Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

januliak
23. júl 2008

Ahoj mirrinka,
vitaj medzi nami 😉 Aj ja mam necelych 24, skor v aprily som mala 23, takze sa to tiahne na tych 24 😀

Ja som tu uz dlho nebola 😅 A co mame nove, tak su zubadla, uz zacina ta moja potvorka s pomocou chodit, vsade sa stava, vsade sa plazi ako husenica, tak to mame uz vesele. A rovno sa vas opytam ako dlho trva obdobie trucu v 8 mesiaci? 😕

mirrinka
23. júl 2008

dakujem januliak....ja budem mať 24 v septembri 🙂
a s tou trucovitosťou v 8.mes. ti neporadím,lebo u nás to bolo už strašne dávno,takže sa na to už absolútne nepamätám...ja mám zase čo robiť,aby som sa nezbláznila z trucovitosti 2-ročného decka 😀

januliak
23. júl 2008

No to si viem predstavit,kamoska ma dvojrocnu dcerku 😀
A kedy planujete druhe?

mirrinka
23. júl 2008

jáááj,tak to musí ešte veľa vody pretiecť potokom.... 😀 ja by som najradšej tak o tri,štyri roky,ked už malá bude trošku rozumnejšia a viac pomôže 🙂
ty by si chcela druhé hned?

mirrinka
23. júl 2008

...pozrela som si fotky - malá je rozkošná bambuľka 🙂

januliak
23. júl 2008

Ja by som brala mensi vekovy rozdiel(tak cca dva roky), ale najprv si budeme musiet doriesit byvanie a az potom rozmyslat nad druhym, ale mozno sa pritrafi ako to bolo s Kikou 😅 😝 😀

Lianka bola planovana?

januliak
23. júl 2008

Jej dakujem, ja som si ich tiez prave pozerala vase 😉 Lianka je zlatucka 😵 A ta fotka ako zaspala v sedacke s tym lizatkom 😀 😵

mirrinka
23. júl 2008

no,Lianka bola plánovaná...aj ked pred svadbou,ale hrozne sme ju chceli.Bývali sme vtedy ešte v Bratislave.a dosť dlho sa nám nejako nedarila,ale nakoniec som tú krásnu a šťastnú novinku povedala manželovi presne v deň jeho narodenín....takže to bol super darček...len trošku horší darček to bol pre moju mamu,lebo tá chudinka už do mesiaca mala vybavené všetko čo sa týka svadby.takže my sme prišli domov sa len zobrať,a to bolo všetko 😀

mirrinka
23. júl 2008

dakujem aj ja 😉

januliak
23. júl 2008

My este svoji nie sme, ja som sa nechcela vydavat tehotna a tento rok nam to nevyjde, tak uvidime buduci 😀

mirrinka
23. júl 2008

aha...my sme tiež mali na pláne svadbu až po dvoch rokoch od narodenia malej - čo malo byť niekedy teraz,ale mama to hned zadrhla a ja som sa nechcela priečiť a robiť si s ňou zbytočné problémy 🙂

tinni
23. júl 2008

ahojte 😉

mirrinka
23. júl 2008

ahoj 🙂

tinni
23. júl 2008

mozem sa k vam pridat? 😀

mirrinka
23. júl 2008

jasné,teda aspoň dúfam,lebo ja som tu dnes prvýkrát 😀 😀 😀

januliak
23. júl 2008

Ja som to vsetkym povedala, ze tehotna sa vydavat nebudem a bolo 😉 Mamku uz nemam, ale keby bola medzi nami, tak tiez by to bola inak. Buduca svokra uz asi rezignovala a vie, ze ja si robim po svojom, teda my obaja 😀

mirrinka
23. júl 2008

svokru mi ani nespomínaj......som rada,že ju vidím"len" 2x do roka 😠 😀 😀 😀

mirrinka
23. júl 2008

tinni,kde si zmizla? 😉

tinni
23. júl 2008

ja som tu, len pozeram aj nieco ine 😅
ja som tu asi najmladsia 😀 mam 21 a dcerka 1.5roka 🙂

januliak
23. júl 2008

Ahoj tinni,
vitaj 😉

mirrinka
23. júl 2008

tak to bud rada,že máš ešte len toľko,ja tiež nie som bohvieako stará,ale hned by som menila za 21 😀
baby a mužíčkov máte kde? môj je v práci,príde až 22:30

januliak
23. júl 2008

Tinni su tu tusim aj mladsie, a dokonca o stranku dozadu 😉

januliak
23. júl 2008

Mirrinka moj isiel na pivo s mojim byvalym kolegom...

mirrinka
23. júl 2008

nepochybujem o tom,že aj môj dnes ešte aspoň jedno pivko s kolegom tiež stihne 😀

tinni
23. júl 2008

my sme doma vsetci 🙂

mirrinka
23. júl 2008

babuľky,idem do sprchy,lebo potom mi mužík obsadí kúpelňu....tak dobrú nocku vám prajem a zajtra som tu zas 🙂 😉 😵

januliak
23. júl 2008

Mirrinka bru noc 😉

tinni
23. júl 2008

dobru 😉

januliak
23. júl 2008

Tinny tusim si rodila v Ruzinove 😉 Len o par mesiacov skor 🙂

icerna
24. júl 2008

ahojte baby,ale ste sa rozkecali 😀 super 😉 vitajte tinni a mirrinka 😀