Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
14. dec 2009

🙂

petikd
15. dec 2009

Ahojte 🙂
Tak sa tešíme zo snehu 😵
Baby aj mna by bavilo robiť v obchode,tiež som už počula názory,aj kvôli peniazom,ale hlavne,že že keby som si aj našla,tak v PP a musela by som robiť do 6 večera a stát celý den a tak 🙂
Lamarika som pozerala fotky,pááni koľko vážil malý,ked sa narodil,riadny chlap 😉 A krásny smejko 🙂

lamarika
15. dec 2009

petikd děkuju 🙂 Byl trošku větší, měl 4,5 kg cvalda 😀 😀 😀 a teď už má 10 kg 😀 😀 😀 Malýmu prostě chutná 😉 On je takovej pohodář, kolikrát ani nevím, že ho mám. Třeba dneska ráno jsem ho dala do ohrádky a šla jsem si ještě lehnout a on si pěkně hoďku a půl hrál sám 😕 Úplně jsem zírala, že to vydržel tak dlouho.

Holky vy už máte všechny tak velký děti, my jsme nějak pozadu 😅

lamarika
15. dec 2009

jinak petikd ten váš malej chlapák tedy vypadá na víc jak 3 roky. Je opravdu velkej 😉

gabinka1012
15. dec 2009

Ahoj holky,tedy já vůbec nestíhám a ještě ke všemu je malá zase nemocná.
petikd kdy jdete kuli te krvi.
Mě zítra čeká utz tak už se těším,snad už bych mohla vědět co to bude. 😀
Jinak jak jste na tom z Vánoci,už máte všechno?já tedy ne ještě mi chybí pár dárků.

petikd
15. dec 2009

No my to máme v rodine 😀 Ja som vysoká aj muž.No a keby si videla dcéru mojej sestry,ona má 5 a vyzerá na 8 😀 😀
No to máš naozaj dobré dieťatko 😉 nám sa tiež sem tam stalo,ked bol malý,že sa hral sám,ale len ýnimočne.A viem,že to nemá po mne,lebo mama mi rozprávala,že som sa aj 3 hodiny sama v postielke vyhrala 😀

gabinka1012
16. dec 2009

Zdravím
tak jsem se těšila zbytečně,doktor mi žádný utz nedělal jen mi změřil pánev a poslal na odběry 😒

zabga88
20. dec 2009

AHojte! kde ste všetky? 🙂

gabinka1012
20. dec 2009

ahojky zabga,já jsem tu...

zabga88
20. dec 2009

ahooj ako sa mas? asi mate na vianoce všetko nachystane, co? mne moj hlap povedal ze asi pride az v stredu...
ja nic nestiham z roboty utekam rovno pre malu a potom rychlo domou... vobec sa netesim na vianoce ☹

gabinka1012
20. dec 2009

ještě mi chybí pár dárků.Jsme nemocný tak se nikam nedostanu.A místo toho abych si užívala klidné vánoční svátky tak lítám po doktorech. 😒
A co malá jak to jde ve školce už si zvykla?

zabga88
20. dec 2009

malu zabudli na prechadzke v piatok tak zajtra nechce ist ☹

gabinka1012
21. dec 2009

jejda jak ji tam mohli zapomenout.... 😕

zabga88
21. dec 2009

no to netusim ani ja ale ucitelka tvrdi ze to neni pravda ale mala neklame a ešte sa stazuje ucitelka ze mala zaklame doma a oni su na vine 🤐

icerna
23. dec 2009

ahojte baby,trosku vas zanedbavam 😒 ale polepsim sa 😉
zabga tak vam dns pride tato?preco sa netesis na vianoce?ani ja to tento rok dako neberiem vazne,len koli vanesske ze sa tesi na darceky a kazdu chvilu sa pyta kedyuz budu 😀 inak mam obe baby chore,maju streptokoka ☹ aj malinka ma sople chudiatko moje malicke ☹
gabinka brusko rastie? keby som sem uz neprisla,tak vam prajeme kraaaaaaaaaasne vianoce bohateho jeziska 😀 🙂 😵

gabinka1012
23. dec 2009

Ahoj holky,přeji vám krásné a pohodové vánoční svátky.Užijte si to. 😀 😀

petikd
23. dec 2009

Ahojte 🙂
Tak boli sme v pondelok na hematologii.Zase mal zlé výsledky,jeden vedia ovplyvniť druhý nie. ☹ Takže nám dali vitamín K a v januáry ideme zasa na kontrolu.Povedali nám,že tie výsledky ohli byť skreslené.Ale ak bude mať aj v januáry zlý výsledok,tak vraj to nevedia riešiť v PP,ale až v BA ☹

Tak aj ja vám prajem šťastné a veselé Vianoce,plné pohody a radosti 🙂

zabga88
25. dec 2009

Tak babulky ja som sa len teraz sem dostala 🙂

želám vám krásne a pokojné sviatky 🙂

gabinka1012
27. dec 2009

Ahoj holky.tak jaké byli Vánoce?
icerna co Lianka?

zabga88
30. dec 2009

Ahojtee! Tak na vianoce som sa riadne narobila všetko som robila na poslednu chvilu kedze som chodila ešte do poslednej chvile do prace... nakupy boli tiež uplne na poslednu chvilu ale som to zvládla a všetci boli spokojny..

mala dostala zasa plno hraciek a zasa rozmyslam ze kam ich budeme davat kedze mame maly domcek 🙂

a co vy??? ako ste prežili Vianoce? a co sa chystate na silvestra?? my budeme asi sami doma ☹

gabinka1012
30. dec 2009

Ahojky,tak Gabča dostala taky spoustu hraček.Já snad abych udělala extra pokoj jen na ně. 😀
mi budeme na silvestra taky doma.

wandeirra
31. dec 2009

ahojte maminky

wandeirra
31. dec 2009

je tu niekto ? 🙂

zabga88
31. dec 2009

Ahojtee!

wandeirra tu soom 🙂

wandeirra
31. dec 2009

ahoj zabga,
aspon niekto 🙂 ako silvestrujes?

zabga88
1. jan 2010

Šťastný nový rok vám všetkým babulky moje 🙂

icerna
3. jan 2010

ahojte babyyy 😀
ako sa mame?
STASTNY NOVY ROK VAM PRAJEME,VSETKO DOBRE A NECH DETURENCE POSLUCHAJU 😀
mi sme mali na silvestra kamosku z muzom a dvomi detmi,tak bolo veselo,dom hore nohami a sami hluk,ale bolo dobre. Lianka je zlatucka,dnes v noci prespala 6hodin v kuse,tak som ako tak oddychnuta 😉
wandeira ahoj 😉
zabga ocina mate dokedy doma?nas mal dnes odist,ale este ostava tyzden,lebo v holandsku mrzne,tak sa neda robit 😝 😀
gabinka ako sa citis?brusko rastie?
pedikt drzime palce aby ste mali tie vysledky dobre 😉 🙂

gabinka1012
3. jan 2010

Ahoj holky,dodatečně štastný Nový rok. 🙂
jo,jo bříško mi začíná růst čím dál tím rychleji.Já snad nedělám nic jiného jen že se cpu 😀 😀

icerna
3. jan 2010

len papkaj gabinka pokial sa da.lebo ked budes ojit,tak nebudes moct vsetko co chces ako teraz 😠 ta nasa mala je prieberciva asi,nic poriadne nejem,vsade davam rascu 😅 ,ani cokoladu nemozem ☹ co som na nu maniak.

zabga88
3. jan 2010

Ahojte žienky moje!

icerna tento Ďuro je doma je chory a ja si uz pripadam ako služka stale sa točím len okolo neho a hrncov a tak... ja uz nevladzem...

ale na silvestra som si to aspon poriadne užila doniesla som si kamosku ta prisla s troma detmi mala mala zabavku a my ssme sa riadne ožrali susedia asi z nas nemali radost ale co uz 🙂

ako sa ma Vanesska a Lianka? zdravucke su? Vikinka dako kasle a dnes mala 37,1 neni to ešte take hrozne ale bojim ze to dostala od Jura ☹

Gabinka bud rada ze pekne rasties vychutnávaj si tehulkovanie na plne gule 😀 a papaj kolko ti chuti kym mozes 😎