Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

beruska.zuzanka
7. aug 2010

@petikd teeeda, držím palce malému 😉

@danciacik nech dobre perie, mamina moja ho tuším používa, zatiaľ sa nesťažovala 😉

icerna
8. aug 2010

ahojky 🙂
tak mi sme od 5 same baby ☹ tato nam pride az o take 2 mesiace 😒
no lili stale nic 😠 casto sa budi a kaka niekolko krat denne,aj predchvilkou 😲 😅
ja som doteraz tiez pouzivala persil sensitiv gel aj prach a teraz sme kupili tie kapsuje ariel,tak uvidime ako bude prat biele 😝
zuzana ahoj,aj vanesska ide do skolky a ta sa nevie dockat,vcera som jej musela kalendarik spravit a kazdy vecer si bude vyciarkavat a pocitat kolko krat sa este musi vyspinkat 😵
petikd ahojteee 🙂
aj ostatne babule zdravim
beruska mala je suprova 😵 sa ti nezobudi v noci,ked je zasvietene?

icerna
8. aug 2010

foto zo zoo a ihriska 🙂

danciacik
8. aug 2010

ahojte, dobré ránko,
tak včera som testovala Bonux a vypral najednotku tak som šťastná ako blcha 😵
čo dnes idete robiť?
my máme tatíka v práci tak si musíme poradiť samy.

icerna
8. aug 2010

ahoj danciacik 😉
tak bonux vypral super?travu bez odstranovaca skvrn?

danciacik
8. aug 2010

@icerna veru aj ja som ostala prekvapená, lebo to boli tepláčky adidasy tak som tŕpla či to vôbec aspoň trošku vyjde a ono to úplne super pustilo a to tam bola riadna machuľa.

jankah0
8. aug 2010

holky maji tady velké slevy tak se koukněte super plavky http://www.in-obleceni.cz?a_aid=d3bf961f

zabga88
8. aug 2010

ahojte žienky🙂 co dnes porábate? mne sa totálne nič nechce :( aj mala je daka umrncana ale asi s toho pocasia

Bonux som neskusala mne nosi moj drahy Ariel z nemecka tak som s tym spokojna je to ovela silnejsi ako tento zo slovenska a staci ho menej 🙂

icerna krasne fotky male su užasné 🙂 rastu ako z vody obe 🙂

beruska.zuzanka
8. aug 2010

Ahojte kočky, my máme dnes doma akýsi lazy day.... nič sa nám nechce, sme s mužom úplne ko, len teda Emka ťahá za všetkých 😀 😀 ani som dnes nevarila, len malej, my jeme tak, čo príde pod ruku a v ľadničke máme vepřo-knedlo-zelo od včera.... 😅

@zabga88 jj, Emča až dajako prerastá 😀 malá buchta je z nej 😀
@icerna a či sa malá obudí... hm, kedy ako, ale väčšinou nie 😅 😀

beruska.zuzanka
8. aug 2010

@danciacik sa teším s tebou, že to pustilo a dík za tip, asi kúpim aj ja, lebo sa mi stáva, že mi nezlezie pri praní škvrna... minule ma malá kvalitne ogrcala, sorry za výraz 😅 😀 na novom bielom tielku a ani s vanishom to nepustilo 😠 🙄

danciacik
8. aug 2010

@beruska.zuzanka vieš čo dnes vyzerám ako šibnutá lebo len chodím kontrolovať a ovoniavať prádlo na balkón 😀

beruska.zuzanka
8. aug 2010

@danciacik 😀
aj ja zbožňujem vôňu čistého prádielka 😉 idem práve naložiť práčku s Emkinými vecami 😀

gabinka1012
8. aug 2010

Ahojky a přeji hezký večer jeden den tu nejsem a vy toho tolika napíšete 😀
@beruska.zuzanka já jsem nechala Gábinku doma jen proto aby byla s námi a hlavně s malou nechtela jsem aby se cítila odstrčená ale už by tam potřebovala protože se nudí a začíná vymýšlet lumpárny.
@icerna krásné fotečky a ještě krásnější holčičky, Lianka je na té houpačce užasná.
chci koupit malý na zimu fusak nevíte jaký je dobrý nebo jaké máte zkušenosti,mě se líbí emitex .

beruska.zuzanka
8. aug 2010

@gabinka1012 ahojky, to s Gábinkou chápem 😉 ale isto už si na malú zvykla a v škôlke jej bude s deckami super 😉

emitex fusak sme mali túto zimi v hlbokom kočíku a bol super fakt 😉 na túto zimu mám viacero favoritov 🙂

icerna
8. aug 2010

dobry vecer 🙂
gabinka dakujeme 😵 ja mam emitex ,ten je az do 3 rokov ,nepremokne,a da aj odzipsovat,je super 😉
no do tej skolky veru potrebuje aj nasa vanes,lebo ja jej uz nestacim 😒
co mate zajtra na plane?ja pojdem asi s vaness kuk k doktorke,lebo ma uz 2dni taky pupacik na ocku,teda pod ockom,neviem ci z prievanu,ale sa jej to zvacsuje 😠
uvidim rano 😝
dobru noc aj detičkam 😵

gabinka1012
9. aug 2010

díky za rady,asi půjdu tedy do toho emitex.
už i já se těším až půjde Gabčule do školky a bude doma trochu klidu.
@icerna tak co u doktorky co vám řekla na to očko.Není to ječné zrno?

danciacik
11. aug 2010

Dobré ránko babulky, dnes to vyzerá na krásny deň, čo dnes idete porábať?

gabinka1012
11. aug 2010

ahojky 🙂
@danciacik tak u nás bylo hezky včera a dnes to vypadá na dešt.Tak že asi budeme doma a budu Gabče vyrábět domeček pro panenky jen přemýšlím s čeho to udělám 😀

danciacik
11. aug 2010

@gabinka1012 ja si pamätám že mne rodičia urobili domček pre barbinky z kartónov nalepili dva kartony na seba v predu vyrezali kartón preč oblepili to tapetou, mamka mi ušila posteľ pre bábiku a mala som drevený nábytoček bolo to vysoké asi ako som bola vtedy ja a bol to ten najkrajší domček aký som kedy videla a najlacnejší ale bol super. Ja som potom už po inom ani netúžila

beruska.zuzanka
11. aug 2010

Čaute kočky, tak my sme dnes boli v materskom centre doobedu sa pohrať a malej sa veeľmi páčilo, dokonca ju decká inšpirovali k plazeniu, lenifku našu 😀 😀 😵
@danciacik to musel byť náádherný domček 🙂

danciacik
11. aug 2010

@beruska.zuzanka veru aj bol mám na neho len krásne spomienky.

beruska.zuzanka
12. aug 2010

baby ja som dnes hotová, úplne total k.o. ... Emka bola v noci hore od pol noci do druhej a o šiestej vstala už nadobro, zaspala až teraz po dvanástej a po jednej ju obudil nejaký debko, čo nám vyzváňal... úplne som hotová 🙄

petikd
12. aug 2010

ahojte
@beruska.zuzanka poznám to,Damián nebol od mala kamarát zo spánkom 😅 tak dúfam,že Emka len nemala svoj den 😉

beruska.zuzanka
12. aug 2010

@petikd Emka spáva krásne 🙂 len ju niečo bolelo, lebo ona aj veľmi kričala v noci, mám pocit, že bruško nejako štrajkovalo, bo aj stolicu mala hneď ráno a takú dosť tuhú... v noci sme aj bruško masírovali, nosili sa v manduce... tak to nejako potom zaspala, ale nie nadlho 😀 🙄

danciacik
13. aug 2010

Ahojte dobré ránko.
Čo dnes idete porábať? Moje deti si zmysleli že chcú na obed paradajkovú polievku a palacinky tak poctivo varím a potom pôjdeme vonku

beruska.zuzanka
13. aug 2010

Bré ránko kočky 🙂 tak dnešná noc super, som spokojná 😀 😀 😀

@danciacik no, ja sa dnes idem dať ostrihať poobede a potom vyrážame do centra na nákup plienok a iných nevyhnutností + spojíme s prechádzkou 🙂 a mňaaaam aký fajnový obed budete mať, škoda, že nebývaš bližšie, by som sa pozvala 😵 😵 😀 😀 😀

danciacik
13. aug 2010

@beruska.zuzanka no veru škoda ja musím pomaly každý týždeň robiť na príkaz palacinky lebo deti ich zbožňujú 😀 , takže som odborník na fajné s tvarohom alebo lekvárom alebo čokoládkou na vrch šlahačku a granko no mňaaaaam. A potom že kde je moja diéta? 😀

livijja
13. aug 2010

ja mam 22 a soim nesmierne rada ze som taka mlada maminka je to super maly ma 2 roky a ked si predstavim ze budem mat 40 a dospeleho syna no super

gabinka1012
13. aug 2010

Ahojky,
@beruska,zuzanka tak co Emička a její nepovedená noc,už je to dobré?
@danciacik děláš mi chutě? palačinky ty jsou u nás taky dost často.
Já byla dnes s Gábinkou u doktorky,poslední dobou si stěžovala že jí bolí kolena.Doktorka nás poslala na rtg a ortopedii ale tam jdeme až 1září.Chudinka moje doufám že to nebude nic hrozného. ☹

petikd
13. aug 2010

Ahojte 🙂
@gabinka1012 jooj tak dúfam,že to nebude nič zlé 😉
@livijja tak mi sme boli minule na zábave a sme sa s mužom bavili,že o niekolko rokov tam bude s nami aj Damián 😀