Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
21. nov 2008

ajojte babule hadam nespite!!!!!!!! 🙂

zabga88
23. nov 2008

no kde ste sa všetky stratili? to som tu úplne sama? podte všetky sem. Ako nýám vonku krasne sneží!malá je z toho hotova 😀

mirrinka
24. nov 2008

nie si sama,ešte som tu ja 😀
u nás už po snehu ani stopy,ale zimiská je poriadna...a to sa dnes chystáme kúpiť malej čižmy 😖 😒 bŕŕŕŕ

zabga88
24. nov 2008

no konecne niekto už som sa bala ze ste ma tu nechali samu uplne. no my sme malej kupili cuzmy asi pred v2 týždnami. a minule som jej kupila kozuch. hadam jej v nom nebude uz taka zima. 😀

rikarr
24. nov 2008

čaute čaute

malá bola chorá nejaký brušný vírus či čo, vracala a teplotovala ale už je fajn

čo porábate?

zabga88
24. nov 2008

no ani mi nevrav ze zase dake vyrusi. mala je na to velmi hakliva a zvykne ju to drzat dost dlho 😢

hanculka
autor
24. nov 2008

ahojte, mamičky ja som založila tu temu a nemam čas ani sa k Vám pridat, ale už môžem 🙂 mám doma net 🙂

zabga88
24. nov 2008

ahoj hanculka. ja som sa aj cudovala ze si zalozila tuto temu a ani si s nami nepises. ale už si tu super 😉

hanculka
autor
24. nov 2008

neviem nepoznav vas tu ☹ zabga88: kolko máš rokov?

zabga88
24. nov 2008

20

mirrinka
24. nov 2008

hanculka,aj ja som tu....mám 24 -asi budem jedna z najstarších 😠 ty máš koľko?

hanculka
autor
24. nov 2008

mirrinka : ahoj ja mám 22 rokov

icerna
24. nov 2008

no ahojte žienky,konecne sa aj ja pripajam,boli sme prec cez vikend. bola som si pozriet krstniatko a gratulovat... 😀 a priviezla som si domov svokru,ma dovolenku.
ahoj hanculka 😉

hanculka
autor
24. nov 2008

icerna: ta tebe super, ked maš doma svokričku 😒

zabga88
24. nov 2008

ahoooj icerna. mala ako?

mirrinka
24. nov 2008

no teda,icerna...wááááááááááááááu 😀 mňa by asi porazilo,keby tu doliezla tá moja 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mirrinka
24. nov 2008

baby,to som tu fakt najstaršia? 😠 ma nes.rte ☹

hanculka
autor
24. nov 2008

mirrinka : a to Ti vadi? 🙂

rikarr
25. nov 2008

ahojte
ahoj hanculka, ja mám 23 😎

tak viki už neteplotuje ani nevracia ale zas má kašlisko ako hrom a aj soplí 😠 ale vyteká jej to samo a je to priesvitné tak je super....asi zas a znova behnem dokine alebo určíme lieky cez tel....

tak krásne zasneženo tu máme a musíme trčať doma 😠 😠 😠

zabga88
25. nov 2008

ahojte! my sme dnes boli v obchode a trvala nam cesta skoro 1 hodinu. mala nevladala chodit mala taždké čižmy a sneh ju brzdil sa jedovala. ale bola zlata

zabga88
26. nov 2008

rikarr: no teraz sme to dostali my mala ma krce v brusku, zvysenu teplotu, stolici nema dobru a neni jej dobre. ma dietu a ani nechce papat. ☹
dúfam že to rychlo prejde a nebudeme musiet behat na pohotovost ako vždy ked toto na nu pride 😢

rikarr
26. nov 2008

viki vracala len den a potom mala ešte 3 dni teplotu a prešlo

včera sme boli u dokiny tak nás draplo zas niečo iné -hrdlo, kašel,soplík 😠

zas nové lieky a navyše mám doma aj muža totál skapatého tak je to radosť 😀

adena222
26. nov 2008

ahojte mamicky. nedavno som sa dostala k internetu a dozvedela sa o tejto stranke,paci sa mi,a hlavne ma potesilo,ze je tu vytvoreny pokec aj pre nas mladsie mamicky,aj ked ja som na nasej 25-rocnej hranici.mam 6-mesacneho chlapceka,onedlho zaciname s prvymi prikrmami,som na to vsetko dost zvedava,ako si bude maly zvykat a tak podobne.akurat odchadzam s malym von,snazime sa chodit kazdy den aspon na dve hodinky,aj ked cez leto to bolo ovela viac.ak niektora zacinate s prvymi prikrmami,rada sa podelim o rady,ci prve pokusy.zacinam uvazovat o navsteve materskeho centra s malym,ale neviem sa rozhodnut,ci to nieje priskoro,ale strasne ma to laka.niektora tam chodite?my sme z dubravky.

rikarr
26. nov 2008

ahojj

no ja si na príkrmy pamätám a bola som rada lebo moje bábatko je žrút ako sa patrí nad ničím neophrdla 😀

ja som do centier začala chodiť okolo jej 6 mes. ale teraz sa im vyhýbame kedže sú kadejaké vírusy 😉 a aj my sme chorý

zabga88
26. nov 2008

adena222 vitaj medzi nami

icerna
26. nov 2008

ahojte 🙂 no dnes nam svokrusa odisla,ale bolo ok,ona je v pohode...mi sme tiez chore,mala ma sople az v pate a kasle z toho ☹ hrdlo ju neboli,tak uvidime ako dalej
adena vitaj 😀 ja som z malou este v takom centre nebola,ani neviem preco,aj som sa tam chystala,ale vzdy z toho dako vzislo 😕 no s timi prikrmami si to uzi,tie prve ksichtiky,nato nezabudnem,bolo to super obdobie 🙂

rikarr
28. nov 2008

baby bolí ma brucho -z prežratia 😒 ☹ aj hlavička z višťania ☹

dúfam, že nebbudem chorá ked tí moji dvaja maródi vyzdravejú 😒

zabga88
28. nov 2008

baby poradte prosim! malej neviem zastavit hnacku. berie Nutrolin B od včera rana a stale ma hnacku. krici, place boli bruskooooo. idem sa s toho zblaznit. už som zúfala. ma teplotu vyše 38 a to sme boli pred včerom na pohotovosti mala39,7. keby ta hnacka a krce ustupili bolo by fajn ☹

rikarr
29. nov 2008

vyskúšaj aj krém na bolavé bruško -neviem ako sa volá ale v lekárni ich majú plno a čierny čaj....musí veľa piť ....

rikarr
29. nov 2008

baby ako zdobíte domy alebo byty????????????