Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

bejbypd
22. aug 2008

caute baby...no icerna trosku sme boli sa slnit mala je ako vapenka tak e nech chyti farbu no s faktorom 50 tej farby opat moc nema...aj mne dns akurat pisala byvala spoluziacka ze kedy sa uvidime a vybehneme s babami niekam no uvidim mozno pojdem aj dnes drahy ma este dovolenku malu by som uspala a sla by som sa aj ja vyvetrat ved este uvidim 😎 momentalne som vo faze ze sa mi nechce nic robit ani smiat nejake depky ma zase chytaju neviem preco 😠 mala spinka ale uz sa budi tak idem mamickovat vecer napisem a vy co robite icer?

icerna
22. aug 2008

a čoze ta tak chytaju depky?asi tak ako každu ženu,niekedy odveci 😀 to poznam 😕 ja pojdem az zajtra,ak do toho nic nepride,čo dufam ze nie,lebo sa tesim,trosku poohovarame,kto s kym v pd a tak 😀 ked pojdes zajtra tak sa mozno uvidime 😉 Kde je momentalne najlepsie?nevies ako to vyzera v jantari?

mirrinka
23. aug 2008

baby čaute 🙂 nejako na vás nemám čas,ale vždy ked sa nájde voľná chvíľka,tak sa sem utekám pozrieť 😀
teraz je u nás jarmok,tak sme celé dni na kolotočoch - ach jaj,moja peňaženka už je úplne vyrabovaná...asi musím siahnuť na zásoby 😀 som sa včera smiala,že sme mali na kolotoče zobrať peniažky s Liankinej pokladničky 😀 😀 😀
večer možno bude viac času,tak sem ešte mrknem,že čo a jak...jak sa mi tu máte a tak...tak pekný víkendik.papa 🙂 😎

mirrinka
24. aug 2008

no nikde nikto???? baby,nebláznite - to máte toľko práce,alebo vylihujete,hmmm???? 😀 😀 😀

claudinka
24. aug 2008

vylihujeme 😀 😀

icerna
25. aug 2008

ahojte bambule,kde ste? 😀 ako ste vikendovali?tak ja som bola na diske v pd,bolo super,konecne som sa poriadne odreagovala 😝 Malu mi mamina strazila,prespala celu noc,prisla som o 4 😀 a o 7 ma uz mala budila 😠 ale dnes som to dospala. Spinkali sme az do pol10 😉

bejbypd
25. aug 2008

caute baby dlho som tu nebola no uzivali sme si s drahym posledne dni jeho dovolenky...dnes je uz v robote 😝 icer a kde ste boli na diske?aj my sme v sobotu boli bo nam prisiel kamarat z anglicka a druhy kamos z kosic tak sme malu dali o siedmej vecer v sobotu k svokrovcom a my sme isli parit...skoncili sme v oldiese kde sme sa strasne dobre zabavili isli smespat o pol tretej rano co je pomerne skor a po malu sme isli v nedelu doobeda ked sme sa zobudili...no vypila som vela vinka tak v nedelu rano mi nebolo vsetko jedno ale predychala som 😎 a vy co ako sa mate?nelenoste a piste 😀

evuliki
25. aug 2008

Caves kikus,co prisiel andzer?? Teeeda,tak ste sa riadne zabavili ze jo!Ja som bola uuuuplne sama doma s malou a zaspala som asi o 8.30 pm unavena ako kon jeje.Teraz som dozehlila a uzivam si posledne minuty kludu,kym mi svokrovci nedonesu husenicku 😀

bejbypd
25. aug 2008

caves no jasne ze dosiel andzer len uz vcera odchadzal zase do kosic so svojou lenkou ktoru nevola inak ako geneticky material pre jeho deti ale bavenica bola riadna fakt bolo super a andzer konecne dostava rozum a sprava sa dospelsie...ide v kosiciach kupovat byt 😎 milionar 😀 😀 😀

icerna
25. aug 2008

ahojte 😎
boli sme v rocko clube,aj v olde ale len chvilu aj v jantari,mozno sme sa aj stretli,nemala si take fialove tricko?to je fajn,ze ste sa bavili 😀
evuliki,ale aspon ze si malu svokrovci beru a mozes si v klude porobit 😉 a potom sa malej naplno venovat.
uz vam male behaju,musite mat radost 🙂

evuliki
25. aug 2008

ved nech si malu este uziju,o dva tyz.odchadzame 1300km daleko,potom si tu uzijem uz len ja 😅

icerna
25. aug 2008

no ved hej to mas pravdu 🙂 a ako casto planujete chodit do pd,ci to je len vo hviezdach?

mirrinka
25. aug 2008

ahojte....baby a neplánujete nejaké stretko,keďže ste tu skoro všertky z Pd? My / HE / sme nedávno mali a bolo fakt super 🙂 aspoň by ste na tie discotéky občas zašli spolu 😉

evuliki
25. aug 2008

no ja asikazde dva mesiace,ale muzik tak najskor v lete,ked bude mat dovcu....Ved lietkom je to iba dve hodky,urcite budeme pravidelne chodit...Ale predsa-muzik bude od rana v robote,vecer ma trening,kazdu sobotu zapas....Hmm asi budem travit veeeeela casu na konovi jeje 😀

icerna
25. aug 2008

ako ja teraz,predtim som len kukla nieco na nete na pokeci s kamoskami popisala,ale teraz ked tu byvam stale tu ťukam 😉
mirinka ja som uz v nitre,ale stretko by bolo fajn

icerna
26. aug 2008

čo je babule,kde ste všetky 😒

claudinka
26. aug 2008

kazda sa asi tulame po inych temach 😀

icerna
26. aug 2008

😝 😀

mirrinka
27. aug 2008

baby,my máme hnisavú angínu - akurát sme prišli od doktora ☹

claudinka
27. aug 2008

mirrinka neprijemne, este v takomto peknom pocasi.. prajem skore uzdravenie 😉

icerna
27. aug 2008

ahojte,no mirinka to ma mrzi,aj ty si chora?a co jej dali,antibiotika? ☹ cim skor sa uzdravte

claudinka uz sa vam to krati,co 😀 ?kociarik uz mate vybraty?

mirrinka
28. aug 2008

Ahojte 🙂
icerna,nie ja nie som chorá,ale určite ma to neminie....už cítim príznaky ☹ Lianke dal doktor antibiotiká a ešte jej k tomu dávam nurofen od teploty a v noci čípok,lebo v noci má najvyššiu teplotu - skoro až do 40 ☹
tieto dve noci boli pre mňa fakt strašné - okrem toho bol manžel na nočnej,takže som to všetko musela zvládnuť sama...síce som absolútne nevyspatá,ale som rada,že to dobre dopadlo,že teplota sa dala znížiť a že som jej nemusela dávať obklady - lebo to nemá rada a oreve sa okolo toho poriadne...
u nás v Humennom je strašne veľa detí s angínou,tak baby,začnite preventívne s nejakými vitamínmi aby sa to nedostalo aj k vám 😉
my sa dúfam,skoro vyliečime 🙂
pekný dníček....pa pa 🙂

icerna
28. aug 2008

ahojte 😀
mirinka,to ti nezavidim,ja viem ake to je,ja som bola tiez sama s malou v takych situaciach 😢 mne malej nezabera ten sirupcek,čipok do nej nedostanem,len paralen jej zabera najviac. Aj sopliky ma ?chudiatko malinke,ale uz bude len lepsie,drzim palce!

didusa.risulo
28. aug 2008

ahojte baby uz sme doma od soboty, z dovolenky, bolo nam krasne, sme si uzili na plno

icerna ahoj,stale sa pozeram na fotku tvoju, si mi strasne povedoma ale neviem ta zaradit

evuliki
28. aug 2008

diduska a kdeze ste boli?Nam tento rok dovolenka z casovych dovodov nevysla,o rok snad dobehneme 😅 S jasminkou sme boli min.rok 15dni na Rodose,ale to bola este v brusku 😀 no aj tak kopala ako o zivot.Juj veru isla by som hocikde,len nech je tam vodaaaaaa 😅

icerna
28. aug 2008

didusa neviem kde ma mas zaradit,mi sme v nitre len od maja 😒 mozno sme sa vonku stretli....
evuliki aj ja by som sla k vode,nam tiez nevidalo 😒
co mate nove baby?

claudinka
29. aug 2008

icerna kociarik a postielku sme hned ako prve kupovali.. najvacsie polozky, nech to mame za sebou..

didusa.risulo
30. aug 2008

evi boli sme v tatrach

icerna si to bolo niekde v neakom obchodnom centre a kde to byvas?

icerna
1. sep 2008

ahojte maminy.co robite cele dni 😲 ani nenapisete ☹
mi sme boli cely vikend na chate v cicmanoch s kmotrovcami...bolo super 😀
didusa pod kalvariou,ale behame skoro kazdy den po meste ci obchodaku,s malou do guliciek 😝

claudinka a aky kociarik sa mate,aky sa ti pacil?naj polozky su to,ale zistis,ze len somarinky,kozmetika,vecicky ti budu robit naj polozky 😀

mirinka,uz ste dufam zdrave,hm? 🙂

claudinka
1. sep 2008

icerna pacil sa mi uuuplne iny, ako som si kupila 😀 😀 mame Cam Combi Plus, po jednom dietati, kupovany v r. 2006.. tak to si viem predstavit, aka bude kozmetika a ostatne drahe.. uz sa na to psychicky pripravujem 😀