Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
12. apr 2011

@petikd neboj to bude dobrý 😉 .Mi jsme u zkoušek byli jen 2 a k tomu jsme tam měli 3 policajty,instruktory a ještě 2 co byli u zkoušek.Ale já se snažila myslet jen na to že to zvládnu a né na to že tam mám za zády tolika lidu.Hlavu vzhůru.
Jinak se musím pochlubit Nikolka už chodí,sice to ještě raději bere po kolínkách ale umí to 🙂 .Nějak moc rychle si pospíšila,kdepak je to malinké miminko co jenom leželo 😒

maatuulka
13. apr 2011

Ahoj maminy, dlho sme tu neboli, vcera sme dosli z Kosic 🙂 a hned bum zla sprava, do prvej skolky nas nevzali .. vraj vela deti sa hlasilo. este nam ostava druha skolka uvidime ako ta dopadne..
ale mam aj dobru spravu, v noci sa nam Dominika sama odnaucila od plienky.. i ked ma plienky este v noci, rano sa zobudime a je uplne prazdna. Pred spanim sa vycika a potom rano 🙂 absolutne som na nu pysna 🙂

zabga88
16. apr 2011

@gabinka1012 ty mas doma riadnu sikovnicu, z ju to nebavilo lezat co myslis :D no tak si to uzívaj

@maatuulka ale ako citam tak aj vy ste sikovné, nech vam to vydrží a nech si na plienku ani len nespomenie 🙂

maatuulka
16. apr 2011

@zabga88 diky diky 🙂 len nato musim prekonat este trochu tej mojej lenivosti .. tykajucej sa nocneho vstavania. Uz som z toho vysla. Ale zatial jej netrebalo v noci cikat, len pred spanim a rano. tak snad to pojde tak lahko, ako to ide teraz.

mimuska1
20. apr 2011

ahojte kocky 🙂 ako sa mavate? aj chystate uz daco k velkej noci? ozaj, aj budete daco piect a tak?

maatuulka
20. apr 2011

ahooj @mimuska1 prave sme malej kupili taky mini korbacik, nech si a ona trosku posibe, balicky pre synovca a svagra .. a inak nic svetoborne. Chceli by sme daco upiect ale nemame ziaden napad. Vy sa ako chystate?

mimuska1
22. apr 2011

@maatuulka
no my tiez v celku tak normalne, moj si nechava vsetko na poslednu chvilu a zajtra chcu ist kupit korbac..... a maso do "baby" sme mali ist dnes kupovat, ale kedze som mala vcera narodky, tak moj si netrufol soferovat 😀 😀 😀 ale aspon navaril obed 🙂 aj budes daco piect?

maatuulka
23. apr 2011

@mimuska1 no tak to VSETKO NAJLEPSIE mimuska 🙂 vela stasticka, zdravicka, lasky a hlavne nech Ta tvoji chlapi posluchau 🙂
no budem robit taku rychlu jahodovu tortu .. kupila som kkorpus, nato hodim smotanu+slahacku+jahody 🙂 a jeto., nechcelo sa mi moc vypekat.
Inak vsetkym Vam pekne sviatky a vela vody.

mimuska1
23. apr 2011

@maatuulka
jeeee, dakujem moooooc 🙂 mnam inak aj ja robievam taku tortu so vseljakym ovocim,ale najradsej mam jahody 🙂 ja akurat somdopiekla tu babu uz sa nou aj napchavam 🙂 a asi spravim jablkovy kolac,ale asi az zajtra,aj tak mam este zo stvrtka plnu chladnicku kolacov,ale len z kazdeho cosi 🙂 a to nam bohato staci 🙂

maatuulka
23. apr 2011

@mimuska1 jaa urobim buduci tyzden asi kremes 🙂 dostala som nanho chut :D .. u nas moja mama robi prave baranka .. a mala pozera toy story 2jku .. rozmyslam, ze sa pojdeme trosku prejst, ked je vonku tak kraasne. Inak
dnes som volala s jednou znamou, a malu mi vezmu do skolky. sice to je v meste, trosku dalej, ale aspon som spokojbna, ze od septembra pojde do skolky 🙂 uplne som zabudla, ze kamoskina mamina je riaditelka v mš :D .. dnes mi volala a sprijemnilaa mi sviatky 🙂 taky kamenisko mi spadol 🙂

mimuska1
23. apr 2011

@maatuulka moj bude mat v juni 2 roky a tiez je uz zapisany, ale asi mi ho nevezmu, bo ma este plienky....a maju vela deti.... aj ides do prace?

petikd
23. apr 2011

Ahojte
@mimuska1 aj ja ti trochu oneskorene prajem všetko najlepšie,nech si šťastná,zdravá 😉 aj ja som aprílová,krásny mesiac 😀
@maatuulka to je super,že ti malú vzali do škôlky 😉 a teší sa?

Baby ja vám želám krásne a pokojné sviatky 😉

mimuska1
23. apr 2011

@petikd dakujeeeeem 🙂 a kolkateho mas ty?

aj ja vsetkym prajem krasne sviatky a vela sibacov 🙂

petikd
23. apr 2011

@mimuska1 ja som mala 5 😉

mimuska1
23. apr 2011

@petikd
tak dodatocne aj tebe vsetko naj 😉

petikd
23. apr 2011

Jee @mimuska1 dakujem 😉

maatuulka
23. apr 2011

@mimuska1 njprv mi ju nevzali do 2skolok, nastastie som mala znamosti, tak mi ju vzali.. inak sme uz uvazovali nad sukromnou.. :/
no od augusta, septembra mam na 90percent istu robotu.. takze konecne zmena.
@petikd strasne sa tesi. hlavne na kamoski, a na hracky.. dokonca mi povedala, ze tam bude aj spinkat, ona inak poobede nespinkava uz.

mimuska1
24. apr 2011

@maatuulka
a vy uz nemate plienky?

maatuulka
24. apr 2011

@mimuska1 nie 🙂 uz to bude 4 - 5mesiacov co sa odnaucila.. no v noci este mame, to sa chystame teraz ju pomaly v noci odnaucit.

mimuska1
25. apr 2011

a ako si ju odnaucila?

mimuska1
25. apr 2011

@maatuulka
a ako si ju odnaucila?

maatuulka
25. apr 2011

@mimuska1 doma bola bez plienocky, na zaciatku kazdy den pocikana .. pracke sme dali zabrat.. postupne si zvykala, potom sme zacali chodit len sem pred dom von, bez plienky.. a je to mesiac asi tak, co uz chodime normalne aj do mesta, na nakupy atd bez plienky.. to som dlho odkladala, bala som sa, ze sa mi v elektricke pocika 🙂 no nastastie to zatial vzdy zvladla. 🙂 a cez poobedny spanok som ju dajako donutila spat, a som jej povedala, ze bude ako v skolke pred spanim sa vycikala, a potom pekne az ked sa zobudila.

mimuska1
25. apr 2011

presne tak to chcem spravit aj ja, citala som taky clanok v casaku Mama a ja, a dnes som som ho chcela nechat len tak a nas tata sa boji ze len zbytocne prechladne.....

maatuulka
26. apr 2011

to sa aj u nas vsetci bali, ale domca je strasne otuzila.. cez zimu spinka tak ako cez leto, len v tricku :D .. a doma chodi skoro polonaha, bo jej je teplo. tak som to riskla. ale nalepsie je cez leto, fakt ked je teplucko .. vtedy to ide njlepsie.

gabinka1012
27. apr 2011

Ahojky 🙂 tak Vás jdu po delší době pozdravit.
Jaké byli Velikonoce,Gabča toho tolika vyhodovala že to mám aspon do příštího roku.
Když já učila Gabču na nočníček to bylo v létě,doma a na zahradě jsem jí nechávala bez plenky ale jak jsme šli do města tak jsem jí raději dala.Nebo jsem jí dala tu přebalovací podložku do kočárku,tahla sebou rezervní oblečení.Nejhorší to bylo v zimě to jí byli 2 roky,ven jsme bez pleny chodit nemohli,protože když si řekla že potřebuje čůrat tak to muselo být hned a v té zimě jsem jí nechtěla svlékat. 😖
Jinak Gabču mám ted doma,měla jsem tu mít neteř na pár dní,jen že ta si to pak rozmyslela a já kuli tomu omluvila Gábinku ve školce.Nikče lezou další dva zoubky a je to malý dáblík nevydrží chvíli sedět.
Tak zatím pa,pa, 🙂

mimuska1
30. apr 2011

@maatuulka
ved uz som to zacala praktizovat aj u nas doma🙂 a stale sedime na zachode, niekedy sa mu podari vycikat sa a potom ma dovolene splachnut...to sa mu paci🙂 a ma s toho taku radost🙂

maatuulka
1. máj 2011

@mimuska1 no to je super 🙂 dobry zaciatok. tak drzim palce. my sa uz dlho chystame malej kupit tu ochrannu podlozku na matrac, no stale na to zabudame :D .. tak buduci mesiac jej ideme kupit novu postel. tak tam uz bude bez plienocky 🙂

mimuska1
1. máj 2011

@maatuulka
dakujem:D my uz buvavame vo velkej posteli 🙂 mali sme v izbe, aj postielku, aj manzelsku postel, a aj Dodkovu novu valendu, tak nam to tam len zbytocne zavadzalo... aj tak v postielke vecer zabuval a v noci sa pytal za nami, tak sme ju uz nevyuzivali.... a ako ste vikendovali?

maatuulka
1. máj 2011

@mimuska1 no to aj u nas 🙂 ked zaspinka tak je vo svojej postielke, no v polke noci sa zoobudi a ide k nam.. ja niekedy spim dole na zemi .. si hodim taky matrac a tm spim .🙂 niekedy mame aj noci, ze spi celu vo svojej postielke, tie mam najradsej :D
vikend? bol super, boli sme na bratislavskom majalese, povozili sme sa lodke 🙂 a vy ako?

mimuska1
5. máj 2011

@maatuulka
ahoj:D no u nas na dedine, nemame take moznosti 🙂 bol tu majales ale plny nasich romskych spoluobcanou 😀 my sme boli len na dvore a tak po dedine sa poprechadzat, bolo celkom pekne u nas,no a v nedele som dostala taku nadchu,bolelo ma hrdlo a kaslem este doteraz ☹ tak v pondelok som sla doktorke a esteze nas tata ostal doma a bol s malym,tak som to trosku vylezala...
a my ked sme mali este postielku, tak nas tata bol vzdy vyhnany na gauc a tam sa neda bohvie ako vyspat,tak aj preto sme nechali malemu len postel...