Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gajana1
1. dec 2008

Ahojte baby môžem sa k vám pridať??? 😉

icerna
1. dec 2008

rikar mi mame zatial len na oknach nalepene ozdoby a mikulasa vysiaceho v krbe,uz asi mesiac 😅 a pomaly dozdobim co sa len da 😀 ty ako zdobis?
gajana ahoj a vitaj 😉

gajana1
1. dec 2008

Ahoj icerna ta ty si šikovna ked už maš vyzdobu ja ešte ani neviem ako vyzdobim

mirrinka
1. dec 2008

ahojte...gajana,vitaj 😉
my budeme mať červeno zlatú výzdobu,ale keby som toho nemala kopu nakúpeného,tak by som chcela tyrkysovú,videla som v hypernove krásne tyrkysové ozdoby 😉 snád na budúci rok 😉

gajana1
1. dec 2008

mirrinka aj ja idem ladiť všetko do červeno-zlatej z manželom sme sa na nej zhodli kedže to budu naše prve spoločne vianoce 😀
a ako ozdobiš byt/dom?? čo všetko použivaš?

mirrinka
1. dec 2008

no,ja hlavne sviečky,tie u nás musia byť,aj ked nie sú Vianoce 😉 😉 stromček bude červeno zlatý,potom ešte nejaké vetvičky sem tam niekde porozkladám,na ne mám také tiež červeno zleté guľôčky,potom na vchodové dvere niečo - to už vlastne mám - takého zlatého anjelíčka.... 😉

rikarr
1. dec 2008

ahojte no my tento rok budeme mať hnedý=čokoládkový stromček už som ozdoby nakúpila len na živý stromček ich bude málo 😒

už som ozdibila niečo...
na terasových dverách mám snhové vločky polepené, v dtskej je nalepený santa macko s vločkami, v hosťovskej je santa s vločkami nalpený.
na žalúziach(máme látkové) mám mašličky čokoládovej farby,krb aj bar mám obložený vetvičkami a nanich slamennú reťaz s anjelikmi, na krb pojde ešte sadrový anjelik ak ho kúpim a možno na presklenné dvere polepím vločky ešte...na balkonové zábradlie pôjdú vetvičky a sviečky + nejaká ozdoba ale asi nie...

sory za preklepy ale malá mi sedí na kolenách anevidím cez jej háro na klávesnicu, ešte by som chcela niečo do obyvkových okien dať ale neviem čo

zuzka1.
1. dec 2008

icerna nebola si hotelacka?????

zabga88
2. dec 2008

ahojte baby!
zuzka1 a gajana1 vitajte medzi nami.

klobucik
2. dec 2008

ahojte dievcata tak sa k vam pridavam j a mam 23 a 3,5 rocnu dcerku Danielku 😉

zuzka1.
2. dec 2008

zabga88 dakujem!!!!ty si mi tiez nejaka znama

hanculka
autor
2. dec 2008

ahojte, ako sa dnes mate? mna začalo boliet hrdlo dufam že maly bude OK

klobucik
2. dec 2008

Baby uz aj vy mate vianocne vyzdoby n a oknach ako ja? 😀 😀 😀 Koli malej 😉

gajana1
2. dec 2008

zabga88 ďakujem
ja mam 20 a synčeka tomáška ktory ma niečo cez 4mesiace

zabga88
2. dec 2008

zuzka1 aj ty si mne bola hned daka povedoma. sai priamo z moraviec?
gajana aj ja mám 20 a 2 ročnú vikinku

zabga88
3. dec 2008

baby pomožte mi prosim. moje dieta bolo chore a veeelmi si zvykla na ruky a ona chce aby som ju celu noc nosila na rukach a ona chce spat.polozim do postele a už je hore už som zufala ☹

zuzka1.
3. dec 2008

Zabga som priamo z Moraviec, ale do NR som chodial 5 rokov do ksoly na Hotelku. Teraz mam 22.
Zabga u nas , ked bolo pestovacie obdobie, co maleho uz 2x naucila moja draha svokra, museli sme to jedien pretrpiet, prepllkala kolko sa dalo, snazila som sa spievat, vsetky hracky sme vystriadali. Ked nic, tak nezabralo, po tolkom placi zaspal od unavy. Treba to asi len vydrzta, maly bol etse krpec, zabudol, ale tvoja je uz velka dievka, ktroa asi len tak lahko nezabudne, ze pestovanie je super, ale skus,

rikarr
3. dec 2008

ahojte
ahoj klobucik 😉

moja žaba má síce len rok ale výzdoba fičí 😀

zabga treba jeden den vlastne noc vytrpieť plač,inak to asi nejde

gabii83
3. dec 2008

ahojte baby, ja som mala 25 pondelok, tak uz sem ani nech nepisem?? 😀 😀
juj ako cas beha, co???

majte sa pekne

zabga88
3. dec 2008

ja viem ze by som ju mala nechat vyrevat ale mne to nedovoli srdce. place, potom s toho vracia a dokonca si zvracanie aj vie privolat.niekedy je dobre aq zase proide to zle obdobie

mirrinka
4. dec 2008

ahojte 🙂
vitajte,nové maminky 😉
ja sa dnes idem pýtať do škôlky,či mi zoberú malú od januára...tak držte prsty.už si s ňou neviem rady,tak ju tam chcem šupnúť aby sa skonsolidovala 😅

klobucik
4. dec 2008

mirrinka poznam to ale ver tomu ze v skolke bude ak anjel a doma jak 100 certov. Mne nechcu ucitelky verit ze nasa Daniela doma so vsetkym trieska vresti pisti hadze sa o zem. Vraj v skolke NI NEVEDIA ZE JE TAM. Keby sa hrala niekde v kute oni by sa chystali von tak ju aj v triede zabudnu ze taka je tichucka. A doma si s nou neviem rady 🙄

icerna
4. dec 2008

no ahojte baby,ale ste sa rozkecali 😉
uz som tu dlho nebola,mala som tu sestru,tak som na vas nemala ani cas,ale uz som si vas precitala a vitalte nove maminky aj ty GABII83 😀
zuzka1 ja som chodila do skoly do prievidze,mi v nitre byvame od maja 🙂
mirinka super,ja ti drzim palce,aj ja som ju uz chcela dat do skolky,ale vsetky su plne,tak uvidime vo februari na zapise ci sa nieco neuvolni. aj si si pracu nasla?ci uz skusate to druhe babo? 😀

mirrinka
4. dec 2008

icerna,ahoj....ja malú chcem dať do súkromnej škôlky,takže materskú budem nadalej dostávať...u nás táto školka nie je ani o kúsok drahšia ako normálna štátna,ale je trošku iná v tom,že ju vlastní Dr.alergológ a každý den tam detom dávajú vitamíny,majú tam aj saunu a dávajú im inhalovať ak sú choré,takže tam chodia deti aj počas choroby....a čo sa týka toho bába,tak dnes som som si robila test,ale bola tam len jedna čiarka ☹ 😢

rikarr
5. dec 2008

čaute krásky

mirinka v humennom je taká supeiš škôlka??????????????????aj ja chcem 😒

včera som bola u mamy a podokupovala som si všetky darčeky 😀 aj výzdobu som dokončila http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?... už len balkon ale to robieva muž 😉 nech sa aj on činí 😀 😀 😀 😀

baby nestrašte ma s hádzaním o zem lebo ma švihne .....mne stačí ked začne to moje škvrňa dupať nohami

mirrinka
5. dec 2008

rikarr,pekné fotky....už som pokukala 😉

icerna
5. dec 2008

mirinka to ma mrzi,ale vsetko chce svoj cas a co sa ma stat stane sa,tak vam drzim palce aj na nohach. ja toho mojho uz neprehovaram,uz ma to nebavi,neham to na neho,ked ho to chyti tiez 😉
dnes idem s malou na mikulasa do obchodneho centra,uz sa strasne tesi 😀 dufam ze bude posluchat 😕
rikar pekne si vyzdobila domcek 😉

icerna
5. dec 2008

ozaj a co sa tika tej skolky,tak to je super,tu nic take nieje,je tu sukromna,ale len do 3 rokov a to sa mi tam malu neoplati davat,len by si tam zvykla a musela by ist do inej o par mesiacov ☹

sendi
5. dec 2008

ahojte,citala som vase prispevky,hlavne co pisal ,,klobucik".az ma striaslo,moj maly bude mat 10mes a teraz vyvadza ak mu nieco nedovolime,tak to si neviem predstavit led bude vacsi.ale aj tak mu to nedovolim a necham ho nech sa ukludni.ved predsa nemoze mat vsetko!no nie?

icerna
5. dec 2008

ahoj sendi,tvoj mali este ani nevie co poriadne robi,ale ked bude mat 2 tak si to vsetko uvedomi aj skor urcite a to este len bude obdobie vzdoru. moja mala momentalne protestuje na vsetko co ja poviem ano tak ona nie a pod a v obchodoch ani nevravim 😠 ale kazde babo je ine a ja ti drzim palce,aby tvoj malinky bol poslusnejsi 😀 a stim,ze mu to nedovolis robis super,len si stoj za svojim a nepovol,lebo potom bude zmeteny co moze a co nie...aj ja to tak robim,aj ked trucuje,reve mala ale rychlo ju to prejde ked vidi ze to somnou nic nerobi,ze nepovolim 😅