neboli na dovolenke a asi ani v najblizsej dobe nie,Gabika my tiez dlho v sedacke neobsedi...
ale poznam kamosky co boli s malinkímy detmi a chvalia si 😉

mimkao
9. apr 2008

Renika, ja som Košičanka, tuto bývam ešte iba dva roky. Manžel je odtiaľ. Ja tu nepoznám takmer nikoho, okrem poštárky... 😀 Ale spýtam sa mangela, či niekoho takého nepozná.

renika
9. apr 2008

Košičanka? Tak to máš rodičov riadne ďaleko? Až sem ťa vetrík zavial? 🙂

dannynka s akými malinkými? Ročnými alebo menej? Nášmu sa v autosedačké páči, ale vraj nie je vôbec zdravé pre nechávať tam dlho dieťa. Tak len fakt vybavíme čo potrebujeme a šup šup domov. Určite by som dieťa nedala do vajíčka a vybrala sa do Chorvátska napr.

mimkao
9. apr 2008

Že pozná Vydermanových, čo bývajú v Marcelovej na Lipovom rade. 😉

januliak
9. apr 2008

Ahojte mlade maminky. Ja som tiez mlada maminka 😉 O 19 dni 23r. 😀

Renika a uz som ta vymakla kam chodis 😉 😀

Mimkao mala je zlatucka a nakoniec sa narodila bez vyvolavacky, asi sa zlakla 😉 Neviem, ci si pamatas, ale sem tam som k vam nahliadla 😅 😉

mimkao
9. apr 2008

No, rodičia sú naozaj ďaleko... aspoň, že internet existuje... 🙂
My sme boli s deťmi v nemecku... cesta autom... tretia dcérka mala vtedy iba tri mesiace... Cesta 12 hodín, ale mali sme veľa zastávok, tak sme to všetci prežili bez ujmi na zdraví... Ale viackrát by som už asi s takým drobátkom nešla. Aj keď, kto vie... 😎

renika
9. apr 2008

janu, teba som tu čakala do partie 😉 mladucha 😎

idem na prechádzku, Max je hore...

livika
9. apr 2008

Caute!
Aj ja k vam patrim.Za pol roka budem mat 23rokov a mam 4-mesacnu dcerku Simonku.

mimkao
9. apr 2008

Jéj, ahoj, Januliak. Áno, už pamätám. No, áno, nakoniec sa podarilo bez vyvolávania. Ale bolo to o chlp... 😀

januliak
9. apr 2008

Renika 😀 😎
Peknu prechadzku 🙂 , my budeme mat opat len taku rychlovku,aj ked teplotu nemame... 😒

januliak
9. apr 2008

Mimkao a ako to bolo nakoniec s tym menom? 😉