Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

manika77
10. júl 2009

ahojte baby tak co spite uz??

zabga88
12. júl 2009

halooo kde ste?

gabinka1012
12. júl 2009

Přeji krásný večer...
tak copak je u vás nového co dítka?cica a co ty jak je a už máš vísledky těch testů? 🙂

zabga88
13. júl 2009

aky bol vikend baby??? sup sup piseme, piseme 🙂

cica111
13. júl 2009

Ahoj Gabinka,no zajtra ma caka velky den po vsetkych strankach,idem na tu skusku z anatomie,dufam,ze ju urobim a taktiez mam volat aj na tie vysledky krvi,ze co a jak,ale dostala som kramy po tej vyvolavacke,tak som aj celkom rada,ale testy vsetko ukazu..tak na mna myslite nech urobim aj skusku a nech aj testy dobre dopadnu,pozdravujem vase drobce...

zabga88
13. júl 2009

cica siiilno drzim palce 🙂

gabinka1012
13. júl 2009

cica držím palce a doufám že to bude ok.

cica111
14. júl 2009

Tak maminy a drobce....konecne sa mi to vsetko obracia k lepsiemu...skusku z anatomie som urobila na A a som tretiacka,od zajtra zacinam praxovat v lekarni,keby ste daco potrebovali,ozvite sa...a co sa tyka toho lekara,vysledky su tiez ok,mam len trochu zvysenu hladinu muzskeho hormonu a preto som nemala kramy,povedala mi,ze sa netreba znepokojovat,ze keby sa mi to opakovali,budeme to riesit cez endokrinologiu..takze tak som vam cchela dat vediet..papa

wiwienne
14. júl 2009

jasne, ze sa najdu 😉

wiwienne
14. júl 2009

..ja mam 24, v septembri budem mt 25, maly Marco ma osem tyzdnov🙂

manika77
14. júl 2009

😀 wiwienne aj ja mam Marka ale s K

zabga88
15. júl 2009

cica gratulka k skuske a tak isto aj k vysledkom od lekara 😉

wiwienne vitaj 😉

mataaaaa
15. júl 2009

ahojky.. ako sa mame? je to ale horko vonku co?
uz sa tesim ked s malou skocime do vody:D

zabga88
16. júl 2009

aj nam ide zajtra ocino domov tak sa tesime aspon niekam vypadneme k vodicke

slunecinecko
17. júl 2009

Dobrej vecer holky, rada bych se k vam pridala...sice jeste nejsem mamina, ale pokud to dobre dopadne, tak v breznu budu....

mataaaaa
18. júl 2009

slunecinecko gratulujem 🙂 mate doma radost co?
mi sme prave na prazdninach u svokrovcov v kosiiciach.. strasne teplo tu je.. maala je stale chudatko spotena..ale zatial to nastastie zvlada dobre.. vcera nam prave starky kupili trojkolku.. ale este je nato malinka.. tak neviem neviem.. trebalo by dajake pasy, ku ktorym ju priputam.. :D nezbednica mala :D

manika77
18. júl 2009

ahojte dievcata to je ale teplo coo

zabga88
18. júl 2009

ahojte baby! musim povedat ze moja viki je zasa chorucka strasne ju chytil kasel a aj sopliky a aj teplota bola ☹ v poslednom case to dako stale na nu ide. a najhorsiw je na tom to ze od včera obeda nechce nic papat. myslite ze to je od toho ze je chorucka??? A ešte aj to teplo do toho no robi to svoje ☹

manika77
18. júl 2009

😒 😒 zabga dufam ze malinkej sa polepsi..ja si myslim ze nepapa aj z toho tepla...a este ked je chorucka tak duplom

gabinka1012
20. júl 2009

Ahojky mamičky,tak copak je nového?
zabga tak co mála už jí je lépe,byli jste u lékaře?držím palečky at se brzy uzdraví.
slunecinecko vítej...

zabga88
20. júl 2009

tak ahojte. teraz sme prisli od lekarky len mala stale nechce papat kasel je na tom lepsie ako bol. dostala atb do nosteka tak uz len bude lepsie dufam

gabinka1012
20. júl 2009

Tak to je dobře že kašel se zlepšil.A copak vám řekla je to nějaká vyroza či co?

zabga88
20. júl 2009

hej vyroza strasne vela deticiek je chorych včera bol brat na pohotovosti z malym a boli 30v poradi ☹

gabinka1012
21. júl 2009

Ahojky tak co zabga jak je malý.Doufám že už lépe.Už začala papat?
Já mám holčinu u Dědy tak je mi tady nějako smutno a nudím se.

kiert
21. júl 2009

Caute maminy, tiez by som sa k vam rada pridala 😉 , aj ked moj drobec je este v brusku, ale ak vsetko pojde v pohode, tak do 2 tyzdnov by mal byt na svete. Ja mam inak este asi 3 tyzdne 23 rokov, tak ako som tak citala zopar zaciatocnych prispevkov, patrim asi uz k starsej vekovej kategorii 😀

zabga88
22. júl 2009

ahoj kiert vitaj medzi nami mladymi 🙂

gabinka zda sa ze malej sa lepsi, klop, klop, klop

gabinka1012
22. júl 2009

Ahojky holky,kdepak všechny jste.Mě je smutno. ☹
zabga to je dobře že mále je už lépe.

zabga88
22. júl 2009

aj ja vravim. zajtra sa chceme ist kupat do štúrova vraj je tam super tak ideme skusit ked ma byt take teplo 🙂

manika77
25. júl 2009

ahojte maminky my sme boli na dovolenke preto som sa tu neukazala 🙂