Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

petikd
10. jún 2010

Gabi teda hlavne že ste obe v poriadku 😉
Icerna jooj tešil sa veľmi 😉

gabinka1012
19. jún 2010

Ahojky,tak jak se máte copak je nového co dětičky doufám že vás moc nezlobí? 😀
nás začalo trápit bříško.Vyzkoušela jsem snad všechno možné ale nic nezabírá. ☹

zabga88
19. jún 2010

ahojte zienky 🙂 icerna velmi vam to pristane mala je uzasna a aj vaneska stale je krajsia 🙂
my uz sme same :( tatino nam isiel do Francie mal by prist 31 na 4 dni a potom zasa pojde na mesiac
ucitelka je uz na viki celkom ok lebo som si na nu otvorila dost usta predsa nenecham aby mi deptala dieta odvtedy je pokoj a mala sa uz dokonca aj tesi do skolky len skoda teraz ze su prezdniny o chvilu bojim sa ze si odvykne.....
inak niekedy by sme sa uz mohli aj stretnut uz sme sa dlho nevideli 🙂 nech sa baby pohraju a dokonca sa viki ani nehambi 🙂 a mozno aj vyrastla :D

heliik
20. jún 2010

Ahojky, holky, předem se omlouvám, dočítat nebudu, není mi dobře.. Momentálně bojuji s chřipkou a modlím se aby to nechytla Týnka. Zítra má 1.rok, oslava bude jen malinká, jen u našich bude dortík a pár chlebíčků. Až budu zdravá, tak to oslavíme s celou rodinkou..
A jak se máte vy??
Gábi : Jak malinká roste?? Vám jsi asi zkušenější než já, ale mě mamka radila na prdíky, koupit si heřmánek (bylinku), nechat ho spařit, a dát do pytlíčku a teplý ho přiložit na bříško...

petikd
21. jún 2010

Ahojte
Heliik,Tynke prajeme všetko najlepšie,veľa zdravíčka,šťastíčka a láásky,nech vám robí veľa radosti 😉
A tebe skoré uzdravenie 😉
No my asi nepôjdeme vyberať tú mandlu ,vtedy jak máme,lebo Damián včera teplotoval,má antibiotiká a vraj musí byť aspon mesiac po liekoch ☹ tak musím volať a preobjednať 😉
Zabga asi mi niečo uniklo 😕 ste mali problém s učitelkou v škôlke?

gabinka1012
21. jún 2010

Ahojky
přeji Týnce vše nejlepší k narozeninám,hlavně hodně štěstíčka a zdravíčka.Heliik tak to tedy neznám s tím heřmánkem ale za zkoušku to stojí.Je mi jí tak líto když jí nedokážu pomoct. 😒
petikd tedy vy máte smůlu.Já už myslela že to budete mít za sebou a on je Damianek nemocný.Přeji mu brzké uzdravení 🙂

petikd
21. jún 2010

Gabi dakujem,no tiež som už bola pripravená,že bude pokoj,no čo už,vyliečime a potom sa to hádam už vyberie 😉
Ja tiež prajem Nikolke,aby ju bruško netrápilo 😉

heliik
21. jún 2010

Ahojky 😉
Moc děkujem za příníčka🙂
petik, tak to je mi líto, přejeme ať se Damianek brzo uzdraví🙂, a má už pokoj od všech nemocí.
Také je mi líto Nikolky, tak snad něco zabere. 😉 Kamarádka má kluka, mladšího, než naše Týnka, je mu půl roku a prdíky ho dost ale hodně silně trápily do jeho skoro 3.měsíců. Kamarádky je to první dítko, tak si taky dost zkusila.. ☹

icerna
22. jún 2010

ahojtee 🙂
gabinka tak to ma mrzi ☹ viem co to je,ale do 3 mesiaca to je najhorsie,aj nas dost trapilo brusko a nepomahali ani kvapky espumisan a podobne,nam to zhorsovalo ,ale ostatnym to pomaha,treba vyskusat 😉 tiez sme skusali vselico,masticky,masaze na uvolnenie,no musi to prejst 😖 posielame malinkej pusinku 😵

heliik prajeme vsetko najlepsie tinke k prvemu rocku,nech krasne rastie a robi vam vela radosti 😵

petikd no ´teda,tak vas zasee chytila choroba 😖 skore uzdravenie prajemeee 😵 😵

zabga nooo to by sme sa mohli konecne stretnut,uz by sa veru patrilo,ale vy sem asi same nepridete,ze? to som rada ze je vsetko ok s ucitelkou,treba si povedat a hned je klud 😝 😀

gabinka1012
24. jún 2010

Ahojky tak jak se dnes máte?
malá mi začala dost blinkat po jídle.Doktorka mi doporučila ten sunar proti blinkání.No,to jste neviděli co to sní udělalo.Už druhý den s toho má takové bolení i teplotu měla včera večer.Dostali jsme na to sirup ale moc jí nezabírá.Ted jsem jí koupila nějakou novou mastičku a ten nahřívací polštářek.Tak jí ty prdíky pomalu začali odcházet.Je mi jí tak líto,je s toho pláče tak vyčerpaná že by pořád jen spinkala ale to bolení jí nenechá v klidu se prospat ☹ Raději jsem se vrátila k tomu předešlému sunaru jen nevím co s tímhle koupila jsem 7 balení a účtenku samozřejmě nemám. 😠
zabga tak to je fajn že se Vikince ve školce začalo líbit.

icerna
25. jún 2010

gabinka to ma mrzi ☹ chudatko malinke ☹ ale aspon jej ten vankusik pomohol 😉 mne tak vanesska vracala ,mala najskor bebu z toho velmi grckala,potom som jej dala nutrilon z toho este viac a nakoniec som jej dala francuzske mlieko a to super prijala,tak sme pri nom ostali. umele mlieko sa moze zevraj 3krat menit,teda pri tretom ostat 😕

icerna
25. jún 2010

gabinka to ma mrzi ☹ chudatko malinke ☹ ale aspon jej ten vankusik pomohol 😉 mne tak vanesska vracala ,mala najskor bebu z toho velmi grckala,potom som jej dala nutrilon z toho este viac a nakoniec som jej dala francuzske mlieko a to super prijala,tak sme pri nom ostali. umele mlieko sa moze zevraj 3krat menit,teda pri tretom ostat 😕

icerna
25. jún 2010

no lili mi tu tuka do toho tak nas mate dva krat 😀

petikd
25. jún 2010

Icerna to som aj ja počula,že francúzske je dobré.My sme mali nutrilon AR,lebo malý mal reflux
Gabi tak dúfam,že bolesti bruška rýchlo prejdú 😉

gabinka1012
29. jún 2010

Ahojky to máme krásné počasí 🙂 copak děláte?
icerna Lili je krásnoučká a jak už je velká.
petikd co Damiánek už je zdravý?
ten nutrilon AR jsem zkoušela ale jak jsem psala tak potom měla to velký bolení.Ted máme druhý den sunar BEBA tak jsem zvědavá zatím neblinká. 🙂 ptala jsem se v lékárně na to francouské mléko jak píšete ale ta paní na mě nechápavě koukala a že prý to nezná 😕 .Můžete mi napsat jaká je to značka toho mléka.Děkuji

petikd
29. jún 2010

Ahojte
@gabinka1012 Damiá je už zdravý,dnes už bol v škôlke 😉 No a to mlieko je tu http://www.france-lait.sk/uvodna-stranka.htm 😉

beruska.zuzanka
30. jún 2010

Ahojteeee mamičky, ja som sa tu trošku zapojilas pred pôrodom a potom dlho dlhoooooo nič, neviem, či sa niekto pamätá 😕 🙂

Ja mám 24, Emka 6,5 mesiaca 🙂

petikd
1. júl 2010

@beruska.zuzanka ja sa nepamätám,ale budeme radi,ked sa k nám zase pridáš 😉

beruska.zuzanka
1. júl 2010

@petikd ahojky, tak vďaka a čo riešite v poslednej dobe? Emka má už dva zuby, váži 8 kíl a meria 70 centi, moje váhy-miery vám písať radšej nejdem a zuby mám zatiaľ všetky 😀 😀 😀

ako prežívate horúčavy? detičky? čo chystáte na leto? som zvedavááááá a ukecanááá 😀 😀 😀

petikd
1. júl 2010

@beruska.zuzanka tak moje dieťa zvláda horúčavy dobre,celý den je von 😉 aj ked niekedy zahlásy,že už chce sneh 😕 😀

beruska.zuzanka
1. júl 2010

@petikd Emka tiež relatívne v pohodke, len zúbky sú prevíti, terazsa už 4. krát obudila s revooooooom 😔 ale hádam už bude dobre 🙂

maicky
2. júl 2010

Ahojky holky 🙂 Můžu se k Vám přidat? Je mi 23 a mam dvě dítka 🙂

gabinka1012
2. júl 2010

Ahojky.vítám nové maminky 🙂
petikd díky za odkaz
tak mi to horko taky zvládáme celkem dobře.Jen Nikolka je poslední dobou nějaka mrzutá.
Nevíte kolik by měla malá vypít asi tak mléka.pročítala jsem tady nějaké diskuze ale každý má jiný názor někdo říká 130ml někdo zas jen 50ml.Já jí dávám 90ml někdy to zhltne že mám pocit že jí to nestačilo a někdy je to zas na opak že to ani nevypije.

beruska.zuzanka
2. júl 2010
beruska.zuzanka
2. júl 2010

@maicky vitaj 😉

@gabinka1012 a vďaka za privítanie 🙂

gabinka1012
2. júl 2010

beruska to UM má být umělé mléko?

beruska.zuzanka
2. júl 2010

@gabinka1012 jj 🙂 ak myslíš to, tak keď mala mesiac cca, vypila Emka asi 60 ml na jeden raz? ale ona bola aj dojčená aj dokrmovaná...

gabinka1012
2. júl 2010

myslím jen na umělém.dávám jí 90ml a vydrží cca 3 někdy 4 hod.

beruska.zuzanka
3. júl 2010

@gabinka1012 Emka vydržala tak 3 hodinky takmer presne na minútku... 🙂 ale dojčená bola len 6 týždňov a potom len na umelom a riadili sme sa podľa údajov na krabici, ale ak veeeľmi plakala, že je hladná, hlavne v tom období rastového špurtu, tak dostala aj viac 😉

gabinka1012
3. júl 2010

tak jak se dnes máte? já to jak si přehnala se sluníčkem jsem pěkně spálená.
beruška- taky se řídím návodem na krabici,A tam píší od 0 do 2 měsíců 90 až 130 ml.Ale doktorka mi říkala že dost rychle přibíráme tak se bojím aby se nepřejídala.Za 14 dnů přibrala 620g.

gabinka1012
3. júl 2010

ještě jsem se chtěla zeptat co je to ten špurt?