Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
10. sep 2009

gabinka to si mala super ze ti dovolili s nou tam byt 🙂

botis aj ja si myslim ze viac nedostanes, skus matersku prepisat na svojho muza a ten mozno bude mat nárok. a cislo uctu nechaj svoj 🙂

zabga88
12. sep 2009

kde ste baby??? musim nas asi prehodit na prvu stranu aby ste nas nasli 🙂

icerna
12. sep 2009

ahojte babule 🙂
žabga ahojte,co mate dnes v plane?tato uz odisiel?vaness zacala chodit do skolky,tak som bola cely tyzden taka ubehana,konecne sme rano nemuseli na bus utekat. Vikinka uz ide bud. tyzden?vaness sa na nu dnes pytala ci nepridete,ze ta viki co sa hambi a vie aj rozpravat 😀
mam super novinu,teda aspon pre mna 😉 vcera som bola na sone a potvrdili nam,že bude dalsia princezna 😀 tato bude mat doma babinec 😝

zabga88
12. sep 2009

Ahoj icerna!
takze baba??? gratulujem aj ja by som chcela bambulku dalsiu🙂 dnes sa moja mama stahuje tak sme pomáhali, teraz idem chlapom gulas varit vonku v kotliku 🙂, viki akurát zaspáva.
Tatino ide prec az 15. oktobra. budúci týžden sa otvára ten obchod tak uz budem mat aj ja málo času ☹ viki ide do skolky az od oktobra.

rimmel
13. sep 2009

ahojte mozem sa pridat? 😀

icerna gratulujem! a krasne meno mysme rozmyslali pre dievcatko Lily 🙂

zabga88
13. sep 2009

ahoj rimmel vitaj! 🙂

gabinka1012
14. sep 2009

Ahojky holky,kde jste všetky?rimmel vítám tě mezi námi.
icerna gratuluji 🙂
ach jo,já chci taky mimi 😒

zabga88
14. sep 2009

gabinka a kde je problém? 🙂 ja uz v pondelok nastupujem do prace 🙂

gabinka1012
15. sep 2009

Ahoj zabga,jo to bych taky chtěla vědět kde je problém.Už je to rok co se o to pokoušíme a pořád nic.Podle doktora je všechno v nejlepším pořádku.Už 2 měsícem užívám nějaké podpůrné prášky tak doufám že to k něčemu bude.Dokonce si měřím bazální teplotu,dělám si ovulační testy ale zatím bez výsledně.Myslím že tomu napomáhá i ta psichyka to že to tak chci,pořád si říkám že rok už je docela dlouhá doba. 😒

zabga88
15. sep 2009

oj to ma mrzi ale nemusis sa bat podla mna to pride coskoro 🙂

icerna
15. sep 2009

ahojte baby
dakujem za gratulacie 😀
rimmel vitaj 😉
mi sme chory,teda vanesska,ma od vcera horucky,stale jej nechcu klesnut a ostat na normale 😢 teraz mala 39,zaspinkala tak hadam nebude este horsie ked vstane ☹
gabinka neboj,len asi musis nehat tomu volnu cestu a nemysliet tak nato,aj ja som chcela od minuleho leta babo a po pol roku som to nehala tak,ze co ma prist,tak pride a šup od marca som tehotna 😀 tak drzim palceky 😉

zabga88
15. sep 2009

icerna ahoj! chuda vaness nech jej je cim skor lepsie! mate aj atb? to odkedy zacala do skolky chodit je chora, nie??

icerna
15. sep 2009

ahoj zabga,praveze som bola vcera u doktorky a ze jej nic nieje ,len jej zatekaju sopliky a poslala nas na nosne,usne k takemu opilcovi a on tvrdi,ze ma zvacsenu nosnu mandlu a ze jej ju mam dat vybrat,ale ja nedam a uz duplom nie jemu 🙄 ani sa malej nemohol kuknut do nosa,lebo zacala hukat,ked uvidela klieste v ruke 😅 tak neviem a ako sme sa vratili domov,sla spat a od vtedy ma horucky 😢 mrzi ma ze jej nemam ako viac pomoct,keby som mohla viac spravit,hadam zajtra bude lepsie

zabga88
16. sep 2009

viem ako ti je ja to iste prežívam ked je mala chorá, placem s nou do rána nespim hladkám ju.

Neboj sa dnes uz bude určite lepsie. a papá??? lebo Viki ked je chorá tak vobec nechce ☹

a uz 3 den je tiez nejaká urevaná dúfam ze nebude aj ona chorá ☹ práve ked mám nastúpit v pondelok do roboty

icerna
16. sep 2009

ahoj zabga,no dufam,.ze viki neochorie
vanesska uz nemala v noci horucku,juchuuu,stale som ju kontrolovala 😉 len nech sa jej to nevrati.
co dnes robite?mi sme boli v lekarni po sirup na kasel a horucku,lebo sa nam oboje akurat vcera minulo a budeme sa doma liecit 🙂
pekny den 😀

m_isha
16. sep 2009

Ahojky....tak já se tedy k Vám přidávám 🙂 jako k mladým maminkám.....je mi čerstvých 20 a mám roční dvojčátka 🙂

Ale jak tak koukám, tak tady už se řeší úplně něco jiného 😉

icerna
16. sep 2009

ahoj misha,tak ty si tiez sikulka a ko zvladas dvojcatka?musite mat veselo 🙂 😉

gabinka1012
16. sep 2009

ahojky,tak to je fajné že Vanessce je lepší.
zabga a co malá snad nejste tež nemocné?
Misha vítej mezi námi 🙂

zabga88
16. sep 2009

icerna som rada ze mala je bez teploty 😉 tesim sa s tebou 😉

misha vitam ta medzi nami dufam ze sa tu budes super citit 🙂

gabinka zatial je nam fajn len dufam ze nam to vydrzi co najviac 🙂

jaj bambulky aka som ja dnes unavena dnes si lahnem a spim dufam ze mi to moje dieta dovoli lebo vzdy ked som ja unavena ona zle spi ☹ bez komentára

gabinka1012
17. sep 2009

Přeji hezký večer,Gábinka mi zítra odjíždí k dědovi.Na jednu stranu jsem ráda že budeme mít s manželem po dlouhé době večer sami pro sebe ale na druhou se mi stýzká už ted.Je tu takové ticho když tu není. 🙂
icerna tak co Vanesska,jak jí je?

zabga88
18. sep 2009

Gabinka a na ako dlho isla mala prec???

gabinka1012
18. sep 2009

jen na víkend.Ale i tak mám pocit že je to věčnost.Strašně se tam těší.dneska nemohla ani dospat a do školky to se jí taky vůbec nechtělo. 😉

zabga88
18. sep 2009

tak bud rada nech ide aspon nebude na tebe tak lipnit ako nasa Vikinka. ja by som bola len rada keby mala niekam chce ist bezomna 🙂

gabinka1012
18. sep 2009

Já jen doufám že to tam celý víkend zvládne,nikdy nebyla pryč déle než na jednu noc.

zabga88
18. sep 2009

bude daleko od vas?

icerna
18. sep 2009

ahojte bambulky 😀
gabinka,tak to ti verim,aj ja by som to asi tak isto prezivala,vanesska tiez este nebola nikde bezomna,len na par hod. ,ked som niekam musela bez nej. mi sme asi na ne viac navyknute ako oni niekedy 😝 ale aspon si mužicka uži,prajem vam pekny večer a pracujte na surodencovi 😀 😉
vanesske je uz lepsie,len ma stale kasel 😒
zabga ,ako sa mate?uz sa chystas do prace 😕 ?

zabga88
18. sep 2009

ahoj icerna uz som ledva cakala ze ako je malej. som rada ze lepsie a na kasel co pouzivate???

gabinka1012
18. sep 2009

Tak už mi Gábinka odjela a já se začínám nudit.

zabga88
18. sep 2009

gabinka oddychni si chodte z muzickom na večeru, chodte sa zabavit viem ze ti chyba ja by som sa asi zblaznila ale ozaj bud rada ze niekam bez teba pchce ist 😉

gabinka1012
21. sep 2009

ahojky,sotva se Gábinka vrátila od dědy tak už je zase ve školce.Je pravda že i když se mi po ní strašně stýskalo tak jsme si ten víkend s manželem užili.