Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

wandeirra
3. jan 2010

happy new year 2010,NECH DETICKY POSLUCHAJU 🙂

ahojky icena,to je super ze ti mala prespala 6 hodin,moj Tobiaskubyklko skoro ani teraz este neprespi,casto sa budi v noci na caj alebo zubky..mas doma pokladik 🙂

ahoj zabga,Juro je tvoj mangel?

wandeirra
3. jan 2010

boze same preklepy,idem uz radsej spat,bru nocku 🙂

wandeirra
3. jan 2010

ste mali fajne silvestre babulky,my sme boli doma sami samucky a uz o jednej som bola aj s tobiaskom v posteli a hajali sme

zabga88
4. jan 2010

wandeirra hej to je moj skoro mangel 🙂

icerna
4. jan 2010

ahojte 😉
no to nie vzdy mi tak prespi,dnes to bolo po 3hodinkach,lebo spala od obeda skoro stale do vdcera,tak bola vyspata 🙂
zabga aj ja sa chcem ožrat 😀 tak ste mali doma blazninec,ako aj mi asi 😀
wandeira a vy ste zobraty?mne tiez vanesska neprespala celu noc asi az ked mala 3 roky 😠 teraz sa nezobudi ani ked mala je hore,len ked chce sem tam cikat 🙂 tak vam sa to hadam upravy skor 😉

zabga88
4. jan 2010

no som sa ožrala ale neboj iba do nalady 🙂 teda ja si myslim 😀

no ja som mala dlho problemy z Viki a spanim ona zaspavala dlho na rukách 😲

dnes sme boli u lekárky mala dostala od Jura chripku ma zapalene hrdlo, mandle a zapal priedusiek a riadny kasel a samozrejme aj teploty tak mam o zabavu postarane ☹

som prevliekla akurat navliecky ale nemozem upratat postel lebo duro na nej zaspal a nie a nie ho zobudit... tak som aspon prat dala a hram sa z Viki 🙂 A vy žienky co porábate?

wandeirra
4. jan 2010

zabga ahoj,
bola som len zvedava...no chory chlap to je horsie ako dieta niekedy 🙂 to poznam

wandeirra
4. jan 2010

icerna,
uz sa tesim ked skonci obdobie zubov, uz mame skoro vsetky,aj ked nie este uplne vonku, uz asi od pol roka zle spime,Tobiasko sa budi aj 10 krat za noc...som zvedava kedy sa to upravi a konecne sa aj ja trochu vyspim,lebo chodim ako matoha niekedy 🙂
zobraty nie sme, ja nedoverujem institucii manzelstva, je to pre mna len papier ktory nic nezmeni. a ked vidim tie rozvody kamosiek a znamych naookolo, je to smutne. mozno ked pojde maly do skoly kvoli menu,uvidime..
vy ste manzelia ci iba spoluzitie nadivoko? 🙂

wandeirra
4. jan 2010

Tobiasko dnes demoluje cely byt pomoooooc uz stihol zjest polku kremu,vyliat olej v kuchyni a rozbit mi hodinky,ktore boli vianocny darcek od draheho 😒 uz nech je jar, neda sa ist poriadne von cez tieto mrazy a doma uz neviem miestami co s nim: chodite aj ked je napr. -5 von s malymi?

icerna
4. jan 2010

wadeira aj mi to mame tak isto doma nadivoko,tiez si myslime,ze to je len o papieri.potom kto sa bude rozvadzat 😅 ale nie 😉 mas maleho demolistu 😀 z detickami mozes chodit do -5stupnov 😉 mi sme momentalne skoro stale doma,ale ked svieti slniecko ,alebo nefuka velmi,tak ideme nachvilu 😕

wandeirra
4. jan 2010

Vanesska neziarli na Lianku?

zabga88
5. jan 2010

ahojte žienky!

hlasim sa uz aj ja chorá sme aspon na komplet 🙂 som zvedavá kto sa teraz bude o koho starať 😀 sa pretekáme kto silnejsie kasle... dobre, nie?

wandeirra
5. jan 2010

ahoj,
tak si PN?...skore uzdravenie 😉

zabga88
5. jan 2010

no našťastie zacinam robit až od 11 tak to je ešte dobre ale u mna je to najhorsie ze nevydrzim v posteli...

gabinka1012
5. jan 2010

ahojky,zabga tak už i ty jsi mezi nemocnými?
chtěla jsem začít chodit na těhu cvičení ale doktor mi nechce dát potvrzení,prý kuli tomu že jsem měla v první těhotenství problémy a že by se to mohlo opakovat.Ani plavání mi nedovolil. 😒
Jinak mě doktorka poslala s Gábinkou na logopedii,jsem zvědavá na první návštěvu,jak znám malou tak neřekne ani slovo.
wandeirra koukám že musíš mít doma veselo 😀 😀

zabga88
6. jan 2010

gabinka no veru aj na mna chripka sadla

dr. sa asi boji ti nieco dovolit ked si mala pri prvom tehulkovani problemy... radsej len pekne vydrz aj s plavanim nech je radsej všetko ok 🙂

gabinka sa ude hambit logopedicky? aj Vikinka taka zvykla byt ale teraz stale rozprava a vsade velmi sa zmenila

gabinka1012
6. jan 2010

Gábinka tu pusu taky nezavře ale co se týče doktorů,tak těch se bojí.Na tu logopedii musíme jen protože neumí říct Ř.

zabga88
6. jan 2010

a kedy by uz dieta malo vediet povedat R?

gabinka1012
6. jan 2010

Podle mí doktorky do těch 5-6 let.No,prostě dřív než půjde do škoky.

icerna
6. jan 2010

ahojte mamule
wandeira,nie vanesska neziarli vobec,je zlata,ona malu bozkava ,rozprava sa s nou,vcera sme ju sledovali,lebo kukala rozpravku a lili bola v autosedacke,tak mala jej vysvetlovala vsetko co bolo v tej rozpravke. take boli zlatučke. len nech im to vydrzi 😀

zabga aj mi prajeme skore uzdravenie 😉 ten kasel nieje bohvie co 😠

gabinka,neboj ved ona sa to rychlo nauci 😉

indira
6. jan 2010

ahojte ja mam 23 rokov mam rocnu dcerku byvame v rakusku

zabga88
6. jan 2010

ahoj icerna 🙂 je krasne sledovat baby ake su zlatučké, že? 🙂
veru kasel nieje bohvie co 🤐

indira ahoj vitaj medzi nami 🙂 prezrad ešte nieco o sebe

gabinka1012
6. jan 2010

Ahoj indira,vítej mezi námi 😀

zabga88
9. jan 2010

haloo kde ste všetky?

wandeirra
10. jan 2010

ahoj,sme tu asi iba my dve zabga 🙂

ako sa mas,uz ste zdravy?

Tobiaskovi konecne vysli stolicky,tak sa budi uz iba trikrat za noc,konecne som aj trochu vyspata 🙂

janyka
10. jan 2010

Ahojte maminy
..ešte stále sú tu maminy do 25? Alebo už táto téma prerástla od založenia do iných rozmerov, ako to zvykne? Ja mám o mesiac 25, ale dieťa už mám(4-ročné) a druhé budem mať o mesiac a pol, ak sa nevypýta skôr 😀 ...môžem sa k vám pridať?

zabga88
10. jan 2010

ahoj... 🙂

ešte sa liečime stále mne neni vobec lepsie ☹ a mala ešte nepojde asi do skolky bo stale kasle brutalne tak budeme ešte chvilku doma

super ze uz mate vonku zubky sa vam aspon trochu ulavy 🙂

janyka
10. jan 2010

zabga88, ty si priamo z nr? Ja som tiež nr. Kam ti chodí malá do škôlky?

zabga88
10. jan 2010

janyka ja som z čifár a mame tu aj skolku takze chodi sem do skolky ale do NR chodim casto, dokonca z icernou sa zvykneme aj stretavat baby sa zahraju, my kecame niekedy mozme dat stretko, co ty na to? 😉

janyka
10. jan 2010

zabga88, rada, ale asi to pôjde až po pôrode, musím ležať 😖 ....ale novú kamošku by sme uvítali 😉 tá naša žaba má vo štvrtok 4r., tu na koníku ukazuje 3 😒