Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
9. dec 2009

no co zabga uz je lepsie? 😉
pedikt tak dryime palce malemu,aj vanesske to navrhla doktorka,ale ja som to odmietla 😖
adka ahoj a vitaj aj tu 😀 😀to som nevedela ze mas 21?pekne teda 😀

zabga88
9. dec 2009

icerna no uz je lepsie rano musim do prace aj ked to ešte neni vyhra akurat teploty klesli ale kaslem stale a aj hrdlo aj priedusky ma bolia ale zajtra uz pride aj duri... ale v nedelu odchadza ☹

petikd
10. dec 2009

Ahojte.
Icerna no niekedy nieje až také nutné vybrať 😉 .Ale je to dedičné,on to má po mne.No a ide o to,že to dorástlo do 4 stupna a jemu sa totálne zle dýcha.Už dlho dýcha prevažne s ústami,chrápe,chrčí,no hrozné.A v poslednom čase zle počuje.Doktor povedal,že to je nutné vybrať,lebo to môže mať horšie následky 😒
No sme objednaný na utorok,ale asi nič z toho.Bola som u dokyho a Damián má zlé výsledky krvi.Jeden výsledok sa mu nezdá,vraj to môže byť aj laboratorna chyba,tal zajtra ideme zasa na krv ☹

petikd
10. dec 2009

Andrejka vitaj 🙂 No hej aj mne to bolo komické,ked bola lentilka von 😉
Zabga juuj a si musela do práce,dúfam,že ti prejde a budeš v poriadku,leb po práci oddychuj,aby sa ti to nevrátilo 😉

voskovka
10. dec 2009

ahojte..ste tu aj take ročniky ako 1987 ???

zabga88
10. dec 2009

ahojtee! no bola som dnes aj v praci zajtra ma caka zubarka a odtial do prace:( sa bojim zubarky

uz je duri na ceste k nam sa tesiiiiiiiiim 😎

voskovka vitaj ja som 88🙂 si mi strasne znama odkial si?

voskovka
10. dec 2009

z čadce...pozname sa???? 😵 😕

zabga88
10. dec 2009

neviem ale si mi strasne povedoma aj ked z čadce nepoznam asi nikoho 🙂

voskovka
10. dec 2009

tak to je dobreeeeeeeeeee...... 😀 no možno z toho titulu,lebo mi všetci hovorili šindlerova.... 😀 😠 čo ma velmi hnevalo.... 😒

zabga88
10. dec 2009

šindlerovááá 😵 a to je v podstate jedno... napis nieco ešte o sebe 🙂

voskovka
10. dec 2009

hm...mám dve detičky,som vydata....a občas chytim nervy tak radšej konikujem.... 😀 niekedy mám chuť zbaliť švestky a odisť aspon na mesiac dakde...som na byte sama s detmi mm chodi neskoro večer domov...tak ma chytaju aj despresie....
vyštudovala som zdravotnu... a po maturite na matersku.... inak už mame stromček...mm nabulikal davidka tak som musela....darčeky mám kupene....nech ešte posnežikuje...piecť nejdem...budeme u rodin... 😀

zabga88
10. dec 2009

no ja som napr z viki skoro stale sama moj chlop je vecne v nemecku... teraz aj chora som bola a stale sama uz mi to niekey ide riadne na nervy ešte ma šťastie ze dnes ide domov 🙂

gabinka1012
10. dec 2009

Ahojky babulky,tedy vy jste se nějako rozepsali. 😀
vítám andreu a voskovku.
zabga at si brzy v pohodě.
petikd mooc držím palečky at je malý co nejdříve v pořádku,musí být strašně statečný když to všechno takhle zvládá 🙂 jinak mě už zase trápí ty nevolnosti,já se jich snad nikdy nezbavím. 😠

lamarika
10. dec 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Je mi 23 a zatím mám jedno sluníčko 🙂

gabinka1012
10. dec 2009

Ahoj lamarika jasně že můžeš.

petikd
11. dec 2009

Ahojte.
Gabi dakujem 🙂 .No z výberu nič nebude.Mal zlé výsledky ☹ Má zlé ATPP,ked som hľadala na nete,tak to je zlá zrážanlivosť.Doktor povedal,že by sa rozkrvácal,keby sme šli vybrať.Takže najprv musíme na hematologiu a potom sa uvidí ☹
Lamarika vitaj 😉

andrea12737
11. dec 2009

Ahojte,
dakujem velmi pekne za privitanie 😀
icerna ahoj 😉
petikd citam ze mas problemy s damiankom, snad sa date cochvila dokopy. A na zrasanlivost krvi sa beru ako dlho lieky? je to len docasne, ci je potrebne to brat stale?
mne konecne mala spi-nech zije babysatka.. 😀 no tento vikend som cely sama.Manzel isiel bratrancovi s niecim pomahat. Najlepsie na tom je ze maly je nachladeny, nos je upchaty co pre mna znamena okrem nocneho kojenia vstat asi 100x k malemu, len dufam ze si nebude vyberat cas ked budem kojit 😒
krasny piatkovi vecer vam prajem.

lamarika
11. dec 2009

ahojky
andrea tak zkus nějaký kapky (mám dojem libenar) a nebo mořskou vodu na tu rýmečku. Nám to vždycky strašně pomohlo a malej byl v noci OK 😉
Petikd a co přesně je tvému malému?

petikd
11. dec 2009

Ahojte 🙂
Andrea dakujeme.No neviem ešte,že či mu dajú lieky.Najprv sa musíme objednať na hematologiu,tak urobia asi ešte raz odber,zistia z čoho to je a potom sa uvidí.Tak nech Samko pekne spinká,nech soplíky odídu 😉
Lamarika,mal ísť vyberať nosnú mandlu,no a na predoperačnom vyšetrení z krvi mu zistili,že má vysohú hodnotu APTT,no a ked som na internete hľadala čo to je,našla som,že je sa mu zle zráža krv.Čiže keby sme išli vyberať,tak by sa rozkrvácal. 😉

lamarika
11. dec 2009

ajo, tak to držím pěsti aby dopadlo vyšetření dobře a nebylo to tak zlé 😉

zabga88
11. dec 2009

Ahojte žienky :

petikd co to citam?? Damiánko ma stale nieco chudatko moje ☹ prajem vam aby bolo co najskor všetko tak ako ma byt nech mu uz nic nieje 😉

lamarika vitaj medzi nami 🙂 cit sa tu ako doma 😀

lamarika
11. dec 2009

Zagba: Děkuju, už se tu jako doma citim 😉 Mate tady velice pratelskou atmosferu a to se v kazde dizkusi nevidi 😀

zabga88
13. dec 2009

lamarika len skoda ze tak male prispievame
ale co uz ked mame všetky tolko vela prace 🙂

lamarika
13. dec 2009

zabga už pracuješ nebo jsi ještě doma?

zabga88
14. dec 2009

no ja uz pracujem od oktobra mala chodi do skolky chudatko moje ešte stale si zvyka kazde rano robi cirkus ale co ma robit dako to musi vydrzat...

lamarika
14. dec 2009

to znám, teda ne z vlastní skušenosti, ale díky synovcovi. Každý ráno musí do školky a to ranní divadlo stojí za to 😀 😀 😀 A co děláš?

zabga88
14. dec 2009

no ja pracujem ako predavacka v second hande 🙂

lamarika
14. dec 2009

Já pracovala jako plavčík, ale už se k tomu nebudu moct vrátit, protože to bylo moc časově náročný a s dětma neslučitelný. Zrovna dneska jsem přemýšlela co by mě bavilo a došla jsem k názoru, že by mě bavilo prodávat v dětským obchůdku 😉

zabga88
14. dec 2009

no aj ja sa venujem detskym vecickam ma to bavi 🙂 aj ked som len predavacka ako to mnohy nazyvaju mne to nevadi 😉

lamarika
14. dec 2009

Tady to odsuzování povolání dělá moje švagrová. . . Jednou prohlásila před jednou ženskou, že přece nebude makat jako nějakej dělník a ta paní byla dělnice 😅