Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

rikarr
27. feb 2009

hej povedala že OK, že ten tlak a takú pachuť budem cítiť asi ešte týždeň 😠
malá poumývala zúbky klokanovi, ukázala tie svoje a dostala omalovánku, ja ústnu vodu a išli sme....

dnes som robila svoju naj polievku ...mňaaaam už som 4x jedla
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11646#dis...

zabga88
28. feb 2009

rikarr ta polievka vyzerala dobre!

ja dnes budem vypražany syr a hranolky a nejaku zeleninkovu polievocku ta ide u nas najcastejsie 🙂

hedunecka
28. feb 2009

ahojte babulky
prepacte ze som sem k vam tak vtrhla ale chcela by som vas poprosit o vas hlas sutazime s heidinku o dieta roka 2009 a ide tam o to zohnat co najviac ludi
http://inpink.blog.cz/0902/pokracujeme-d-r-2009 staci ak pod fotkami v ankete kliknete na meno heidi
moc vam budeme vdacne a radi vam to odplatime ked budete vy sutazit
dakujemeeeeee
podporte modrokonicanku 😵

mirrinka
28. feb 2009

už som zahlasovala 😉

zabga88
28. feb 2009

hedunecka aj ja som hlasovala 🙂

zabga88
1. mar 2009

kde ste všetky? vikendujete? my sme boli celu noc hore mala mala teplotu, kaslala a ja som tiez chora tak sme na tom tak....
nic nevladzem a k tomu ešte aj mala je chora nejak to musim zvladnut ☹

rikarr
2. mar 2009

aj ja som dala hlas.....

my sme víkendovali tak pohodovo ....sa mi dnes nechcelo vstávať ale vaariť nemusím, tak len upracem a ak bude slniečko svietiť vybehneme sa prejsť 😀

hned mám lepšiu náladu

zabga88
2. mar 2009

no tak sme boli včera na pohotovosti dostala atb a teraz idem k lekarke ja hrozne s nami

rikarr
2. mar 2009

muž je doma????????????????

rýchle sa vyliečte ved už sa zjarnieva 😎 treba na slniečko chodiť

zabga88
2. mar 2009

no dma je ale stale niekam chodi. mala je strasne mrzuta uz nech sa vylieci ona hlavne ma ake bolave ocka ze ma srdce boli na nu kukat

ewinka1706
2. mar 2009

ahojte... tak aj ja sa pridam mam 20 a cakame chlapceka:o) strasne sa uz tesim🙂

rikarr
2. mar 2009

a kedy bude na svete?????????????vítam ťa

mirrinka
2. mar 2009

ahojte...aj u vás dnes bolo tak krásne? 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zabga88
3. mar 2009

ewinka vitaj!

rikarr
3. mar 2009

dnes poprchá........ale aspon zmizne ten sneh

zabga88
3. mar 2009

baby poradte prosim vas! mala dostala v nedelu antibiotika hned vecer som jej ich nasadila dnes bude 48hod co ich berie a dnes tak kasle od kedy sa zobudila ze nema ani 2 minuty prestavku co by jej na to pomohlo? mam ist na pohotovost ked ešte ani poriadne atb nezabrali? co by ste spravili vy na mojom mieste? uz sa mi na nu tazko pozera a ona mi vravi ze neboj ved ja len kaslem ☹

floko
3. mar 2009

moja malá tiež kašlala a brali sme aj sirup proti kašlu aj antibiotiká. Len antibiotiká sme museli vysadiť, lebo z nich hnačkovala. Sirup proti kašlu by mal zabrať. Ja mám dobré skúsenosti s Hedelixom. Ja by som vydržala do zajtra a potom by som zavolal lekárke, čo s tým... 🙂

zabga88
3. mar 2009

no sme jej kupili dnes mucoplant na dobry spanok tak som jej to dala rano idem spat k lekarke nech povie co dalej takto ešte nikdyv zivote nekaslala som zvedava aka bude tato noc uz teraz sa mrvi a kasle ☹

cipca07
4. mar 2009

ahojte mlade mamicky patrim medzi vas mam 24 a uz 2 krasne deti! 😀

zabga88
4. mar 2009

cipca07 si to super postihala ale aspon ti budu rast spolu a budu ta tesit inak vitaj medzi nami! 🙂

petikd
4. mar 2009

Ahojte.Páni ja až pozerám ako dlho som tu nebola. 😲 Musím to napraviť 😉
V prvom rade aj ja vítam nové maminy 🙂
Takže ste boli baby trhať zuby?Ja som bola skoro pred 2 týždnami,ešte sa to nezrástlo.Rikarr to ti zašívali,som ešte nepočula o tom.

No Damián chodí od pondelka do škôlky,ale nespí tam,kedže som doma.Zvláda to super,akoby tam chodil už rok.To zato ja som v pondelok prišla domov,ked som ho bola odniesť,a revala som ja tur 😢 Ale už v pohode.Učitelka povedala,že papá pekne sám 😲 🙂 ,vraj je dobrý,pekne sa hraje a ani slzička.Vraj keby boli všetky deti také.Ale včera aj predvčerom som prala,lebo špinavý jak prasiatko bol. 😀

zabga88
5. mar 2009

ahoj petikd! no pekne nas zanedbavas potom mas citania, co?
to je super ze malemu sa paci v skolke ja sa toho bojim ze to ja nevydrzim ☹

petikd
5. mar 2009

Zabga no ja som prvý den plakala,ale ked som videla,že on je spokojný tak som aj ja. 🙂
No a mala som čo čítať,som sa poučila a budem tu pekne chodiť 😉

zabga88
5. mar 2009

no vidis len pekne s nami komunikuj ziadne zanedbavanie!

😉 🙂

petikd
5. mar 2009

Rozkaz 😉

zabga88
5. mar 2009

baby kde steee hadam všetky nebuvate?? 🙂

rikarr
6. mar 2009

ahojte

ja som bola včera u našich tak som nebola na nete.....

som bola bez malej u kamošky na kafe - ako to dobre padlo že som nemusela byť v sterhu....

viki je nejaká upišťaná posledné 2 dni neviem prečo ....

zabga88
6. mar 2009

rikarr pocasie to bude podla mna

claudinka
6. mar 2009

juuj baby, tak v tejto teme som nebola sto rokov.. ktovie, ci si ma tu este pamatate 😀

zabga88
7. mar 2009

claudinka ahooooj! ako sa ti dari?

baby ako vikendujete?