Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

heliik
28. apr 2010

Ahojky 😉
Moc zdravím 😉
V sobotu jsme se vydali pryč, do K. Varů k přítelovo rodině, brali jsme ještě švárovo holku(5.let), takže když jsme jeli tam půl cesty probrečela,a fakt nic nezabíralo. ☹ Cesta trvala 6.hodin.... No mazec.
Ještě ke všemu já měla od soboty od večera bolesti břicha, později jsem pak chytla průjrm, takže střevní chřipka jak vyšitá. ☹ Dnes už mi to odeznívá. 😉 Tak snad zítra budu už v pohodě...

heliik
28. apr 2010

petik také přeju aby ste už neměli patálie a vše se vyřešilo

Gábi gratulace sestře, a také ať se Gabča brzo vymarodí 😉

petikd
28. apr 2010

Heli dakujem 🙂 Aj tebe skoré uzdravenie 😉 Páni to si viem predstaviť vašu cestu.ale dúfam,že ste si užili výlet 😉

heliik
28. apr 2010

Děkuji 🙂 jj bylo to 🙂 super, až na moji chorobu ☹
Ale musím říct, že moje Týna byla opravdu zlatíčko, zvládla to skvěle. 😀

alexa21
29. apr 2010

ahojte maminky..uz taaaak dlllho sa tu chystam a vzdy mi nieco prekazi plany na relax vo vasej spolocnosti 🙂 , vacsinou teda samulik 🙂 ..ale aj vonku je konecne krasne a teplucko tak sme skoro stale von cize domacnost je zanedbana a po veceroch mam co robit 😅 ..no, nestiham ani pc zapnut ☹..
vcera mal nas tatino konecne volno tak sme boli na vyletik v tatrach, bolo fajn, len kratko-dost neskoro sme vyrazili tak som bola z toho smutna.ale co, hlavne ze sme boli konecne spolu a ze si konecne aj tatik dosyta vychutnal samkove trucovanie..uz mi dava naozaj zabrat a tatko neveri..
maminy, kedy skoncilo vasim drobcom to obdobie vzdoru..vobec neviem samka donutit vonku pocuvat,hlavne kracat spolu so mnou a nie kade tade 😒 doma je to ine, to ho aj vyrevat necham, aj nech sa o zem hodi, aj pokricim, ale von?

petikd
29. apr 2010

Saška no nám začalo to obdobie len nedávno 😀 teraz už len sem tam má zlý den 😉 Dnes sme boli na prechádzke,som kecala s tetou a on len do reči skákal nedal si povedať a bil ma po zadku 😕 a potom reval skoro celú cestu domov 😒 neviem čo to mu bolo

gabinka1012
30. apr 2010

Ahojky mamulky 🙂
heliik tak to je fajn že výlet byl super tedy až na tu nevolnost.A jak ti je?
alexa já jsem s Gabčou nikdy zas takové problémy neměla.To spíš doma nebo když přišla návštěva tak se chtěla předvádět a ne a ne poslechnout ale venku byla v pohodě.
Jinak mi taky trávíme většinu času venku.Včera bylo takové horko až jsem musela utéct domů nějako mi to nedělalo dobře.
No a večer jsem šila Gábince kostým na ty dnešní čarodějnice. 🙂

petikd
30. apr 2010

Gabi aké čarodejnice? 🙂
No to aj Damián ked príde návšteva,alebo sme na návšteve strašne sa predvádza,ale keby nejako,že skáče alebo čo,ale je aj drzí 😒

gabinka1012
30. apr 2010

petikd,u vás čarodějnice nejsou? každý rok se u nás 30 dubna pálí čarodějnice.Dělá se ohen,pálí se atrapy čarodějnic atd.A prvního května se chodí prvomájový průvod.Jsou různé akce a oslavy.no a děti u nás ve školce se převlékají za čarodějnice a chodí po vesnici 😀 přikládám foto,jen na sobě nemá celý kostým 🙂

petikd
30. apr 2010

Jeej zlatá je 😉 No u nás to nieje,teda nepočula som o tom.Jááj tak to musí byť zábava 😉

alexa21
2. máj 2010

fiiha, tak kdeze ste?ako ste prvomajovali?a ako vikendujete?asi sa plne venujete rodinkam, co?moji chlapi spia, obed navareny tak sa nudim..aj pocko je na nic, vyzera to na dazd, som sa tesila ze vezmem samula von ked vstane a asi budeme kvasit doma..
gabinka, tak to si stastna mamina..ja mam zas problem iba von, to ze uz v kociku nevysedi a spekuluje, to este beriem, ale ked ho z neho vytiahnem mam po zabave..ten je vsade, vsetky schody, muriky, a ked sa chcem pohnut dalej ujde opacnym smerom, a ked ho vezmem na ruky, taky amok chyti..a bit ma zacne.uz neviem ako na neho..a hlavne, nie som zvyknuta na take moresy, on bol vzdy dobry, ani rozmaznany ani nic, asi preto neviem ako na neho 😅 ale v poslednej dobe je ako vymmeneny-teda von, doma je ako anjelik 😢..uz som skusala aj odist od neho, schovala som sa mu, ci sa nevystrasi ze som ho tam nechala a nebude sa potom drzat pri mne, ale prd..ten sa rozbehol uplne opacnym smerom ako som bola ja a este krical pa pa, pa pa..a ja za tym krickom ucupena ako taka kura..ludia v bytovkach museli mat sou..
petikd, takze skolkarska puberta? 😀
a gabinka, malej to sekne, velmi chutna jezibabka 🙂
u nas to byvalo len v ramci nejakych gulasov v lese, tam sa robili vselijake akcie, ale posledne roky nakosi nic..aspon v poprade teda nic
hej, ale nehadzu sa vyrobene zapalene babky do vody?ci to na luciu? 😅 viem, ze sa hadzu, ale preco a kedy neviem 😀
tak pekny zvysok vikendu a ked vas napadne hocico co by mohlo na toho mojho lapaja zabrat sem sa s kazdym napadom, vyskusam cokolvek 😀
dakujeeem 😵

gabinka1012
2. máj 2010

Ahojky,přeji hezký večer 🙂
alexa tedy to ti nezávidím mít doma takového malého dáblíka.Ale co,hlavně že se má k světu. 😀 A ty to určitě zvládneš.Přeji pevné nervy.
Mi jsme byli v pátek večer pálit čarodějnice.V sobotu jsem se podívali na prvomajoví akci,hrála tam kapela,různé atrakce pro děti a ochutnávka piva (to bylo něco pro manžela 😀 )
no a dnes jsme jeli ke tchánovi a co tam na nás nečekalo další kočárek.Tak mám dva.Tedy o tchána jsem to nečekala a fakt mě mile překvapil.Dokonce k tomu koupil i deku.A co se mi nestalo,vykloním se z okna na parapetu seděla vosa a já ji samozřejmě přimáčkla břichem.Ta mě bodla,během chvíle mi to nateklo tak že jsem to bříško měla dvakrát takové.Ještě ted to bolí.
A co vy,co jste dělali o víkendu?

dadqa86
4. máj 2010

Awojte mozem sa pridat aj ja? 😉

petikd
5. máj 2010

Ahoj dadqa jasné,že môžeš,nápíš o sebe viac 😉

dadqa86
5. máj 2010

petikd:Mnoo len neviem co by som take napisala deticky ja nemam prisla som o 2 😢 som vydata uz od 21-Novembra 2009 byvam v Presove 🙂 a neviem co take by som este sem hodila 🙂

gabinka1012
5. máj 2010

Ahojky,dadga vítej mezi námi 🙂
jejda tak to je mi líto a snažíte se z manželem o další?

alexa21
5. máj 2010

ahooj..prisla som na skok kuk ze kto tu, co tu 😀 dnes mam tak nepodareny den az sa zacinam na sebe hrozne zabavat..mam pocit ze mam obe ruky lave dnes alebo co.. a aky dnik mate vy?
dadqa vitaj..je mi luto co sa vam stalo, a verim ze naozaj plati do tretice vsetko dobre.. 🙂
inac na tej foto mi neskutocne pripominas moju svagrinu..skoro som si oci vyocila teraz aka podoba.. 😕

dadqa86
5. máj 2010

gabinka1012 :Ahoj a dakujem velmi pekne 😉 alexa21: aj tebe dakujeeeeeem 😉 🙂 mnoo ja dufam ze sa nam to podari niekedy 🙂

heliik
5. máj 2010

Ahojky, vy jste se teda rozepsaly 😀 , já poslední dobou vůbec nestíhám, a je mi pořád nějak divně špatně. Už jsem se naučila pít přes dva litry tekutin denně, ale pořád se mi šíleně motá hlava, a začínám se i dost potit... I dyž je zima, tak já jsem spocená jak blázen... Fakt nevím co se semnou děje ☹ ☹

heliik
5. máj 2010

Vítám dadgu mezi námi 😀 😀

heliik
5. máj 2010

Gábi to se jen tak nestane, aby někoho bodla sova. 😉 ☹ A co mimísek, je v pořádku?? 🙂

gabinka1012
6. máj 2010

Dobré ráno 🙂
heliik mimísek je v pořádku.Včera jsem byla u doktora a zas mi našel zvýšený cukr.to je pořád něco už abych to měla za sebou.

dadqa86
6. máj 2010

Dobre ranko sa praje.Dnes je u nas strasne hnusne pocasie to len prsi a prsi ma zacala aj hlava boliet ako som vstala 😒 dnes bude dalsi uplakany den pred nami

gabinka1012
6. máj 2010

jo,jo u nás taky pořád prší a do toho mlha.Počasí na nic 😒

dadqa86
6. máj 2010

mnoo unas aj slnko trosku vyslo uvidime ci bude este prsat ci nie 😠

gabinka1012
6. máj 2010

no jo člověku nezbývá nic jiného než být zalezlí doma.Aspon jsem si uklidila,protože když je venku hezky tak domácnost je tak trochu zanedbaná. 🙂

dadqa86
6. máj 2010

mnoo ja som tiez taka ista ked je slnko tak idem vonku a ked je hnusne tak doma robim poriadky 😅 🙂

gabinka1012
10. máj 2010

Ahojky holky,kde jste všecky? 🙂
jaký byl víkend?

petikd
10. máj 2010

Ahoj gabi 🙂 no my sme mali trošku rušný víkend.V sobotu som tu mala aj sestrine deti,lebo boli v polsku.Mali sme priblém so psom,lebo sa mu otočil žalúdok.Ešteže veterinár býva nedaleko nás a je ochotný,lebo hned vzal auto a šli do ambulancie,pol hodiny a bolo by po nom 😒
No a včera sme mali den matiek,tak oneskorene blahoželám 😉 Deti mali vystúpenie,ale ešte sme len prišli a už plakal,tak ja som nebola pri nom,šla moja sestra,potom jej muž.Damčo sa potom ukľudnil,vystupoval v pohode,stále ma hladal a ja som sedela s kamerou v prvom rade,ale ma nevidel,možno keby zbadal,tak by zase plakal. 🙂 A dnes zase plakal ked šiel do škôlky ☹
Gabi ako sa cítiš?
Dadqa ja zase ked je škaredo,tak by som len sedela a čítala knihu a ked je pekne tak upratujem 🙂 niekedy

dadqa86
10. máj 2010

petikd: Dnes u nas bolo strasne hnusne prsalo a boli s mm vonku a zmokli sme 😀 😀 inak Ahojte 🙂