Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

kaczka
1. mar 2010

Cítím se skvělě,zatím na sobě těhu nepociťuju,tak snad mi bdue fajn i na dále 😀

gabinka1012
1. mar 2010

kaczka vítej,koukám že malí se narodil 14.6 jako já 😀 co studuješ?
mě začalo tvrdnout bříško tak mám od doktora nakázaný klid. 😠
icerna jaký tys vůbec měla průběh těhotenství?

kaczka
1. mar 2010

Gabinka,studuju logistiku na univerzitě obrany,ale jako civil,s vojákama nemám nci společného 🙂
Tak odpočívej,a´t je tobě i mrňouskovi líp 😉

icerna
1. mar 2010

gabinka mne tiez tvrdlo od 4.mesiaca,nemala som sa namahat,nic nerobit,akoby sa to dalo...kto by sa postaral o domacnost 😀 brala som magnezium a to mi trochu pomahalo a hlavne sa nerozculuj 😉 vykladaj si nohy vzdy ked budes moct 🙂
kaczka tak hadam to tak bude az do koniec tehulkovania 😉

kaczka
1. mar 2010

icerna..no u Davíkda mi bylo taky dobře,jen sjem teda nemohla dýl chodit,protože pak mi tvrdlo břicho a taky se mi dělalo černo před očima..ale jina jsme si těhu užívala

petikd
2. mar 2010

Ahojte
Tak boli sme sa objednať na krčnom.Primár nám povedal,že oni by mu aj v Poprade vybrali,ale keby náhodou nezareagoval na plazmu,alebo by bolo niečo zlé,tak by sa ho hned pýtali,že prečo nás najprv neposlal na hlavné stredisko či čo a to je až v Košiciach.Takže musíme do Košíc a ked nám povedia,že oni vyberú tak tam a ked povedia že nie tak vyberú v PP.Ale že nechce riskovať,lebo že keby niečo tak by ho museli previesť tam kde majú potrebné veci či čo.Takže pôjdeme na výlet
Kaczka vitaj 🙂

zabga88
2. mar 2010

Ahojte babulky! Ako sa mi mavate?

gabinka1012
4. mar 2010

Ahojky 🙂
petikd tedy nezávidím ti to lítání...
zabga jak se máš co Vikinka?
Já byla včera u doktora,myslela jsem že mi na to tvrdnutí dá to magnesium ale nic jen mi řekl že se nemám namáhat a žádné dlouhé procházky ani utz mi nedělal 😒

zabga88
5. mar 2010

gabinka a dlo ti tvrdne brucho? aj ja som to mala ale skor na zaciatku. Vikinka ma ešte dnes prazdniny tak ešte spinká asi si uziva posledny den 🙂 a aj ja mama dnes volno som si vybavila a tak je dovolenka 🙂

Petikd no toto nase zdravotnictvo klobuk dolu 😠 nech sa hanbia

gabinka1012
5. mar 2010

Ahoj zabga,tak si to volno pořádně užijte.Co plánujete na víkend?jaké tam máte počasí?u nás opět padá sníh 😖
to bříško mi tvrdne cca měsíc ale doktor mi vždy řekne že mám mít klid a ležet.Tak nevím...

petikd
5. mar 2010

hojte.
Gabi mne tvrdlo okolo 7 mesiaca a hlavne ked som ležala na chrbte,ale ked som si lahla nabok tak prestalo
Zabga no to ti poviem,ale neviem či mám volať tej doky do Ba či by tam nevybavila,alebo čo 😒

petikd
6. mar 2010

Ta čo to tu? 😕
Jooj baby,damián mal pred 2 týždnami angínu v nedelu dobral lieky,sa tešil na pondelok do škôlky a dnes mal teplotu ☹

gabinka1012
10. mar 2010

Ahojky,tak kde jste všechny?
petikd co Damianek a jeho teplota?doufám že ho to přešlo a nic s toho není.

petikd
11. mar 2010

Gabi no na druhý den zvracal,tak sme šli na pohotovosť,ale tam povedala,že to má z bruška.Potom mal len 37,7 ale v pondelok večer už 38,6 a kašlal,tak sme boli u dokyho a máme antibiotiká.Som si aj myslela,že to nebude iba z bruška,lebo tak to bolo aj v lete
Tak teraz dobre,už iba kašle,teplotku nemá. 🙂 A ty sa máš ako?Bábetko kopká? 😉
A kde ste ostatné baby? 😉

melouna
11. mar 2010

Aji já jsem maldá maminka, v květnu mi bude 21let a Barborka bude mít v červenci 2roky
Jsem ráda, že je mladých maminek víc, ale aj ty nad 25 jsou skvělé....všem maminkám AHOJ 😅

mamusia
11. mar 2010

Ahojte,

dufam,ze sa este mozem k Vam pridat, ja budem mat za 8 dni 25 a malinka ma 2,5 mesiaca.....ale oproti inym maminkam som stale mlada aj ja, lebo teraz ma vela ludi deti v 30-tke, ze je na ne este cas....no my sme uz mooooc chceli 😝

petikd
11. mar 2010

Ahojte.Vítajte,jasné,že sa môžte pridať 😉

gabinka1012
12. mar 2010

Ahojky,vítám nové maminky 😀
tak jak se dnes máte co plánujete na víkend?mě čeká spousta práce budeme předělávat ložnici.

petikd
16. mar 2010

Haloo baby,kde ste? 😕
Damián je ešte tento týžden doma,dúfam,že už potom pôjde do škôlky,lebo mu chýba 🙂

zabga88
17. mar 2010

Ahojte žienky! konecne som sa sem dostala. Ako sa mate? ja som zasa daka nachladnuta ☹
Vitam nove maminky 🙂

petikd
19. mar 2010

Ahojte jooj zabga,aj ja som a minulý týžden som dobrala ATB ☹ Skoré uzdravenie prajem 🙂

gabinka1012
20. mar 2010

Ahojky babulky 🙂 tak jak se dnes máte?Mi jedem na výlet do Prahy...
tedy mám tady v té nové verzi ještě trochu zmatek.Nějako se tu neorientuji.

heliik
22. mar 2010

Ahojky, holky. Doufám, že se k vám mohu také přidat. Je mi 22let a Týnce 9.měsíců 😀

petikd
23. mar 2010

Ahojte.Heliik jasné,môžeš sa pridať 😉
Gabi ako bolo na výlete? 🙂

gabinka1012
23. mar 2010

Ahojky
heliik vítej mezi námi.
Tak výlet byl super,byli jsme se podívat na matějské.Gabča s toho byla nadšená.
A co ty petikd jak to s vámi vypadá.

heliik
23. mar 2010

Díky moc. Je pravda, že pár mamin znám, u nás na vesnici jich je teď mraky, ale skoro nikdo ke mě nejde věkove.. Aspoň, že vy tady, i když máte starší prcíky(mimča už psát nemůžu, pže některé už mimča nemáte). Taky se těším, až Týňule vyroste, to už bude jiná sranda, ale samozřejmě si to mooc užívám..
Akorád jsme líný. ☹ Nechcem se plazit, sami si sedat a stát na nožičkách, takže prostě nic. Jen ta pusa nám jede. 😀 😀

heliik
24. mar 2010

Ahojík, to jste tu opradu nikdo nebyl 😉 .
Dnes jsme s Týnou prožily krásný den. 😉 Nejenže Týna byla asi od 11:00hod venku, až do večera, samozřejmě s menšíma přestávkama na jídlo a přebalení, byla za námi i má kamarádka co má 4.měs. kluka. Takže super den. 😀
Akorád jsem toho dnes moc nenapracovala. Což mě opravdu moc mrzí. 😀 😀 😀 Doufám, že toto počasí vydrží co nejdýl.

gabinka1012
25. mar 2010

Ahojky,já tu včera byla ale nějako mi to tu zlobilo a nepodařilo se mi odepsat.
Já taky nemám v okolí nikoho kdo by byl ve stejném věku a měl děti.S toho že malá je líná si nic nedělej.Mi jsme na tom byli podobně.Už od 3 měsíců nás honili po vyšetřeních,chodili jsme cvičit na rehabilitaci.Nakonec nám po všech těch vyšetřeních řekli že Gábinka je v pořádku jen je to lenoch.Ale ted je pěkná dáblice 😀 😀 😀
Včera bylo krásně.Malá byla dopoledne ve školce a pak si hrála taky do večera na zahradě.Dnes máme v plánu procházku ale uvidím jak se nám bude chtít.Jo a na víkend hlasí dešt 😠

petikd
25. mar 2010

Ahojte 🙂
No baby ja som tiež nemala moc kamošiek na kočíkovanie,len jednu,ale to taká baby,že fakt iba na kočíkovanie 😒 Lebo vtedy všetky mamička boli staršie ako ja.Teraz mám aj kamošky s malými detičkami 😉

gabinka1012
25. mar 2010

Ahoj petikd,tak co jak se máte co Damianek?já to vypadá s tím odstraněním těch mandlí?