Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

maatuulka
6. máj 2011

@mimuska1 no u nas ked mala spi s nami v posteli to je des :D teraz v nedelu tu budu hody, tak sa tesim ze sa mala trosku potoci na kolotococh, a moja penazenka zase utrpi :D ale ved co uz,
dnes ten moj krpec stravil skoro hodinu za pocitacom .. obliekala barbie to je jej nova oblubena hra, neviem ako ju mam odtial dostat.. to je uplny des toto..

mimuska1
7. máj 2011

u nas ked su hody, tak ani neviem, kedy 😀 tu sa nic nedeje 🙂 zajtra ideme vlacikom k mojej babine, aj s moju maminu a segrami, maly sa tesi, ked som spomenula vlacik, tak krical jupi jupi 🙂 ale moj zahlasil, ze pojdeme asi svokre pozret, tak uvidime.... napiste potom, ako bolo na kolotococh 🙂

maatuulka
7. máj 2011

my sme boli minule s vlacikom v Ke u svokrovcov.. vlacikom bola tiez unesena, a nas tatino ns tam zabarikadoval aby sa k nam do kupe nikto nepriplachtil :D takze ani z vyhladu som nic nemala. no dnes sme uz boli na kolotoch, zatial len na retazovke. zajtra to vypukne naplno.. kopa ludi, to zase bude 🙂 tak si uzite vyletik 🙂 nech mate pekn počko

mimuska1
8. máj 2011

ahojte maminy🙂 vsetko dobre k sviatku prajem 🙂 dnes mi moj maly pokladik sam od seba odtrhok kvietok zo zahrady a doniesol aj s pusinkou 🙂

dasa0402
8. máj 2011

ahojte kocky. este sa ku vam zmestim mam 24 a mam 3 a pol rocnu dcerku🙂)))

maatuulka
10. máj 2011

@mimuska1 krásny kvietok 🙂 aj tebe vsetko naj k dnu maminiek, aj ked trosku oppozdene. a ako sa mate?
@dasa0402 Vitaj medzi nami 🙂

mimuska1
10. máj 2011

@dasa0402 achoooj 🙂 vitaj medzi nami 😉

maatuulka
11. máj 2011

ako sa mate maminy v tak krásne slnecne dni? My s malou ideme zachvilku do botanickej zahrady 🙂 nebola som tam niekolko rokov, tak sa hrooozne tesim. a Vecer je u nas koncert Imt smile 🙂 no dnes krásny den.

ericka1988
11. máj 2011

takže mám 23 rokov a som zo Seredi mame malinkého synčeka peťka a máme 4 mesiačiky......

icerna
12. máj 2011

ahojte baby,tak po dlhej dobe sa zas hlasime,ze sme zive ,zdrave 😀
vidim ze je vas tu vela novych maminiek a deticiek 😵 super 😉
no od vcera mam 25 este ma tu chcete 😲 😀 ?

gabinka1012
12. máj 2011

Ahojky 🙂

@icerna mě už bude 26 a pořád tu jsem a nikam se nechystám pokud mě tu tedy chcete 😀 😀
co holčiny jak se mají jste zdravé.?
Zdravím nové maminky 🙂
Jinak na Gábinku se lepí pořád nějaká smůla,přirazila si prst tak má celý nehet fialový,do toho spadla s kola má odřená kolena no a aby toho nebylo málo tak mi v pátek volali ze školky at si pro ní přijdu že má natekle oko a slzí jí.V sobotu jí oteklo i to druhé 😒 .Ale ted už je to dobrý,nevím co to bylo možná nějaká alergie či co.Uvidím snad se jí to nevrátí.
To snad není ani možné jak ten čas letí Nikolce už bude rok.Bože,kde je to moje malinké miminko 😅
Tak se zatím mějte a uživejte sluníčka 🙂

mimuska1
13. máj 2011

@maatuulka
ahoj🙂 my sa mame fajn, akurat je sestra moja na prechadzke s malym... a v tej botanickej muselo byt krasne, nemas foto? 🙂 ja som tam bola naposledy zo zakladnej skoly hadam 🙂 a dnes je u nas trosku veterno a zrana bolo dost zima, ale predvcerom som dala malemu lavor s teplou vodou, tak si tam rucky macal a potom bola mama cela mokra 😀 aspon sa zabavil nachvilu...

mimuska1
13. máj 2011

@ericka1988
ahoj vitaj tu medzi nami 🙂

maatuulka
16. máj 2011

@mimuska1 no nkoniec sme skoncili v ZOO 🙂 ale do botanickej sa chystam v najblizsej dobe hned ako bude krásne.. no ja som mala nejako okolo 14st ked som tam bola so sestrou 🙂 ja som malej zvykla davat vanicku do obyvacky :D .. ale ked je uz vacsie tepllo chodievame ku sestre .. maju velky bazen a mala sa tam vzdy vyhra so synovcom 🙂

tak sa tesim na leto.

mimuska1
22. máj 2011

@maatuulka
ahojte🙂 ako sa mate? aj u vas su take horka? a ako bolo na diske 🙂 ?

maatuulka
22. máj 2011

@mimuska1 mame sa super, uz len cakame kedy sa trosku ohreje voda na kupaliskach a hor sa do vod :D a vy ako? uz si nasla daky darcek pre maleho? su, hrozne teplo.. vcerA, dnes 30stupnov.. hrozne to pecie. s malou sme uz ako z dovolenky :D vonku bolo super, ono to nieje diska.. ale taky utulny bar kde hra rockova kapela prebrate stare oldis hity 🙂

petikd
26. máj 2011

Ahojte baby,čo ste poutekali do súkromnej témy? 🙂

mimuska1
29. máj 2011

@petikd
ahoj, ja nie, som online 🙂 ako sa mate? aj u vas je take pekne pocasie? tu akurat vcera a predvcerom lialo ☹ a maly ma soplik, vcera mal vecer zvysenu teplotu, sme to v tyzdni prehnali s bazenom 😢

mimuska1
29. máj 2011

@maatuulka
ahojte 🙂 tak pocasie je aj u nas take, tiez sme riadne opaleny 😎 akurat vcera a predvcerom tu lialo, no a nakoniec sme malemu kupili take plastove pieskovisko, co sa da aj zavret, v utorok nam uz aj prislo, tak mame novu zabavku 😉 stale krici von von, tak v stredu uz od pol 9 rano na dvore 😀

maatuulka
29. máj 2011

@mimuska1 aj tu vcera lialo ako z krchle.. vtedy sme boli akurat v nakupnom centre kde bola oslava ku dnu deti. tak sme boli dobre schovany. no tak take pieskovisko si viem predstavit 🙂 to musi byt radosti. mi to nemame kam dat, kedze mame byt, ale sestra ma zahradu, tak k nim hodim malej hojdacku, cez leto sme tam casto ked tam maju bazen, tak sa moze mala aspon hojdat, len musim niekde najst tu hojdacku. 🙂 a ako sa mate?
Mna caka tento tyzden stretko s pani riaditelkou zo skolky kde bude chodit mala a musim sa snou dohodnut, ze kedy mame prist na zapis. uz sa neviem dockat septembra 😀

mimuska1
30. máj 2011

@maatuulka
no gratulujem este raz🙂 aj mala sa tesi do skolky? a ta praca co, nastupis aj ty v sebtembri?

maatuulka
30. máj 2011

@mimuska1 tu som este pisala o druhej skolke, kde mala ist po znamosti, lebo som si uz myslela ze tu k nam ju nevezmu. Dnes rano mi doslo rozhodnutie, ze ju prijali po odvolani .) tak sme radi, lebo to mam minutu do skolky 🙂 aj ja som tam chodila ked som bola mala 🙂) tesi, ona by tam sla uz teraz. nevie sa dockat, sami znami nm tam chodia tak tam uz ma aj kamoski 🙂 no ja by som mala nastupit august, september.. moj buduci sef sa mi ma ozvt co a ako. tak uvidime 🙂

zabga88
31. máj 2011

Ahojteee! tak aj ja sa hlasim po dlhsej dobe. ako sa mavate?

maatuulka
31. máj 2011

Ahooj zabqa 🙂 kde si sa stratila??

mimuska1
1. jún 2011

@maatuulka je tak to je u vas radosti 😀 aj ja sa tesim ked maly pojde do skolky, bude mat novych kamosov 😀 inak som chcela, ze uz sme 2 tyzdne bez cumlika 😀 pre niektorych je to neskoro, ale maly vzdy chcel ked zaspaval a teraz si ho zo zvyku vypyta a povie: ,,ble,necem,, tak som rada 🙂

mimuska1
1. jún 2011

@zabga88 ahojte kocky 😉 ako sa mavate, co mate nove? dlho ste tu neboli 😀

maatuulka
1. jún 2011

@mimuska1 ti poviem, ze nasa este dudel ma, a nechce sa ho zanic vzdat .. my uz sme vsetci z toho sedivy :(( neviem co mm skusit.. :( ale malemu gratulujem, ze je taky sikovny 🙂

mimuska1
1. jún 2011

@maatuulka ale vy zas nemate plienku a my ano ☹ kazde dieta je sikovne v niecom inom...

maatuulka
2. jún 2011

@mimuska1 no to ano, kazde miimi je ine.. no snad kym pojde do skolky sa ho sama vzda..🙂 ddnes sa mi nic nechce .. urobim len sackovu polievku .D

petasa
2. jún 2011

Ahoj mamci,me je 22,kdyz jsem cekala malou jeste mi bylo 21,a jsem rada zato ze tak brzy protoze mam s ni spousty trapeni ted a pak to bude vse za nami a poridime sourozenecka