Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

januliak
18. apr 2008

ivka pekne fotesky mate zo vcerajska 😵 😉

januliak
18. apr 2008

malo tam byt fotecky 😅 😀

katty3
18. apr 2008

ahojky,,,,zdravím všetky mladé mamičky,,,,,,ja k vám už asi nepatrím,mám 28,ale rodila som ako necelá 19 a mám 3 deti dcéra 9,syn 7 a dcéra 2,,,,,tak všetkým mladým mamičkám vela síl a radosti s deturencami......pekný dník 🙂

pipi1211
18. apr 2008

dobre ranko mamulky 😵 my dnes mame pekne nabity program 🙂 najpr ideme k babine,potom k prababine a potom sa pohrat do avionu 😀 😀 ak by ste niektora blavacka mala chut tak sa pridajte 😀 😀 😀 😀

januliak
18. apr 2008

Pipi my sme tam boli vcera 😀 Dnes nemam afto, tak asi sa prejdeme do sadu, ak bude svietit slniecko, ale asi budem brat dnes aj hafana, je mi ho luto nehavat nejako casto sameho doma, teraz to trosku horsie znasa od kedy som na materskej 😒

pipi1211
18. apr 2008

no skoda 😒 tak nabuduce 😵

tinni
18. apr 2008

ahoj pipi, ako sa mate? Ja by som dobehla, ale tiez teraz nemam auto, je v servvise s tymi strasnymi skrkancami... a Riso mi nepozicia 😠

januliak
18. apr 2008

Ty byvas niekde v centre?

pipi1211
18. apr 2008

strasne s vami bez auta ani na krok co? 😀 😀 😀 😀 😀 tinni inak uz mam pre teba money tak v pondelok by sme sa mohli stretnut bo vikend uz mam plny 😀 😀 😀 😀

pipi1211
18. apr 2008

kto? 😀

tinni
18. apr 2008

ok, vsak si napiseme a donesem aj tu tasku 😉 a co Monicka, ako sa jej paci v kociku?

pipi1211
18. apr 2008

joj tinni kocik je bezvadny,uplne super... zatial najlepsi co som mala 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
18. apr 2008

tak to som rada, aj ja som s nim bola velmi spokojna, ale ked ja som sa zamilovala do toho moonu, takze som si tento ani moc neuzila 😀 ale je ozaj velmi prakticky 😉

januliak
18. apr 2008

No myslela som teba Pipi, bo tu este nebol prispevok od tinni 😉 No ja si neviem predstavit akoby som sla s MHD s kocikom 😅

pipi1211
18. apr 2008

to hej,lahunky,spratny,mala v nom lezi,pekne vidi ked haca... vzdy ked zedi tak sa jednou rukou opre a to madlo a druhou rukou ukazuje na stromy a hlavne psiiiiikov 😀

tinni
18. apr 2008

Jani, ja som sla raz, nic moc... ale mne ani tak nejde o to nepohodlie, ale o to, ze tam chodia vselijaki ludia a v autobuse je vzdy plno bacilov, bala by som sa, ze malicka mi ochorie... tam moze chytit hocico ☹ ja uz som z toho normalne chora, vsade vidim bacile, Riso uz si zo mna robi srandu 😀

tinni
18. apr 2008

supeer, to som rada, ze aj jej sa paci-ved islo hlavne o Monicku 😀 😉

pipi1211
18. apr 2008

no poviem vam ze ja chodim busmi stale a vsetko uplne v poho 😀 a ked nahodou ludia nie su na zastavke a nema mi kto pomoct tak dokonca sami vodici vystupia a pomozu mi 😀 zatial som sa nestretla so ziadnou negat.reakciou (klop klop) 😀 😀 😀 a bacile? no tie su vsade a ked si ta budu chciet najst tak si ta najdu 😅 aspon posilnujeme imunitu 😀 😀 😀 ale brala by som auto uz len z dovodu usetrenia casu 😒 😀

pipi1211
18. apr 2008

jani a som z vrakune 😀

tinni
18. apr 2008

pipi, vsak pomozu, lebo si sympaticka mlada mamina 😉

pipi1211
18. apr 2008

hehe vyhoda mamiciek do 25 rokov hej? 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
18. apr 2008

jooooj momo mi tu zasa bordel narobila a tusim sa aj pokalala lebo to tu zavana krasnou vonou 😅 😝

januliak
18. apr 2008

Tinni u mna je to tiez aj kvoli tomu a neznasam, ked k nam niekto dojde a ide chytat malu bez toho, aby si umyl ruky. Ja ju do konca malokedy vyberiem z kocika bez toho, aby som si nesla umyt ruky... 😅 Ale pritom vonku ju chytam, co mi ine zostava 😀
A tinni ty si, z ktorej casti?

bellasandra
18. apr 2008

Ahojte, vidím ze po vonku beháte.
Ja sa v robote rozčulujem nad kolegom, si myslí, ze pojedol vsetku mudrost - pritom je len frustrovaný, lebo nemá zenu 😀 😀 a vybíja si to tu na kolegyniach- magor 😝 😀

Ja som bola inak 3 dni doma, ale ani som si malu neuzila, lebo spala u nasich, mala som crevnu chrípku, ci co 🙄 no hruza .

Tak pekný slniečkový den 😉

januliak
21. apr 2008

Dobre ranko maminky,
ako ste vikendovali? My sme tento vikend davali prvy krat mrkvicku a docela fajn to dopadlo, spapala viac ako jednu lyzicku. Bolo ich cca 6 plnych 😀 Som zvedava dnes 😉 A vcera bol krasny den, tak sme ho vyuzili a sli sa poprechadzat mimo okolia domu 😵

pipi1211
21. apr 2008

dobre ranko,tak my sme cez vikend tiez behali po vonku... v sobotu sme boli v palace a vcera na strkovci a hojdali sme sa na hojdacke aj som to odfotila no dam foto az vecer 🙂

magg
21. apr 2008

ahojte, my sme boli v sobotu u nasich, tesila som sa, ze sa mala vybeha po zahrade , ale prsalo a bola strasna zima, tak sa aspon trosku vyvalala v blate, ale nic moc ☹

dannynka
23. apr 2008

ahojte,je tu nejaka mila mamicka na popismenkovanie 🙂

januliak
23. apr 2008

Ahoj dannynka 😉 Konecne sa ozvala mlada maminka...

dannynka
23. apr 2008

januliak ahojky..no veru 😀