Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
10. máj 2010

ahote zienky 🙂 pridavam sa po dlhom case 🙂 inak ledva som nasla tuto temu som zabudla 🙂

petikd
10. máj 2010

Zabga ahoooj 🙂 no ja som si ju už dala do oblúbených,aby som mala prehlad o téme 😉 ako sa máte?
Dadqa no u nás bolo dnes celkom fajn,akurát doobeda trochu popršalo 🙂

icerna
11. máj 2010

ahojte babyyy 🙂
tak aj ja som tu nebola uz par dnii,nebolo casu,ale citala som vas,len akosi som prispievat nestihla. baby su zdrave,kupelka konecne hotova,len dvere tam este nemame 😅
vitam nove maminky 😉
petikd tak malinky mal vystupenie?si musela byt na neho pysna 😵
gabinka tak vam sa to uz kraaati 😵
zabga ahoooj,ocino je doma?viki sa ako ma?

dadqa86
11. máj 2010

petikd:Mnoo unas bolo vcera trosku hnusne,ale dnes sa to nadobre obratilo pekne je vonku a co nove ako sa mas? 🙂

petikd
11. máj 2010

Icerna joooj bola som hrdý aj ked som videla aký je nesmelý 😅
Dadqa u nás je tak premenlivo,ale dnes nepršalo 🙂
Och no a malý mi začal plakať ráno v škôlke,neviem čo sa porobilo ☹

gabinka1012
11. máj 2010

Přeji hezký večer 🙂
ahojky zabga jak se máš dlouho si tu nebyla co Vikinka?
petikd to musela být podívaná.Gábinka když měla první vystoupení tak se taky strašně styděla.Žmoulala si tričko 😀 už víš něco nového ohledně odstranění těch mandlí?
icerna no už se to krátí jsem pěkně nervozní z toho porodu (bojím,bojím)
jinak u nás dnes bylo krásně až ted večer trochu zapršelo.

dadqa86
11. máj 2010

petikd:ani u nas nie a ako sa inak mas a co mas nove? gabinka ahoj....

petikd
12. máj 2010

No s tými mandlami ešte neviem čo,asi dnes budem volať o výsledky z krvy 😉

dadqa86
13. máj 2010

petikd:Mnoo ako ti dopadli vysledky??dufam ze dobre 🙂

petikd
13. máj 2010

Ahojte
Dadqa no jaká ja som krepá som volala či už sú a som sa nepýtala aké ☹ ale hlavne že sú a sme objednaný,máme si po nich ísť a hned na krčné a podla výsledkov dajú termín vybratia.Ja len dúfam,že budú dobré,aj kvôli tomu,že ked budú zlé tak budú vyberať v Košiciach.Ale to je jedno kde,hlavne že už bude vonku mandla 😉

dadqa86
13. máj 2010

petikd:Ja by som si to nedala asi robit...by som sa bala 😒 😀

gabinka1012
13. máj 2010

Ahojky,petikd tak doufám že už se to povede a malému to pomůže.
dnes jsem byla u doktora a zas mi našli nějaké zvýšené jaterní testy.Tak mě čeká lítání po doktorech .Nechci být sprostá ale už mě to vážně se........... myslela jsem jak si to těhotenství užiju a ono naopak pořád mi něco nového nacházejí 😒

petikd
13. máj 2010

Dadqa no keby mu netrebalo,ale treba a ked bude väčší tak pôjdu von asi aj krčné už teraz ich má veľké,ale ked mu nerobia problém tak v poho.To má po mne,ako decko mi vyberali nosnú a minulý rok krčné. 😉
Gabi juuj tak držím palce aby sa ti výsledky upravili,aby si si užila záver tehu 😉

dadqa86
13. máj 2010

petikd:Tak drzim palceky nech to svetko dobre dopadne 😉 sak jasne ked sa musi tak sa musi bude lepsie 🙂

petikd
13. máj 2010

Dakujeme 😉

dadqa86
13. máj 2010

nemate zaco aj nabuduce 🙂 😉

gabinka1012
16. máj 2010

Ahojky,tak jak se máte a co děláte takhle při neděli?
u nás je počasí na nic tak jsme doma.Trochu jsem poklidila a chci upéct nějakou buchtu 🙂

petikd
16. máj 2010

Ahoj Gabi 🙂 My celý den sme doma,lebo tiež počko na nič,prší a fúka vietor,tak sme všetci spali 🙂

gabinka1012
18. máj 2010

Zdravím 🙂
kde zase všechny jste?
já se tak trochu nudím.Sice by bylo co dělat ale mě se do ničeho nechce 😀

alexa21
18. máj 2010

ahojky maminky...pridavala som si fotecky do albumu a nedalo mi vas nepozdravit..v poslednej dobe mame toho akosi privela, tak tu moc nechodim 😖 ..s tym pockom je to uz na zblaznenie, 2 tyzdne vkuse leje, uz je to naozaj na nervy..i ked nasej firmicke taketo pocko vyhovuje maximalne..len dufam ze cez vikend bude pekne, chystame sa na magurske slavnosti, nazbierala sa nas celkom pekna particka tak nam to hadam vyjde..uz taaak dlho sme nikde neboli, treba sa mi trosku vyvencit 😀
gabinka, citim to rovnako, pozeram na tu dlazku uz hodinu a taaak sa mi ju nechce umyt 😅 ..ale musim sa premoct, za chvilu pride muzik z prace na hokej tak chcem mat leharo a vychutnat si hokejik v tatikovom naruci 😀 ..teda v ramci moznosti, samko mi dovoli tak max. jednu tretinu..

alexa21
19. máj 2010

fiiiha, to tu nikto nebol 😕 ?a coze vsetky robkate?podte si so mnou pokecat. 😅 .nudaaaaaaa 🙄

dadqa86
19. máj 2010

Ahojte baby 🙂 😉 nejako je tu mrrtvo 😒

gabinka1012
20. máj 2010

Ahojky dadga 🙂
já se právě vrátila od doktora.Po cestě jsem se stavila v cukrárně a jsem narvaná k prasknutí 😀
A co ty copak děláš?

petikd
20. máj 2010

Ahojte no ja som využila,že neprší a šla som trochu so psom na prechádzku 🙂
chvíľu pôjdem po Damča do škôlky 🙂
Dadqa ty pracuješ,alebo študuješ?
Gabi všetko v poriadku?

gabinka1012
20. máj 2010

petikd u nás od rána prší.Jinak jsem byla opět na krvi kuli těm jaterním testům a nezlepšilo se to tak že ted to můj obvodní lékař bude řešit z gynekoložkou jestli to nemůže mít na miminko nějaký vliv ☹ napsali mi kupu prášků ale bojím se je začít užívat kuli mimču.

petikd
20. máj 2010

Juuj Gabi,dúfam,že to bude v pohode 😉 a bábo bude zdravé a tiež ty.Silno držím palce 🙂

dadqa86
20. máj 2010

petikd.Nie nie ja ani nestudujem a ani nepraacujem bohuzial ☹

heliik
21. máj 2010

Ahojik holky, dlouho jsem tu nebyla.. Nějak nemám ani časík... ☹
Bojužel nemám nějak ani sílu dočítat.. Jen jsem si všimla něco o Gábi, doufám, že to bude v poho mímu nic nehrozý.. 😉

jinak mi Týnka od středy večera marodí, no nebo jestli je to nemoc, nevím, ale asi jo.. Má pořád vysoké teploty, byly jsme u doktorky a řekli nám, že buď je to od zubů, nebo má chřipku, vzhledem k tomu, že ty horečky má pořád, tak bych řekla, že je to ta chřipka, nebo to může být od zubů?? Poraďte.. Fakt nevím, ale zdá se mi to divné...

No a za druhé, jsme pohli z bytem, máme vymalováno, a přestěhovány velké kusy nábytku, takže za nedlouho se budem stěhovat, těším se, akorád mě mrzí, že to nechápe máma... Pořád mi říka, že na ní kašlu, že jí nechávám ve srabu, že si to nezaslouží atd.. Přijde mi, jako bych nemělá nárik na svůj vlastní život... Tak to teď nemám moc lehké.. 😠

Ale vy se mějte fajn, a já se zas ukážu🙂

heliik
23. máj 2010

Tak koukám, moc rušno tu není 🙂 , copak všichni děláte??

Týna už je od včerejška bez teplot, ale zas se mi dnes hodně osypala, tak jedu zítra k doktorce znovu. ☹ Jinak je pořád ukňouraná..

Jinak zatím nic nového.

petikd
24. máj 2010

Heliik tak to má asi 6 chorobu či ako sa to volá,to že vraj dieťatko najprv teplotuje a potom sa vysipe
No zajtra ideme po výsledky a potom nám už asi dajú termín výberu mandle 😉