Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

icerna
23. aug 2009

aj by sme prisli 😀 tato vam kedy pride? ozaj nebojis sa sama v dome,hlavne v noci? 😲

zabga88
23. aug 2009

ani nevrav celu noc som bola hore ja neviem co mi bolo 🤐
tak pridite 🙂

icerna
24. aug 2009

ahojte maminy 😀
dnes sa tu toho hadam viac popise
zabga a co dnes?nepridete?budeme vas cakat na stanici,hm? 😉 ja neviem co budeme robit,asi s malou na bicykli,ako vzdy 😀

zabga88
24. aug 2009

ahhoj icerna! no dnes to opat nejde stražim švagrinej malu akurát zaspinkala 🙂

icerna
24. aug 2009

to je ta čo ste jej zhanali darcek na narodeniny?ci druha? ty stale len stražis deturence,ze? 😀 mi sme boli s malou vonku,pred hodinkou sme sa vratili,boli sme v tescu-galerke nieco pokukat,pokupit babatku,uz musim pomaly chystat...

zabga88
25. aug 2009

to je aj tá. to sme zhánali trom detom. no sem-tam postrážim, ked treba 🙂
no veru babatku treba nakupit. tešíte sa, však??? my sme sa včera trošku poškriepili z tatom ☹ hadam dnes uz bude lepsie.

icerna
25. aug 2009

ahojte 😎
no ved treba pomoct,mozno aj ty budes raz potrebovat od nich postrazit vikinku-nikdy nevies.
urcite dnes bude s tatom lepsie 😉 kedy sa vam vrati?

kajku1
25. aug 2009

ano nájdu nájdu 🙂 🙂 🙂

kajku1
25. aug 2009

myslela som tým,že sa tu nájdu mladé mamičky 😀

icerna
25. aug 2009

ahoj kajku a kolko mas rokov?

cvachna
25. aug 2009

ahojte.můžu se přidat?jste všeci z SK?jmy ze Žďáru na vysočině. jinak my máme holčičku Katušku a má 8měsíců a 14dní.rodila jsem v 19letech a teď 13.7.mi bylo 20

gerci90
25. aug 2009

awojte pridavam sa k vam,,som buduca 19 ročna mamička...nasu malu bublinku čakame v januari🙂 😅

icerna
25. aug 2009

ahojte maminky,pridajte sa.
🙂
gerci,ako sa citis?
ja som tiez malu porodila v 19,o dva mesiace som mala20 😅

kajku1
25. aug 2009

ahoj icerna 😵 no mám 21 rokov...a nejako sa mi tu nedarí dať fotku..musím niečo vymyslieť🙂 a ty máš koľko rokov?

zabga88
25. aug 2009

ahojte babulky! vitam vás tu medzi nami. dufam že sa to tu trosicku rozbehne. 🙂

icerna no dufam že dnes to bude uz lepsie strasne si zaciname asi liezť na nervy aj na dialku dufam ze to prejde ☹

gabinka1012
25. aug 2009

Ahojky...
zdravím nové maminy.Koukám jak to tu po delší době ožilo.Tak mi se pomalu připravujeme do školky.Jejda,to zas bude slziček. 🙂
icerna tak co už je sestavena postel a co malá jaká byla první noc ?

zabga88
26. aug 2009

ahoj gabinka.

gabinka1012
26. aug 2009

Ahoj zabga,já mám na pár dnů na hlídání bratránka,no je to děs.S malou se věčně hadají,oba jsou tvrdohlaví a každý to chce mít po svím.Už jsem z nich na nervy.. 😉

icerna
26. aug 2009

dobre ranko 🙂
kajku ja mam uz 23 😅 a aj deticky mas?
gabinka,no postel uz je a spava v pohode,sem tam ked chce ist cikat,tak ma zavola.mala nechce chodit do skolky?
co budete robit dnes baby,hlasia krasne,asi aj posledne letne dni 😒 ?

gabinka1012
26. aug 2009

ty příchody ráno do školky vždycky obrečí ale pak je to prý v pohodě.Aspon mi to říkají učitelky.No,doufám že tenhle rok by mohl být lepší.Trhá mi to srdce když jí vidím plakat a nechce se ode mě odtrhnout. ☹ Já pujdu uvařit oběd,trochu poklidit a pak z dětma ven. 🙂

icerna
26. aug 2009

vanesska mi nastastie neplakala ani raz,strasne sa tesila medzi deti a teraz to hadam bude rovnake,lebo ostala daka na mna az moc naviazana,ma take zvlastne obdobie 😒 ale ide len na 4 hodinky,tak to zvladneme 😀
a co ides varit?ja nemam tusenia,vcera bola knedla,kapusta ,maso,tak dnes asi segedin,kedze kapustu este mam 😅

gabinka1012
26. aug 2009

ty příchody ráno do školky vždycky obrečí.Ale pak je to prý v pohodě.Tedy co mi říkají učitelky.Trhá mi to srdce když jí vidím palkat a nemuže se ode mě odtrhnout ☹ Snad to bude tenhle rok lepší.Já pujdu uvařit oběd,trocha poklidit a pak z dětmi ven. 😉

gabinka1012
26. aug 2009

asi uvařím guláš.I moje je tam jen na 4 hodky ale stejnak to ráno obrečí. 🙂

kajku1
26. aug 2009

dobré ránko icerna 🙂 no práve čakám môj pokladík som v 7 mesiaci a už sa nevieme dočkať 😵

zabga88
26. aug 2009

icerna pravdepodobne aj vikinka v okt. nastupi do skolky sme to vo vrabloch pobehali, v jednej ju nevezmu a v druhej nam dali sancu 🙂

icerna
26. aug 2009

ahojte baby,tak super zabga 😀
kajku a uz viete co cakate?aj ja som v 7.mesiaci 😉

pillow
26. aug 2009

ahojte fesandy, mne je 20 a som v 8 mesiaci..🙂, mozem sa pridat do vasho kruhu? 😉

zabga88
26. aug 2009

pillow ahoj vítam ťa medzi nami. super sa to tu rozbieha len sup-sup na konááááááááááá 😀

icerna
26. aug 2009

pekny vecer babule 😉
vitaj pilow,ako sa citis?

zabga88
26. aug 2009

ahoj icerna ako sa mas? co porábate??? Vaness uz spinka??? Viki sa ešte hrá ale uz pomaly spinkat bude treba ist