Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
29. júl 2010

Zdravím
@heliik tak mi jsme svatbu nějako neřešili prostě to tak nějak přišlo.To je tedy šikulka že už umí na nočník. 🙂
@petikd co Damianek a ty mandle už mu je vyndali?
Gabča dostala kotě od dědy tak ted řeším co sním v bytě ho nechci,ven ho dát nemůžu kuli psovi když by ho nezakousnul tak by ho vyhnal.Tak ted je ve sklepě a chci aby ho manžel odvezl zpátky ke tchánovi ten má statek tak tam ta jedna kočka navíc nebude ani znát.

petikd
29. júl 2010

@gabinka1012 ešte mi nevybrali,sme objednaný na september 😉

gabinka1012
30. júl 2010

Ahojky,tak dneska měla Nikolka nějakou špatnou noc pořád se budila.
Před nedávnem jsem našla malý na bříšku takoví tmavší flíček tak 1cm velký nejdříve jsem myslela jestli to nemá jen otlačený ale má ho tam pořád.Myslíte že by to mohlo být nějaké mateřské znaménko nebo bude lepší když zajdu k doktorce?

beruska.zuzanka
30. júl 2010

@heliik, teeeda, máš ty šikovnicu doma 🙂

svadba... my sme sa brali než som otehu... a chceli sme sa vziať, takže Ti asi veľmi neporadím... aj keď mesiac pred svadbou sme sa skoro rozišli, ale nakoniec je dobre ako je 😀
tak držím palce k správnemu rozhodnutiu a nenechaj sa do ničoho dotlačiť 😉
@gabinka1012 asi by som behla k lekárke, máš istotu 😉 a zlé noci máme všetci občas 😉

Eme sa už týždeň tlačia tie dvojky dolné a nie a nie vyliezť potvory jedny 😠 😠 furt je mrzutá z toho, veľmi nekľudná... 🙄 no, čo už... radosti detstva a materstva 😅 😀 😀

gabinka1012
2. aug 2010

Ahojky 🙂
tak copak jste dělali o víkendu?
byla jsem u doktorky kuli tomu flíčku co jsem malí našla a podle ní to vypadá na mateřské znaménko.Raději to nemám vystrkovat na sluníčko a pozorovat jestli se to nezvětšuje.
Začal mě zlobit kočárek,sice už jsem volala do toho servisu ale docela mě to štve.Co jsem tady na jiný diskusi četla tak holkám zlobí taky. 😠
Přidávám pár foteček z víkendu 🙂

beruska.zuzanka
2. aug 2010

@gabinka1012 jeeej, ahooj 😵 krásne dievčatá máš 😉 my sme mali stretko s mamičkami dvomi a detičkami z druhej témy, super bolo 😀 pridávam i ja foto 😉

a dnes sme boli na poradni, cez 70 centi a 9420g 😅 😀 😀 buchta malá je to... 😖 😀

gabinka1012
2. aug 2010

to je pěkné když je více dětí pohromadě.Co já mám kamarádky tak jsme tenhle rok rodili děti po měsících začalo to v dubnu a končí ted v srpnu. 🙂
Emka má ale pěkné míry,no jsem zvědavá na nás až půjdeme do poradny.

beruska.zuzanka
2. aug 2010

no, je to knedlíček malý, alebo buchta 😀 sa mi to zdá až dosť 😀

gabinka1012
2. aug 2010

vždyt nevypadá že by měla nadváhu.Mě tedy přijde akorát.A pokud lékařka nic nenamítá tak je to fajn.Je vidět že se má dobře 🙂

beruska.zuzanka
2. aug 2010

@gabinka1012 nie nie, lekárke sa veľmi páčila, ju vychválila, aká je šikula 😀 😀 sa tam malá predviedla zas... tak hádam je dobre, ako je 🙂

gabinka1012
4. aug 2010

Zdravím,kde jste všechny?
Tak Nikolka byla přes noc vzorové dítko.V 9 usnula v 7 ráno se vzbudila na jídlo a pak spinkala ještě do 11hod.Takhle pěkně jsem se dlouho nevyspala a aby toho nebylo málo tak mě čekalo překvápko od Gabči,umyla mi nádobí.poklidila a připravila mi hrnek na kafe.No nemám já to zlaté holky 😀

petikd
4. aug 2010

Pánečku Gabinka,veru že máš šikovné detičky, 😵

icerna
4. aug 2010

ahojte baby 🙂
gabinka no krasne dievcatka mas,nadherne foto 😉 😵 a gabinka je aka sikulka 😉 neziarli na malu?
beruska.zuzanka mala je krasna a paradne miery,nasa Lili ma ledva 7kil 😅 tak ste mali stretko?super. neni na fotkach noemina Dominika?sa mi zda
mi sa mame dobre,lili by chcela stale behat,ked ju drzim za ruky,tak jej to ide 😀 ale zuby este stale nemame,len ju trapia zbytocne 😠

gabinka1012
4. aug 2010

Přeji hezký večer 🙂
@icerna,Gábinka sice nic neřekne ale občas je to na ní vidět že jí to mrzí že už si jí tolika nevěnuji možná proto se snaží mi pomáhat.Tak Lianka už přišla na co má nožky tak to je fajn taková šikulka.Vy ještě nemáte ani jeden zoubek,ju?
@petikd co je u vás nového,co Damiánek ?

petikd
5. aug 2010

Ahojte
@gabinka1012,no u nás nič nové,Damiánovi chýba škôlka,je to vidieť,lebo je neposlušný,asi sa už nudí doma 🙂 Ale do škôlky pôjde až v oktobri,aby nedoniesol si nejakú chorobu pre opreráciou 😉
@icerna tak to už Lili bude o chvílku behať sama,šikovnica 😉

zabga88
6. aug 2010

Ahojteee! ako sa mavate?

@icerna akurat som kukala ze mala ma uz 8 mesiacikov... strasne to ubehlo 🙂 zdravucke ste? v pondelok pride Juro tak sa vytesujeme ak by si chcela tak by sme sa mohli stretnut 🙂 viki sa bude tesit....


@petikd aj vikinke chyba skolka strasne sa doma nudi...a potom len spekuluje co by mohla vyviest :D

icerna
6. aug 2010

ahojte
gabinka nooo este ziadny zubok,ale ma cely spodok opuchnuty,uz jej idu od 4. mesiaca chuda male,dnes v noci skoro vobec nespala a cely den je umrncana 🙄

zabga ahoooj,no mozme sa stertnut 😵 ,nam tato odchadza v nedelu rano ☹

gabinka1012
6. aug 2010

ahojky
@zabga,už si tu dlouho nebyla.Jak se máte co Vikinka.Tak Gábinka se do školky zrovna moc netěší a to už je doma od května.A ni se nedovedu přestavit až bude muset do školy.
@icerna,chudinka Lili,takový trápení kuli zoubkům.Držím palce aby se co nejdříve prořízli.

zuzana0409
6. aug 2010

ahojte aj ja patrim medzi vas...mam 23 a dve deticky .....nelutujem ze som ich mala tak nskoro ......mozem sa k vam pridat-,

gabinka1012
6. aug 2010

@zuzana0409 vítej mezi námi,já mám jen o týden mladší holčičku než je Ninka.
Amanda už půjde do školky nebo ne?

zuzana0409
7. aug 2010

hej v septembri nastupuje....uz sa nemoze dockat....kazdy ma odhovara ze naco ju davam ked som na materskej ale ona chce byt s detmi so mnou sa uz nudi doma..... 🙂

petikd
7. aug 2010

Ahojte 😉
@zuzana0409 vitaj medzi nami 🙂 Dobré že ju dáš do škôlky,medzi deťmi jej bude fajn,vela sa naučí a aj ty budeš mať trošku menej 😉

danciacik
7. aug 2010

ahojte kočky, zase som tu dlho nebola, deti sú ako čerti, tá škôlka jednoznačne strašne chýba.
Potrebovala by som radu, potrebujem zmeniť prací prášok, aký používate a ste spokojné??

zuzana0409
7. aug 2010

@danciacik ahoij ja pouzivam lovelu a som s nou spokojna.... 🙂

gabinka1012
7. aug 2010

Ahojky 🙂
@zuzana0409 školka je určitě fajn,já jsem dala Gabču taky do školky i když jsem byla sní ještě na mateřské.Mezi dětmi je to mnohem lepší než být pořád s dospělými. 🙂
danciacik já používám persil

danciacik
7. aug 2010

ďakujem kočky, no lovelu som neskúšala a na persil bohužial zle reagujeme. 😒

beruska.zuzanka
7. aug 2010

@gabinka1012
@icerna
@zabga88
@petikd

ahojteeeeeee 🙂 @icerna, hej hej je to Dominička od noe a aj Damiánko je jej 🙂 držíme palce, aby malej čoskoro zúbočky vyšli, je to pre ne trápenie ☹ Emka má spodné jednotky zatiaľ... spodné dvojky jej idú už 2t a nie a nie vyjsť 😠

Emka ešte sa nejako nemá do lozenia, respektíve tak trošku, furt jej skončí nos v dlážke, abo v matraci 😀 a zaujíma všelijaké smiešne "plážové" pozície 😀

@petikd, na akú operáciu ide Damík?

@gabinka1012 a Gábinka nebola kôli malej tak dlho v škôlke, aby choroby nedoniesla, či prečo?

@zabga88 ahojkyyyy 😵

+takto som si spinkala, keď ma v noci prebaľovali 😀
+s maminkou
+v maminej čiapke
+bububu 😀
+kukuk

beruska.zuzanka
7. aug 2010

@danciacik ahojky, používam Persil sensitive gel 😉

petikd
7. aug 2010

Ahojte
@beruska.zuzanka ideme vybrať mandlu nosnú 😉
@danciacik my používame palmex 😉

danciacik
7. aug 2010

ďakujem vám kočky za rady - nakoniec som kúpila Bonux a uvidím ako bude prať, akurát má pred sebou skúšku lebo manželova family robila guláš a Larka spadla na trávu s kolienkom takže tepláčky sú od trávy tak som zvedavá či vyperie. 😉