Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

rikarr
2. feb 2009

inak od kedy sme sa my očkovali pneumokokmi sme mali najhoršiu nádchu len a trocha kašlík...

rikarr
2. feb 2009

akože nič horšie ako nádcha a kašel nás nepostihlo 😀 som to pred tým blbo napísala

rikarr
2. feb 2009
https://www.youtube.com/watch?v=T0dWvUHIQ8g

vikuškiná izba....je to tmavé a bez zvuku---ved čo by som chcela od samsungu... ale nábytok je vidieť...namiesto postielky pôjde veľká posteľ ked dorazia vysielačky a vedla skrine bude ešte komoda

chýba koberček pred postel a ešte dvoje penové puzzle na zem....a luster ale šak časom dodáme

len.petra
2. feb 2009

ahojte.. zvladam to v pohode, pomaha mi partner.. ale starsia je uz celkom samostatna a aj ona rada pomoze, takze to nie je az take narocne.. snazim sa im obom dostatocne venovat, aby im laska nechybala.. skor sa bojim jari, ideme si stavat dom a ten nam bude teda brat energiu. 🙂 ale uz sa tesim do "svojho".. inac s tymi chorobami je to hrozne, starsia chodi do skolky a v tomto obdobi stale domov nieco "donesie" a hlavne krpata tym dost trpi, tak sme teraz v stadiu, ze radsej do skolky nechodi, lebo mensia bola stale nakapata, aj teraz ma nadchu a kasle ☹

petikd
2. feb 2009

Ahojte.Rikarr krásna izbička 🙂 No vzala som si na kašel kvapky a teraz ma bolí žalúdok 😒.A asi som zakríkla to že je Damčo zdravý,lebo celé poobede kýcha tak uvidíme čo z toho bude.

ufka
2. feb 2009

Ahojte
rikarr- super izbička a s tými hračkami vždy ked ide spat jej musí skovat 50%hračiek lebo ona si tam nanosí všetk plyšáky čo vidí.a aj tvrdé hračky no hotová kopa a ked zaspí musím vyberat 😎

Len Petra-aj my na jar začíname zo steubou

Rikarr-my pojdeme do Ivanoviec poznáš? Chodíš často do N.M? je tam kde íst?nejaké detské centrá?

mirrinka
2. feb 2009

rikarr,super izbička 😉 ako dopadli meninky? 😉 😉 😉

rikarr
3. feb 2009

v meste je jedno decké centrum manna (zadaj do googlu rodičovské centrum manna) 😉 vydláždené námestie, v parku sú super preliezky....aj bar kde sa nefajčí a môžeš zapadnúť aj s deckom....ale inak všeličo tam nájdeš.....

ja chodím asi raz do týždna do mesta..... bud pojdem zajtra alebo v piatok....ivanovce mi čosi hovoria....ale asi som tam nebola ešte

meninky som oslávila super...som sa skoro pripila...ešte že mám vsebe ten materský pud a zodpovednosť 😀 😀 😀

ufka
3. feb 2009

tak to je celkom v pohode mesto tak sa tam teším.
baby kde ste? ja že si pokecááám 😒

rikarr
4. feb 2009

ja som tu

ufka
4. feb 2009

rikkar ahoj kde ste všetci?

rikarr
5. feb 2009

asi majú kopec roboty s detmi...

ja idem dnes na poštu viki došla knižka čo som jej objednala 😀 čo dnes porábate????

zabga88
5. feb 2009

ahojteeee ake skarede pocasie je vonku ani sa neda vyblaznit ☹

rikarr
5. feb 2009

akurát...malú som nemohla ani z kočára vypustiť -chúda...o ničom..už nech je také fajn jarné slniečko 😀

ufka
5. feb 2009

malá mi už zaspala tak som tu mali sme celkom fajn den 2x sme boli vonku a aj som ju nechala pobehat len sme boli špinavééé ale čo už. potom sme piekli koláč a tak

rikarr
5. feb 2009

my sme sa boli kúpať ale malá sa tam jašila ako blázen a doma som ju nemohla do postele dostať 😖

mirrinka
6. feb 2009

ahojte...ešte vyspávate???? 😀 vonku je fakt otras,ale čo už....už aby rýchlo prišla jar 😉

petikd
6. feb 2009

Ahojte.No veru to počasie je na nič. ☹ Ja som bola s Damčo a neterkou vonku poobede vyjašiť psa.No jaký bol besný,len obskakoval deti.Sa mu nečudujem som s ním nebola 2 dne vonku,lebo by som to blaho z neho nedostala 😀 Ale som ho mala na vodítku a boli sme sa prejsť po ceste takže až taký nebol.
Jooj a bola som pozrieť najlepšiu kamošku a odniesť jej nejaké papiere.A ona má dcerku,ktorá má týžden.Jaké to je maličké,krásnučké.A spinkalo celý čas.Ale ešte pôjdeme na takú oficiálnu návštevu,len sa ešte doliečim
Ale Damián sa teraz večer pýtal sám spať,môj zlatý 🙂

nelinka
6. feb 2009

ahojte babenky, mozem sa pridat?

ja budem mat v lete 23...a mam pomaly dva polrocnu dcerku

zabga88
7. feb 2009

ahojte všetky!

nelinka vitaj medzi nami, jasne ze sa mozes pridat 😉

ozaj všetky ešte spinkate? 🙂

rikarr
9. feb 2009

čaute....

ako ste víkendovali????

my zas hekticky....ja sa asi kludného víkendu nedočkám....ešte ma aj muž nasral 😠 večer..tak dnes bojkotujem varenie ....spravím si špagety a malá má omáčku 😉 nech si urobí čo chce

ufka
9. feb 2009

ahojte a zdravím aj špeciálne Vikinky ked ich tu máme tolko.
My sme mali fajn víkend ,ale boli sme len doma dúfam,že na budúci si niekde vyrazíme 😉
nelinka vitaj máš super meno mna tak volali v škole ale len ako prezývku.
dnes sa celkom vyjasnilo a svieti u nás slnko keby už bola jar -zima ma nebavý ked nemožem lyžovat 😠
kam chodievate teraz v zime s detmi?

lupka853
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rikarr
9. feb 2009

ak mám pravdu povedať nikam 😀 len tak sa pomotáme pol hodku po dvore alebo prejdeme sa po ulici...ked treba tak skočíme na nákup ....ale inak nič, nechce sa mi.....vyzerá vonku pekne ale je taký ostrý vzduch....

lolalola
9. feb 2009

petikd, na to by som sa moc nespoliehala, Ja som dalal tu starsiu ockovat v lete, chvilku po 2.narodeninach a odvtedy bola nachladnuta alebo chora asi 5krat. A pritom prvykrat ochorela, ked mala asi rok a pol...

ufka
9. feb 2009

uuuha čo nám mohla lupka písat?
rikarr aj my tak poprechádzat aby čas ušiel 😉

zabga88
9. feb 2009

ahojteeee! my sme sa dnes riadne vyblaznili vonku rano sme boli v obchode a ked sa mala vyspinkala poobede tak sme sa vyblaznili tak som zvedava ako bude spat lebo teraz to mame zo spanim zaujimave

mala včera strasne zvracala a potom zaspinkala na zemi skoro som plakala ☹

rikarr
9. feb 2009

chúdatko.....nech to prejde....

ja idem zajtra do mesta tak sa vybláznim s malou...tam ma viac baví chodiť po vonku ako tu....

icerna
10. feb 2009

ahojte žienky 😀 no dnes je zas "super" počasie,asi budeme doma,nič sa mi nechce 😖
včera som bola s malou v školke za riaditelkou,tak uz oficialne nastupuje 9.marca do školky ,ale riaditelka v pohode,aj učitelky boli celkom zlate,tak uz nemam taky zly pocit...len to zariadenie by mohlo byt lepsie(zachodiky,umyvadla...)ale tak je asi v kazdej statnej školke... 😒

nelinka vitaj 😀 aj ja budem mat v maji 23 😲
pekny den prajeme 😉 😀

lolalola
10. feb 2009

zabga88, a nemate nejake vecerne ritualy ???...u nas byvalo tiez veselo, ked sme sa snazili tu starsiu uspat, ale ked sme cakali Dorku, tak som sa rozhodla, ze s nou treba spravit poriadky a tak presla kompletnou prevychovou od umyvania zubkov cez zrusenie kocika a plienok az po samostatne spanie a zaspavanie v postielke...inac dovtedy spala s nami v posteli...;o))
teraz vecer obidve okupem, nakremujem, obleciem do pyzamka...Dorke dam nacecat a ulozim ju do postielky. Potom si pocas toho ako ide Panelak citame rozpravku, po rozpravke dam nacecat aj jej a ked skonci Panelak je to pre nu znamenie, ze sa ide spat, tak sa vycika, dam ju do postielky dam jej dudulku(tu sice nevie pouzivat, ale asi ma z nej dobry pocit, ze ju tam ma), zakryjem jej oci a za par minutiek spinka...;o))a to uz s nou ani nemusim byt v izbe, pretoze predtym som musela cakat kym nezaspi a az potom som mohla opustit miestnosť...;o)))