Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
9. feb 2010

Ahojte zienky 🙂

Tak, konecne som sa sem dostala 🙂 dako nestiham na net stale mam dookola to iste rano o 6 vstavam malu do skolky zaniest ist do roboty potom chytro pre malu, domov varit, upratat, kupat sa a ist spat... ale teraz som na chvilu vyhnala Dura bo konecne mala zaspala, som povesala pradlo tak si tu chvilu vychutnavam 😀

citam ze niesom sama co sa tesi na jar uz mi strasne lezie na nervy ta hnusna zima a to obliekanie no fuj 😖

icerna
10. feb 2010

jej zabga no konecne si sa ozvala 😉 to ti verim ,ze nestihas 😨 viki ako v skolke?aj ti chce rano vstat,ked chodi tak neskoro buvat? mna ide sibnut,ked musim lili nababusit,ona chudatko doslova skrieka,je jej teplo...

petikd a kedy mas tie narodky?ja som majova 🙂 a uz budem mat 24 🙄 ale to utekaaaaa

petikd
10. feb 2010

Icerna ja v apríli a tiež 24 😉 Veru uteká to rýchlo 😒
Zabga juuj takže máš behačky,tak nech máš trošku volnejšie 😉

gabinka1012
10. feb 2010

Zdravím..
tak jsem vyžehlila kupu prádla a jdu vás pozdravit.
Tak mě už bude v červnu 25. 😀 ani tomu nechci věřit jak rychle to uteklo.
taky už se těším na jaro.Mám už problém dopnout zimní bundu a nechci kupovat novou,doufám že tu bude co nejdříve.

zabga88
10. feb 2010

juj babulky vy sa tu bavite o veku aj ja som vam chcela napisat ze kolko budem mat ale veru som najprv rozmyslat musela 😀 😀 😀 a veru prisla som na to ze 22 😀

no mala vstava do skolky musi, nema inu moznost ale koli tomu asi v skolke ide medzi prvymi spinkat, ale doma ked je tak poobede ju nedostanem do postele iba ked tak lezat a kukat rozpravky to ma strasne rada... ale to asi kazde dieta 😉

baby co vam poviem: dnes nas skoro zabil jeden debil ☹
isli sme z Vrábel domov a išli 2 kamiony a jeden dilino ich predbiehal ale dost rychlo a skoro do nas napalil tak Juro ta stiahol do jarku a velmi málo nam chybalo aby sme zobrali stromy co tam stali mojou stranou vraj by som bola na mieste mrtva ☹ a akurat sme isli pre malu do skolky
a ten hajzel ani nepostal ci sme ok ešte skor pridal... no co vam poviem dnes spat asi nebudem vediet stale to mam pred ocami ako sa na nas ruti ja som si aj lico poudierala a som sa bala aby som modrinu nemala a ani neviem ze sme boli v jarku dako si to nepamatam ☹

nikomu neprajem taky zazitok ozaj hroza 😖

petikd
11. feb 2010

Preboha Zabga to čo za človeka,kriste sa nevie vtrepať do kože 😠 .Ešte dobre,že sa vám nič nestalo 🙂 takým ľudom ani nedať vodičák 😠 😠 😠 bože ani si neviem predstaviť aké máš pocity,my sme s mužom raz dostali hodiny jak som sa bála a neviem ako by som zvládla takú situáciu ako ty ☹ Och dobre že to dobre dopadlo,dúfam,že skoro zabudneš na tento zlý zážitok 😉

gabinka1012
11. feb 2010

zabga,to tedy musel být šok.to se ti nedivím že s toho nebudeš ani spát.Dnes ten řidičák dají taky každému druhému blbovi. 😠 at se ti brzy podaří na takový zážitek zapomenout.
Tak Gábinka je to samý když spí ve školce tak je mezi prvními co usnou ale doma jí přes den nedostanu do postele.

petikd
12. feb 2010

Ahojte.Tak bola som na hematologii,doky mi dala papier s ktorým mám ísť na krčné a oni sa rozhodnú či sa na to podujmú.A keby nie,tak mám povedať,že by sa to dalo urobiť tak,že on bude na intenzívke,hodinu pred operáciou mi dajú plazmu a po zákroku ho vezmú späť na intenzívku.Nieje to dedičné,takže to má asi z nejakej infekcie.Máme dávať pozor aby sa nezranil.A že sa to pravdepodobne samo upravý a že možno ked mu vyberú mandlu.Doktorka ale napísala,že nepredpokladá pooperačné krvácanie 😉

zabga88
13. feb 2010

petikd stale vas len posielaju kade-tade, co? musis to mat tažké ako matka... zelam nech vam všetko dopadne najsamlepsie...

petikd
13. feb 2010

Jeej Zabga dakujeme,tak dúfame,že ked mu tú mandlu vyberú,upraví sa mu to 🙂

zabga88
13. feb 2010

najlepsie by bolo keby mu nemusia nic vyberat ☹

petikd
13. feb 2010

Ale tak hej,lenže to má 4 stupen,môže to mať horšie následky,tak radšej mu dám vybrať 😉

zabga88
14. feb 2010

hej jasne chapem 😉

ach jaj aka som ja dnes len hnilá nic sa mi nechce teraz som len dala varit polievku 😲

inak baby rasnehpo valentina uzite si ho 😎

petikd
14. feb 2010

Zabga aj tebe. 🙂
Ja by som tiež išla spať,ale damčo má oslavu,takže ho už idem zobudiť a manžel ide po starých rodičov,prídu krstný a ide sa oslavovať 🙂

marhulka20
14. feb 2010

Ahojte tak sa po dlhšiom čase hlásime 😵 ako sa máte kočky? 🙂

corinne_99
14. feb 2010

Ahojte.
tak ja mam 17 momentalne, a cakam babo. Takze v 18tke porodim.

marhulka20
14. feb 2010

corinne vitaj 😉 ešte su tu témy násť ročné mamičky a PMM 😉

corinne_99
14. feb 2010

Dakujem, pozriem sa aj do tych tem 😉

marhulka20
14. feb 2010

V ktorom si týždni?
Mňe sa prvá dcérka narodila tiež v 18 tke a neľutujem 😵 😉

corinne_99
14. feb 2010

som v 14. tyzdni, takze este len zaciatky. Zistujem si vsetko mozne o babätkach 😵

marhulka20
14. feb 2010

Rodičia už o tom vedia?Odkiaľ si?Napíš niečo o sebe 😉

corinne_99
14. feb 2010

Rodicia este nevedia. Vcera som o tom povedala priatelovi (on ma 19 rokov). Byvam nedaleko Kosic, ale do skoly chodim do BA

marhulka20
14. feb 2010

Kedy to plánuješ povedať doma? 🙂
Tešíme sa s tebou 😉 😵 držím palce aby to rodičia dobre priajali 😉

corinne_99
14. feb 2010

Dakujem 🙂
Neviem, kedy to poviem, mozno ked to na mne bude trosku viac vidno 😀
Moja najmladsia sestra ma 2,5 roka, tak pri jednom dietati snad psychicky zvladnu aj to druhe.

gabinka1012
14. feb 2010

Ahoj holky,vítej corinne 🙂
marhulka jak se máš co dětičky vše v pohodě?
petikd tak jsem zvědavá jak nakonec dopadnete,snad se podaří a ty mandle mu vyberou a bude vám líp.Držím palce 😉

hakki
15. feb 2010

ahojte ja mam zajtra 25 a moj syn 2tyzdne.hakki

zabga88
15. feb 2010

Ahojte žienky!

Vítam nové maminky 🙂

corinne aj ja som mala 17 ked som otehotnela a bola som stastna ako blcha aj ked sa mi všetci cudovali ale moja mama bola asi nejstastnejsi clovek na svete 😀
a co priatel? co na to vravi?

mataaaaa
15. feb 2010

ahojk maminy, tak ako sa mate? aky bol vikend???

gabinka1012
17. feb 2010

Ahoj babulky,kdepak jste všecky?
hakki vítej,jak se jmenuje malý?
🙂 🙂 🙂

petikd
18. feb 2010

Ahojte.Víta nové maminky 😉
Boli sme dnes na krčnom sa objednať.Tak sestrička to vravela,že asi nie.Tak som jej povedala,čo mi kázala doky.Tak že máme prísť v utorok,lebo primár tam nieje,bude až v utorok 😉
Icerna som videla nové fotečky 🙂 Juuj princezné krásne,oči majú nádherné 🙂
Gabi ešte neviete čo budete mať?