Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

lucinka1104
1. jan 2009

juj mala som zapnutú anglickú klavesnicu 😠 takže úpreložím berie na striedačku každé 3 hod nurofen a paralen, aj antibiotiká veľa pije a aj tak ma teplotu 39,4

zabga88
1. jan 2009

a to davas kazde 3hodky? nam kazala lekarka ze musi byt odstup minimalne 4. a ja zvyknem malu nechat sa clapotat v lavori.dam jej tak taku vodu akurat a trochu jej to pomoze

lucinka1104
1. jan 2009

no lebo mu neklesá , keď on si vraj nemôže nafrkať do uška zabaľ som mu robila

lolalola
1. jan 2009

zabga88, s tou staršou je veselo. Tá mladšia je zatial najlepšie dieťa na svete. Keby som sa nemusela trepat s kocikom autobusom, tak by som ani nevedela, že ju mám...;o))

lolalola
1. jan 2009

lucinka1104, skuste vetrat nech nie je doma uplne teplo a nechaj ho len v kratkom tricku, plienke a ponozkach. A ani s tym clapkanim to nie je zly napad a ked si nemoze nafrkat do uska a nema averziu voci ciapkam, tak mu ju skus dat alebo sluchatka, satku...co ta napadne...;o))

saska_20
1. jan 2009

AHojte babuľky je tu niakdo?Pokecatee? 😉

zabga88
1. jan 2009

lolalola tak to mas super s tou mladsou
masa ked mala 2 mesiace zaspavala o pol8 rano. tak si to uzivaj.

lucinka ako ste na tom? teploty klesaju?

ahoj saska_20

kaatkaa25
1. jan 2009

ako som postrehla nie sme sami chory!nam kazali striedat ibalgin sirup a panadol kazde 4 hod., a plus antibiotika teraz je to lepsie uz horucky ustupili, ani nam nechceli klesat po studenom zabale max. na 38,5 a to sme sa uz tesili

zabga88
1. jan 2009

no tie teploty stale lezu na nasich maznacikov.
bojim sa ze pridu aj k nam.mala kasle dost

kaatkaa25 a ibalgin sirup je dobry ešte som o takom nepocula

kaatkaa25
1. jan 2009

zabga88 teraz sme to mali prvykrat ked sme boli na pohotovosti na Kramaroch tak tam nam kazala pani dr aby sme mu to dali,vraj tlmi zapal, potlaca bolest a znizuje horucku....treba to asi vyskusat,ale maly mal teraz take horucky ze som si myslela,ze nic nezaberie

zabga88
1. jan 2009

dufam ze ho nebudeme potrebovat
ako stare mas dieta?

mirrinka
2. jan 2009

jéééj baby,čafte....dlho dom tu nebola,ako sa máte? 😉 vidím,že sútu aj nové maminy,tak vitajte..... saska,máš krásnu bambuľku - pozrela som albumček 🙂

júj,ešte som vám ani nezapriala do Nového roku - tak krásny,šťastný a hlavne zdravý rok 2009 🙂 ako ste silvestrovali? naša malá išla spať o druhej ráno,aj to sa jej veľmi nechcelo 😀 😀 😀 ale zato sme včera vstávali o 10:30 😉 dnes o 8:30,ale v pohode,už sa teším na siedmeho,ked začne škôlka a budeme vstávať o 7:00 😀 😀 😀

idem si vás teraz prečítať,lebo ako vidím,nezaháľali ste 😀 😀 😀

kaatkaa25
2. jan 2009

zabga88 ten starsi ma 2,5 a mladsi 14 mesiacov.....dnes sme uz ok a zasa vystrajame akoby nic uz len sopliky trocha mame ale to uz zvladneme, najtazsie mame za sebou

zabga88
2. jan 2009

mirrinka ahooooooooooooj uz si tu chybala a este tu chybaju baby. ako sa ma tvoja babula? aj nasa isla na silvestra spat okolo druhej. velmi sa tesila ohnostrojom.

kaatkaa25 som rada ze vam je uz lepsie. moja mala veeelmi zacina kaslat.

zabga88
2. jan 2009

maminy poradte mi prosim vas! dnes som malej na hlavicke nasla taky zlty povlak asi sa to vola hompora. co s tym? co jej mam na to dat? mate s tym niektora skusenosti? dakujem

lucinka1104
3. jan 2009

Ahojky do rána sme mali teplotu 39,6,alôe dnes cey deň je už fajn max sme mali 37,9 teray 37,4 tak sa teším snáď už bude len dpbre len nám ide ešťe naray 6 yubkov tak si plaču ešťe asi užijeme. ďakujem vám , yabi neviem ,ale mne všetko z hlavičky zmizlo po netretí excipialom 😉

kaatkaa25
3. jan 2009

lucinka1104 to som rada ze vam je uz lepse, dufam ze si uz konecne aj pospite troska........drzim palce

lucinka1104
4. jan 2009

jok noc bola strasna, ale teplotu uz nemame chvalabuhu......on mi celkovo veľmi zle spáva nanaspím viac ako 4 hod denne ani, keď je zdravý už som si zvikla, všetkým ďakujem a prajem peknú nedelu

lucinka1104
4. jan 2009

maminky tie vysoké horúčky boli zo šiestej choroby..... 😒

zabga88
4. jan 2009

ahojte moja mala dnes nespinkala poobede a teraz je ako certik bertik. len za nic pre nic reve. idem ju chytro okupat a nech ide spinkat uz sa ukladala na zemi 🙂

lucinka1104 som rada ze nemate teploty

lolalola
4. jan 2009

mirrinka,zabga88 ja som sa tesila, ze tento rok si malá konečne užije ohňostroj, ale spala ako zarezaná. Ani ten rachot ju nezobudil, takže možno o rok..;o))

lolalola
4. jan 2009

zabga88, to keď čítam alebo počujem niečo takéto, tak si hovorím aké mám ohladuplné deti, že ma nechajú vyspať. Ja som musela nanajvýš často v noci vstávať, ale že by nespali celú noc sa mi asi nestalo.(klopem si na čelo, aby som to nezakríkla)...;o))A s Dorkou je to uspávanie oveľa jednoduchšie ako pri Charlottke a to som si hovorila, že iné maminy sú na tom ešte horšie...;o))

rikarr
7. jan 2009

ahojte baby ....

ako sa máte?čo nové? nebola som tu stráááášne dllllho ale mangelík mal dlho dovolenku tak sme si ho vychutnávali a užívali si ho plnými dúškami......ved najbližšie až v lete bude doma tak dlho a dovtedy ho uvidíme až o 18,00 a to je málinko....

choručkým prajem skoré uzdravenie ....

rikarr
7. jan 2009

a ešte vítam nové maminy.......

lucinka1104
7. jan 2009

Hlásim, že už nám je lepšie len tie zubkystále trápia sme umrnčaný, do rána je hore aj 8 x normálne býval tak 3-4 x ale ušká sú už v poriadku aj vyrážky sa už vytratili 😉

suki
7. jan 2009

Ahojky, malou jsem měla ve 25 ještě 😀 😀 ale teď už mám 27, to už asi do klubu mladých matek nepatřím, co?

icerna
7. jan 2009

ahojte maminky,aj vsetky nove. Uz som tu nebola velmi dlho,nemala som poriadne cas,stale tu niekto bol,alebo mi sme boli po navstevach a boli sme aj mi chore. 2 tyzdne mala riadny kasel,sopliky a potom crevnu chripku,tak som to aj ja chytila a ani na vianoce som sa nemohla napchat salatikom... 😠 ale uz je dobre chvalabohu... 😕 lucinka malinky si aj usko chytal,aj mu vytekalo z neho?mi sme boli zo zapalom aj v nemocnici ☹ a nikdy viac to nechcem zazit ☹ tak som rada ze sa mate lepsie.
lolalola ty si sikulka. Dorotka ma vlastnu izbicku,ci spinkate vsetci spolu?toto si neviem predstavit s tim uspavanim
saska mas krasnu malinku,aj ja som iva 😀 ako ju volate?odkial ste?
mirinka,rikar,zabga ,katka25 ahojte 😀
a dodatocne VSETKO DOBRE DO NOVEHO ROKU,HLAVNE TIE NASE DETURENCE NECH SU ZDRAVE 😉 😀

slunce3
7. jan 2009

aHOJTE JA MáM 20 A som z Bratilsavy, Vrakuňa.... 😀

lul
7. jan 2009

ahojte 🙂
mam 25 a vcera sme sa zacali snazit 🙂 vy tu uz vsetky mate deticky?

slunce3
7. jan 2009

hehe ja ešte nie ale teoreticiky už každu chvílku :D termín máme 12.2. 🙂