Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

maatuulka
6. feb 2011

maminy ste niektora z ba? Pojdete 12.2 do shoppingu na zlatych pieskoch na karneval?

petikd
6. feb 2011

@zabga88 dávaj jej piť urologický čaj 😉
@gabinka1012 my sme mali tú cestovnú ohrádku tiež v obývačke,mali sme v nej hračky,ale damiána som tam vela dávala,lebo ako vravíš,ked mi trebalo niečo urobiť tak mi bolo hlúpe ho dávať do izby samého 😉

ludka_r
6. feb 2011

@peepka tak to máš termín ako som ja mala obidvoch chlapcov, Vilko to stihol už v máji 😀 Pekný čas, takto na leto sa narodiť 😉
Riško mi pekne priberal prvé tri mesiace, ba možno aj viac než mal. A potom zrazu mi za 6 týždňov pribral iba 60g no a odvtedy to ide dole vodou. Priberie tak maximálne 200g-300g za mesiac. Tiež som dúfala, že keď prejde na tuhú stravu, tak to dobehne, ale nevyzerá to tak.
Joj, dnes som sa akurát pozerala na fotky môjho staršieho. Vždy sa mi zdalo, že tomu všetko tiež dlhšie trvá, ale on krpec už v Riškovom veku pekne sedel, lozil, dokonca sa už aj stavať začal. 😀 Mne by stačilo, keby sa Riško aspoň chvíľu udržal, keď ho dám sadnúť. Ostatné časom príde.

@zabga88 to bude mať zápal. Chúďatko malinké ☹ Ja sa s tým teraz tiež trochu trápim a pekne pri tom nadávam. A čo ešte také malé dievčatko 😖

zabga88
7. feb 2011

@petikd toho uz vypila neurekom... ideme k lekarke nech jej daco da a ešte raz vysetri moc.

@ludka_r ved prave my dospele mame co robit aby sme to nejako zvladli a ona chudatko sa ešte statocne drzi

zabga88
7. feb 2011

tak dnes sme boli u doktorky s tym cikanim, moc ma znovu v poriadku, tak zajtra ideme na urológiu... no som zvedavá co nám povedia a pevne dúfam ze nic vazne 🤐

gabinka1012
7. feb 2011

@zabga88 držím palečky 🙂
sama jsem zvědavá co Vám řeknou na té urologii.
Gabča mi začala blinkat a aby toho nebylo málo tak ted už i Nikča ☹ .Uvidím jak jim bude zítra ale asi půjdeme k doktorce.

zabga88
8. feb 2011

@gabinka1012 takze na urologii doktor povedal ze ladviny su ciste aj vsetko ostatne ibaže tam moze byt daky sypký piesok pri mechúri o 2 týzdne na kontrolu ziande lieky, nic nedostala ma len vela pit a a vela sa pohybovat...

zabga88
8. feb 2011

@gabinka1012 daka vyroza? cim skor nech ste ok

zabga88
10. feb 2011

kde steeee? zienky na kona 🙂

petikd
10. feb 2011

@zabga88 tu som tu 😉
Baby v utorok som sa bola zapísať do autoškoly 🙂

zabga88
10. feb 2011

@petikd fakt? ja sa chystam uz asi 2 roky ale sa hrozne bojim a aj napriek tomu ma to velmi laka :D robi mi tam svagrina 🙂

petikd
11. feb 2011

@zabga no ja som od 18 tvrdila,že nejdem,no a ked som bola na materskej,ta som povedala,že by som šla.A teraz jak som začala chodiť do roboty,som nabrala sebavedomie a rýchlo som sa prihlásila,aby som si to nestihla rozmyslieť 😉 ale sa bojím,ženespravím 😒

zabga88
11. feb 2011

nemaj boja zvládneš to 🙂 držím ti palce 🙂 a obdivujem ze si sa odhodlala 🙂

icerna
11. feb 2011

ahojte 😉
@petikd tak super,aj ja si chcem spravit vodicak,ale sa neviem odhodlak k tomu 😖
@zabga88 vikinke je uz lepsie?
@gabinka1012 a vam je ako?dufam ze su baby v poriadku 😨

gabinka1012
11. feb 2011

Ahojky 🙂
@icerna holky jsou zdravé,Nikolka je malí čertisko vleze kam jen se dá.A Gabča zítra odjíždí na hasičské závody.A co ty a holky?
Já bych asi taky neměla řidičák kdyby mě k tomu manžel nedokopal,on mě tam rovnou přihlásil ke známému.Myslela jsem že budu jezdt ze začátku někde na parkovišti ale né on mě vzal hned na silnici do provozu 😕
Ale ted jsem ráda že ho mám,protože tady jsme jak na konci světa autobusy jedou jednou za uherák a už se mi stalo že mě z kočárkem nevzal a co potom když další jeden třeba až za 2 hod.
@petikd určitě to zvládneš 🙂

zabga88
12. feb 2011

@icerna ahooj 🙂 no lepsie ako lepie cika kazdych 10-15 min. a co baby? ako sa maju?

zabga88
15. feb 2011

kde steeee??? 🙂
na konáááááááááá 🙂

no Vikinka bola vcera po 3 týždnoch v skolke... rano isla taka natesena som sa tesila s nou ze konecne sa tesi do skolky.... myslela som ze aj to cikanie sa zlepsi a nebude tak casto cikat, opak bol pravdou :( ked som prisla pre nu tak ucitelka mi povedala ze aby som ju uz na dalsi den nedoniesla lebo stale cika a oni na nu nemaju cas a ze ked je chora aby bola doma..... tak som jej povedala ze ona nema ani sopel, ani kasel ani teplotu takze nijak tym neohrozuje dalsie deti ani ich nijak nemoze nakazit niecim... mala isla s placom domov ze u v skolke uz nechcu a ze budu mat karneval a ona tam nemoze ist... uz ma aj saty, chcela byt princezna :(

myslite ze mala pravdu ucitelka ze mala ma byt doma alebo by mohla byt v tej skolke :( co by ste urobili vy?

petikd
15. feb 2011

@zabga88 do frasa to čo je za prístup také správanie 😠 😒 A nekázali ti prísť ešte k lekárovi?

gabinka1012
16. feb 2011

Ahojky,tak jak se máte? 🙂
@zabga88 tedy co je to za přístup. 😒 trochu je v té školce chápu že mají obavy ale snad by jim tvé vysvětlení mohlo stačit,né?.A co si nechat napsat potvrzení od doktorky že do školky může.
@petikd Damianek už je velký klučina.Jak si užil oslavu?

zabga88
16. feb 2011

doktorka mi povedala ze to cikanie moze uzko suvisiet so skolkou :( vraj to moze byt aj psychyckeho povodu :(

petikd
16. feb 2011

@gabinka1012 oslavu si užil perfektne,mal velkú radosť 😉
@zabga88 ved ako gabinka píše,daj si potvrdiť,že môže chodiť 🙂

zabga88
17. feb 2011

takze boli sme dnes u lekarky bola velmi zlata, ochotna a napisala nam papier takze mala rano pojde na karneval 🙂

zabga88
17. feb 2011

a som zabudla napisat, prave mi volali z lidla zajtra o 11 idem na pohovor, drzte mi palce 🙂

petikd
17. feb 2011

@zabga88 super,teším sa a dúfam,že sa Viki dobre zabavý 😉 budem držať palce nech sa ti pohovor vydarí a nech ťa vezmú 😉

zabga88
17. feb 2011

@petikd dakujem 🙂 dam vediet 🙂

co ste dnes robili?

petikd
17. feb 2011

@zabga88 jooj tak ja som bola v robote 😀 ale teraz len oddychujeme,Damčo si kreslil a teraz ide pozerať rozprávku 😉 a vy?

zabga88
17. feb 2011

dobra kombinacia 🙂 maly kresli a ty kukadlujes vypravocku 🙂

zabga88
18. feb 2011

no mala isla do skolky 🙂 maju karneval a bude snehulienka 🙂 len sme zabudli jablcko 🙂 taka bola krasna jáááááj 😎

petikd
18. feb 2011

@zabga88 nie nie,on kým niečo si nepokreslí,tak nemá rozprávku 😉 ale zas je pravda,že niektoré rozprávky si pozriem s ním a rada 😅
A ako dopadol karneval?Viky bola isto krááásna 😉

zabga88
18. feb 2011

@petikd no aj nasa si prave kresli a robi lizatko s papiera a ja povinne tiez 😅
bola zlata mam aj na facebooku fotky, si aj tam?