Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

marianka1122
10. jan 2010

ahojte ja mam 24 a moj drobec ma 16 mesiacov. 😅 😅

gabinka1012
11. jan 2010

Dobré ránko,vítám nové maminy...
tak jak se dnes máte?já se nemohla vyškrábat s autem ze dvora.
Nevíte co pomáhá na pálení žáhy?Poslední dobou mě to dost trápí...

icerna
11. jan 2010

ahojte baby 🙂
tak mi sme od vcera zase same baby 😖 tato pride asi az o mesiac a pol 🙄 no uvidime

janyka ahoj aj ja byvam v nr a moja mala bude mat 4 o dva mesiace. sme na tom podobne,aj z babatkami 😉

lili ma streptokoka stale a na vanessku stale nieco lezie ☹ neviem co sa na nas tie chorobi lepia. a keby toho nebolo malo,tak sme vsetci vypili actimel aj kmotra z krstniatkom a vsetci sme grcali a mali prehanky ☹ uz actimel nechcem vidiet ani v reklame 😠 😠 😠

wandeira super,malinky bude mat zachvilu zubky vonku a budete konecne dobre buvat 😉

gabinka ja ani neviem,mna trapila zaha posledne dva mesiace,ale som si nic nedavala 😒ale budes mat vlasate babatko 😀aspon sa to tak vravi 😀

icerna
11. jan 2010

zabga uz ste ok?ocina mate este doma?uz sme sa dlho nevideli 😉

gabinka1012
11. jan 2010

Icerna
jak to Lianka zvládá,co na toho streptokoka berete?Držím palce at jste brzy zdraví.
tak po actimelu měla Gábinka pěknej průjem. 😒

zabga88
11. jan 2010

ahojte moja mala ma zapal pluc ☹ ak jej do piatku nebudel lepsie ideme do nemocky, dufam ze bude ok... strasne sa bojim ☹

wandeirra
11. jan 2010

🙂 vitaj marianka

stlu
11. jan 2010

ahojte.tak by som sa chcela tiez pridat.V marci budem mat 24 a mam 3-rocnu a 5-mesacnu dceru. 🙂

wandeirra
11. jan 2010

uz mame vsetky zubky,tak bude dufam pokoj...

icerna pomaha ti aspon mamina ked mas chlapa prec? to ta obdivujem s dvomi bejby 😉

zabga ahoj, dufam ze nepojdete do nemocky, my sme boli tiez v lete, hrozaaaaa maly sa tam skoro uplakal na smrt ako sa bal doktorov. bol na infuziach,lebo mal nejaky virus v brusku 😒 ma aj teplotu velku?

wandeirra
11. jan 2010

stlu vitaj 🙂
mas zaujimavy nick,ako sa volaju malinke?

natashkaa
11. jan 2010

Ahojte ja mam 24 a Niko 7mesiacov 🙂

wandeirra
11. jan 2010

ahoj natashkaa, a uz ti malinky aj stvornozkuje?

natashkaa
11. jan 2010

Ahojky wandeirra no ono je to take nieco medzi plazenim a stvornoskovanim.

zabga88
11. jan 2010

wandeira praveze mala nema ziadne teploty najviac mala 37..

inak vitam nove maminky,,,

stlu
11. jan 2010

ahoj wandeirra.starsia je lujza a mladsia stella

wandeirra
11. jan 2010

natashaka a odkial z Ba ste? ja som bývala v ruzinove par rokov..

wandeirra
11. jan 2010

stlu velmi pekne mena hlavne Lujza sa mi paci 🙂

stlu
11. jan 2010

Wandeirra dakujem.ja som mala pre chlapca vybrate meno Tobias-krasne meno,ale nakoniec si ho dal moj bracho pre chlapca.a my sa uz hadam ani pokusat nebudeme 🙂

wandeirra
11. jan 2010

tobias je pekne meno,ale skoda ze nie je v slov. kalendari..
chlapceka by si este nechcela? 🙂

stlu
11. jan 2010

mozno aj hej,keby viem ze sa to podari a keby mame vacsi dom.ale uz by som sa bala,lebo aj pri prvej aj pri druhej som mala zle krvne testy na genetiku a pri druhej mi brali plodovu vodu a potom to cakanie na vysledky-hrozne neprajem nikomu.Chvalabohu sme zdravy.

zabga88
11. jan 2010

baby pridajte dake fotky 🙂

stlu
11. jan 2010

neviem zmensit fotku aby som mohla vlozit foto 😠

icerna
11. jan 2010

ahojte maminky 😉
wandeira nie ja tu nemam nikoho z rodinu,vsetci su 100km daleko_v prievidzi a okoli...takze si bacujeme same 😒
lianka ma len tie sopliky,dufam ze nas horsie necaka,aj tak mi je luto ze ma taka malinka uz sopliky ☹

natashka vitaj 😉

stlu ahoj,tak hadam sa ti podari hodit par foto 😉 ako to zvladas s babami?

wandeirra
11. jan 2010

stlu nezavidim.. odobratie plodovnej vody bolelo? pocula som ze to robia nejakou obrovskou ihlou brrr 😒 😠

wandeirra
11. jan 2010

sorry preklep plodovej 🙂 nie plodovnej

wandeirra
11. jan 2010

icerna ahoj,
tak to si naozaj sikovna zienka 🙂 ked to sama zvladas.
my sme mali tiez sopliky asi ako 1 alebo dvojmesacny, odsavali sme od rana do vecera,neboj to prejde 🙂

stlu
12. jan 2010

caute baby.to foto zatial nic.skusim z mobilu.tie sopliky to je hrozne aj my ich kazdu chvilu mame,ale uz som si kupila odsavacku na vysavac,najskor som sa bala ale je to super vec.ak nemate tak doporucujem.

stlu
12. jan 2010

ahoj icerna.s babay v pohode.ale ta starsia je kazdy mesiac chora a v tedy chce byt len na rukach.uz bola dvakrat v nemocnici tak sme zacali chodit na alergologiu-teraz cakam na vysledky.a malinka?dotarz som neverila ze existuju dobre deti.ani neviem ze ju mam.nakojim,chvilu sa pozera a potom zaspinka,takze super.

icerna
12. jan 2010

ahojte 😉
wandeira,ze super zienka? 😀 ved to sme vsetky 😀 😉 musime byt,nie?
stlu aj moja starsia ma stale nieco,uz jej chcela aj mandletahat,ale som ju na to nedala. aj teraz zase kasle a sopli a to bola ok asi tyzden 🙄 😠

stlu
12. jan 2010

to presne aj moja.ked idem kdesi medzi detska,tak na druhy den my zacina soplit.a to uvazujem ju dat do skolky a neviem ci ju mam dat alebo nie,aby tam nieco horsie nedostala,tak mam trochu strach. ☹