Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

bybi
9. apr 2008

jej jani, super 🙂

a pozeram ze tvoj drobec je 13.7. 🙂 aj ja som mala s prvym termin 13.7., ale o babo sme prisli ☹ Ale uz mame Zarku 😵

januliak
9. apr 2008

Mimkao a planujete este alebo Mirka je posledna?

Baby a kedy planujete dalsie?

kotenko
9. apr 2008

Karolinkafe, prepac, nevsimla som is tvoju reakciu, narodeniny mam 10. juna...
prepac, ale nevsimla som si ta

karolinkafe
9. apr 2008

Kotenko ved nevadi 😉 Dakujem za odpoved 😵

dea
9. apr 2008

ahojte..........tak ja som vydata...........svadbu sme planovali rok dopredu, ale nakoniec aj tak som sa tehotna vydavala 😀 😀 mali sme doma uz obrucky, oznamenia, vsetko vybavene, svadobnu cestu vyplatenu........a sme si povedali ze uz len 4 mesiace do svadby, tak mozme pomaly skusat pocat babo 🙂 no a na prvykrat sa zadarilo 😀 😀 tak som sa vydavala vo 4. mesiaci...........
saty som kupovala v decembri a v maji sme mali svadbu........tak krajcirka mi ich 2 dni pred svadbou presivala 😀
pred svadbou som s muzikom byvala uz 4 roky.........hned po mature sme zacali spolu byvat 🙂

dannynka
9. apr 2008

ahojte tak aj ja uz tu,dieta mi uz spinka a ja tu relaxujem....mozem sa pridat k vam?
co preberate? 🙂

mory
9. apr 2008

ja mam sice 26 ale tiez mam 2 detule a v pohodixke sa to da zvladnut mysli ze je lepsie mat deti skoro a potom si uz len s nimi uzivat 😎

dannynka
9. apr 2008

ahoj mory...sme sa dtretli aj v inej teme 😀 😀 😀

barborenka
9. apr 2008

Ahojte aj moje cmukatko uz spinka,ja som neni vydata ale sme spolu uz 5rokov a je nam fajn

dannynka
9. apr 2008

barborenka ahoj,
vsimla som si ze mas asi o mesiac mladsiu dcerku ako ja 😉

michalag
9. apr 2008

Ahojte 🙂 ,
danny, tesi ma 😀

januliak
9. apr 2008

Aj u nas sa uz spinka, ale este stale na posteli s mojim drahym a hafanom 😀

No a odignorovali ste moju otazku ☹ 😉

renika
9. apr 2008

už aj ja som tu. Maxim tiež už sníva...

janu, ktorú? Že kedy ďalšie dieťa? Ja viacej detí nechcem mať. Je tu ešte niekto taký, kto chce mať len jedno? 😕

michalag
9. apr 2008

januliak, my by sme chceli aj teraz keby bola vyriesena bytova otazka 😅

dannynka
9. apr 2008

miska tak ty nas takto po inych temach zanedbavas 😀 😀 😀

januliak-no ja by som hcela mozno ku koncu materskej druhe alebo az za par rockov ked pojde Gabika do skneni rozhodnute 😀 😀 😀

julia225
9. apr 2008

ahojte.... mozem sa pridat? (23) 😉

barborenka
9. apr 2008

ahoj Dannynka hej hej mame skoro rovnake princezny,poslucha? Januliak my sme to trosku uz dnes doobeda nacali ja by som urcite este chcela ja aj hned ale moj drahi az tak nie

michalag
9. apr 2008

barborenka, ani ten moj velmi nechce druhe, ale to asi koli bytu co som pisala vyssie ☹

danny, som tu len na chvilku, za chvilku asi pojde drahy (ak sa zobudi 😝 😀 )

ivka22
9. apr 2008

Jeee aka tema, tusim aj ja medzi vas patrim ....

Januliak ahojki 😵 😵 😵

dannynka
9. apr 2008

barborenka-aj ja napodobne.....by som aj hned ale mangel a bytova situacii su proti mne 😝

miska-no lebo nas v poslednej dobe celkom dost zanedbavas....nezda sa ti 😀 😀 😀

januliak
9. apr 2008

michalag aj u nas je to tak,najprv chceme vyriesit byvanie,najradsej taky domcurik s malou zahradkou s ovocnymi stromami a posedenim s grilom... 😵 krasna predstava 😝 😀

Renika presne tu 😉 A mozno sa vam aj postasti... 😝 Maxim bol planovany?(mozno si to spominala, len to vies, ta pamat na materskej... 😅 )

januliak
9. apr 2008

ivka vitaj 😉 Ja som ju tiez len dnes nasla 😉 😀

barborenka
9. apr 2008

Jeje kolko nas tu je,super.Michalag a ako teraz byvate?My s rodicmi ale do mesiaca sa stahujeme.Neviem sa dockat aj ked mi tu neni zle ale chceme byt sami

januliak
9. apr 2008

barborenka a stahujete sa do vlastneho bytu alebo domceka?

dannynka
9. apr 2008

barborenka.....miska a aj ja byvame v jednoizbakoch....... 😒

michalag
9. apr 2008

barborenka, my sme kupili 1-izbak, zatial nam to vyhovuje, ale keby sme mali este jedno babo (mozno prvych 6 mesiacov by to este slo), tak by sme sa v byte tlacili ako sardinky 😅

barborenka
9. apr 2008

Do bytu,ale tiez by sme chceli stavat.Ale tiez to nemame este uplne doriesene,my teraz byvame tri rodinky v dome aj ked je sice velky ale je to poriadny chaoz

dannynka
9. apr 2008

miska aj u nas je to napodobne 😅

renika
9. apr 2008

no, tak my máme vyriešené bývanie a druhé aj tak neplánujeme. Teda je nie, muž by chcel, veľmi

Maxim bol plánovaný, to si pamätám ako keby to bolo včera, keď som zobrala poslednú tabletku a sme si povedali, že budeme mať bábätko a asi o tri mesiace som bola tehotná 😵 Strašne sme sa tešili... Bála som sa po tom, čo som všade čítala, že koľko párov teraz nemôže mať deti a pod.

dannynka
9. apr 2008

renika ak sa smiem spytat preco nechces mat druhe... 😅 😅 😅