Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
13. aug 2010

děkuji petikd
@livijja vítej mezi námi.Jak se jmenuje malý? 🙂

danciacik
13. aug 2010

ahojte @livijja ja som tiež Larku mala keď som mala 20 a Paťka keď som mala 22 a ver mi nemáš naozaj čo ľutovať. Podľa mňa je to super. 😉

livijja
13. aug 2010

to urcite nelutujem len je to tazke no boo ked som ho vychovavala do dvch rokoch sama

livijja
13. aug 2010

@gabinka1012 dakujem krasne maly sa vola ferinko malo to byt na 99 percent dievcatko karinka a ked ma rychlo brali na sexiu mala som predcasny porod ked sa ma pytali na meno pre chlapceka ja som povedala pockajte musim zavolat ocovi a oni meno meno a ja frantisek je to take strasie meno ale pre mna nieco symbolizuje

icerna
14. aug 2010

ahojte 🙂
no v noci bola riadna burka,ja čo sa nebojim,tak som sa dnes v noci bala 😕
livijja vitaj 🙂
gabinka neboj nebude to nic zle 😉 nemoze to mat z toho ze rastie?
petikd nooo veru o par rokov sa budeme chodit s nimi zabavat🙂))))

gabinka1012
15. aug 2010

Ahojky tak mi jsme se dnes vrátili s chalupy.Nikolka to celkem dobře zvládla na to že poprvé spala mimo domov.
@icerna právě že doktorka si to nemyslí,od prosince povyrostla jen o 4cm,že jiné děti rostou mnohem rychleji.No uvidíme 1 září co nám povědi na té ortopedii.
A jaký jste měli vy víkend?

motylik22
15. aug 2010

jeeejky konecne nieco premna....pred tyzdnom som mala 21rokov.a mali sa narodil ked som mala 20. aj tatino je rad ze pojde este so synom na pivo.. 🙂 🙂 🙂

gabinka1012
16. aug 2010

Dobré ránko,
@motylik22 vítej mezi námi 🙂

icerna
16. aug 2010

🙂 dobre ranko 😉
motylik vitaj 😉
gabinka ako sa mate?tak vy ste boli na chate 🙂 super ze drobcekovi to nevadilo 😵

gabinka1012
16. aug 2010

máme se celkem fajn,jen to počasí mě celkem štve pořád jen prší
@icerna byla jsi s Vanesskou u toho doktora kuli tomu očku a copak vám řekl?

icerna
16. aug 2010

no to počasie aj mna 😠 vcera co sa vyliala rieka handlovka,tak to vedla domu kde byva moja mamina,segra a v pd,tam som byvala od narodenia,ale nastastie su vsetci ok 😵

bola som a cakala som pol hodku na dr a ona nikde 😠 tak som jej kupila masticku a uj je vsetko ok 😕 v piatok bola u zubarky prvy krat a dala jej liecive plomby do stoliciek a normalne ani nemukla 😵 slubila som jej ze si moze ist nieco vybrat do dracika,ked bude statocna,tak asi nato myslela cely čas 😀

nikolka sa ma ako?este kojis?ci aj ,aj

gabinka1012
16. aug 2010

já jsem kojila jen 1 měsíc.Toho mlíčka bylo čím dál tím mín a mín že nakonec nebylo žádný.V laktační poradně mi řekli abych ji co nejčastěji přikládala ale ona se po chvíli začala vztekat a plakat a nepřestala dokud jsem ji nepřikrmila.Což mě mrzí,Gábinku jsem kojila pomalu do roka.
tak to je dobře že očko je ok 🙂
Gabča když byla poprvé u zubaře tak se jí nejvíce líbilo to jezdící křeslo,paní zubařka jí tam pěkně povozila 😀 😀 😀

petikd
16. aug 2010

Ahojte 😉
Motylik vitaj 😉
@icerna to je dobré,že má Vaneska očko v poriadku aj bez lekárky 😉 No aj mne slubovali pred návštevou zubára,že mi niečo kúpia a vždy to zabralo 😀 damián on v pohode a ked zistil že pani zubárka mu dá hračku z kinderka tak ide v pohode,aj ked mu vrtala tak skoro ani nemukol 😉 jooj šikovné máme deti 😉
@gabinka1012 budeme držať palce na ortopedii 😉 dúfam,že ste si užili pobyt na chate,aj napriek počasiu 😉

gabinka1012
17. aug 2010

Zdravím 🙂 tak jak se máte a copak děláte,když je venku tak ošklivo?
@petikd nevím jak u vás v SK ale u nás mají dnes svátek Petry tak všechno nej,nej z Čech přeji já a holky 🙂
Jinak Nikolka má strašně ráda ten hrací kolotoč tak jsem jí dnes koupila takovou krásnou ovečku co hraje stejnou melodii ale žádný úspěch jsem nesklidila,vůbec se jí nelíbí,začne se mračit a div by kuli tomu neplakala. 😅

petikd
17. aug 2010

@gabinka1012 u nás bolo 29,6 ale velmi pekne dakujeeem aj za tvoje dnešné prianie 😉

zabga88
18. aug 2010

Ahojteeee! ako sa mavate? ja uz dako nestiham tak casto konikovat :(
dnes vecer ideme do chorvatska ani sa nepytajte aky mam s toho cudný pocit... ani nie koli malej ale koli mame strasne place ze jej budeme chybat a mne sa potom ťažko odchadza

icerna
18. aug 2010

ahojte
tak super zabga uzite si to tam 😀 a ved mamina nieje babatko 😅 na kolko idete?

zabga88
18. aug 2010

no nieje a robi s toho strasnu tragediu a ma to potom trapi :( ideme na tyzden...

gabinka1012
18. aug 2010

Ahojky
@zabga jak se máš co Vikinka,těší se do školky?
Na dovolence si to užijte.A mamka to určitě ten týden přežije. 🙂

ericka1988
18. aug 2010

ahojte mozem sa k vam pridat......

icerna
18. aug 2010

ahoj ericka jasne ze mozes,vitaj 😉

icerna
18. aug 2010

@ericka1988 kolko mas deticiek a odkial si?napis nieco viac 😉

gabinka1012
18. aug 2010

@ericka1988 vítej mezi námi,snad se ti tu bude líbit🙂
@icerna co holčiny už spinkají?

icerna
19. aug 2010

dobre ranko no baby chodia spat,lili o 20hod a vanes pred 21hod 😉
co idete dnes robit?ja netusim,vonku je zamracene ,vyzera to na dazd,no uvidime co z toho bude
@gabinka1012 a vy sa ako mavate?babulky ako?

gabinka1012
19. aug 2010

dobré ránko
@icerna mi se máme celkem fajn.Dnes mám v plánu zajít na hřbitov jestli přestane pršet.Tak to je super že ti dětičky takhle chodí spinkat.Gábinka je nespavec ještě v 11 je vzhůru a to vstává v 7hod.Ale naštěstí je v postely většinou se dívá na pohádky..A Nikolka ta má poslední dobou nějaké uknourané dny.

icerna
22. aug 2010

ahojte 😎
co robite cele dni?nikde nikoho 😖

gabinka1012
22. aug 2010

Ahojky 🙂
@icerna Gábinka odjela na víkend k dědovi,manžel pracuje a já jsem s malou sama doma. Řeknu ti že jsem z Nikolky už bezradná.Poslední dobou pořád jen pláče nic nezabírá ☹ kolikrát jí ten pláč tak vysílí že s toho usne.Nevím co jí je jestli má jen nějaké špatné období ale moc mě mrzí že ji neumím pomoci 😢
a co ty a holky? Vanesska už se určitě nemůže dočkat školky 🙂

icerna
23. aug 2010

ahoj gabi,to ma mrzi,ze malinku nieco trapi 😖 😢 brusko ju neboli?a mozno len to teplo,teda neviem ako je u vas
baby su ok,zatial a vanesska sa nevie veru dockat skolky,ze si najde novych kamosov 😕 😵 lebo ide do novej
lili trapia stale zubky,este nema ani jeden,stale v noci chuda placka,aj dnes,nevedela sa utisit,asi 10min v kuse ☹

gabinka1012
23. aug 2010

ahojky 🙂
icerna já bych řekla že bříško to není,nevím co sní mám dělat na ruce pláče v kočárku taky.Naštěstí přes noc je hodná usne kolem 20 hodiny a spí až do rána do 7.Ale přes den to je hotový horor.Doufám že jí to přejde 😖
Liance se ne a ne proříznout ty zoubky?chudinka 😒 a dáváš jí na to něco?

icerna
23. aug 2010

moje malinke,no tak to neviem co jej moze byt 😖
no lianke davam gel,ale ze by jej to pomahalo,asi tak na 5 min 😠 ale ved vidu ,ked budu mat vist 😀 apon si ich nevybije,lebo teraz sa len o vsetko stavia,zaspava asi pol hodinu,co sa stale postavi v postielke a vykrikuje na mna,ja ju ulozim a toto dookola 😠 este aj v noci zo spanku vymysla 🙄