Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
26. jún 2009

gabinka prajem skore uzdravenie ☹
a mate aj dake lieky???

gabinka1012
27. jún 2009

Máme dietu,čípky na snížení horečky a prášky na to zvracení ale jelikož ten prášek v sobě neudrží tak jsem dnes volala mudr ta ochotně přijela a píchla ji injekci ☹ .Je mi jí líto.Ale vypadá to že jí pomohla,vypila trochu čaje,snědla kousek suchého rohlíku a už je to pár hodin a pořád to drží v sobě. 😉

manika77
27. jún 2009

tak skore uzdravenie... 😉

gabinka1012
27. jún 2009

Děkujem,už aby to měla za sebou,kdyby to šlo,hned bych si to sní vyměnila.Snad bude tahle noc klidnější než ta včera.

zabga88
28. jún 2009

gabinka viem velmi dobre ako je aj malej a aj tebe ☹ presne toto sme zazili a viem co to je ja som z viki preplakala noc i den ☹
dufam ze vam je uz lepsie.

gabinka1012
30. jún 2009

Zdravím,tak beruška už je celkem v pořádku,za to mě není zrovna nejlíp.Nejspíše jsem to od ni chytla. 😖

lolalola
30. jún 2009

caute baby... 🙂 nejak sa to tu rozbehlo,kzm som tu nebola 🙂

zobrali ma do skoly,tak sa strasne tesim...je to uplna paradaaaaaaaaa..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zabga88
30. jún 2009

gabinka som rada ze mala je ok. mrzi ma však ze sa ty necitis ok ☹

lolalola a na aku skolu?

lolalola
30. jún 2009

ZABGA88, Univerzita Komenského Pedagogická fakulta katedra sociálnej práce...;o)))

zabga88
30. jún 2009

iiiha 🙂

manika77
30. jún 2009

lolalola gratulujem 😉

lolalola
30. jún 2009

manika,dakujem...len dufam,ye pojde vsetko npodla mojich predstav a yvladnem to..

roka96
30. jún 2009

gabinka som rada, že máš dcérku ok...
lolalola gratulujem,,,,, 😉 a držím palce, bude to náročné popri detoch ale určite to zvládneš....

roka96
30. jún 2009

a lolalola to si bola na prijímačkach?? a aké boli? ja tiež tak potajme snívam, ale uvidíme...teraz si to zatial pri mojom synovi neviem predstavit, ale ked bude trošku vačší...

manika77
1. júl 2009

lolalola uz ked si tam tak to zvlaadnes uvidis.... 😉

lolalola
1. júl 2009

roka96, hej bola som na prijimackach..;o))bol tam taky vseobecny test(asi 60otazok),potom jazyk...ja som mala anglictinu to bolo tiey formou testu,ze bol anglicky text o nejakej problematike a potom si mala v slovencine napisane otazky a niekolko moznosti a z toho si mala vybrat....no a nakoniec boli ustne,tam sme hovorili preco sa hlasime na tuto skolu, davali nam nejake otazky a potom sme diskutoali a profesori si zapisovali body podla toho ako sa kto zapajal a ci hovoril k veci...;o))inac sa mi to zdalo tento rok horsie ako ped dvoma rokmi(vtedy ma nevzali) a tentokrat som ani neratala s tym,ze ma vezmu...;o))

lolalola
1. júl 2009

manika77,aj ja dufam...mam tam dve kamošky,kt. su už idu do 4.ročnika,tak dufam,že ak budem potrebovat tak pomožu...;o)))

zabga88
1. júl 2009

tak uz len aby sa ti darilo

gabinka1012
1. júl 2009

Ahojky.
Lolalola gratuluji a at se ti ve škole daří.
Dceruška už je v pohodě,bez problému jí i když zatím jen něco léhkého,nic mastného,tučného atd.No,prostě dietní.A já v celku dobře jen mám už druhý den nějakou běhavku.Tak více méně trávím čas na záchodě. 🙂

roka96
1. júl 2009

gabinka tak preto si tu tak málo?? 😖 prajem skoro uzdravenie!!!!!

gabinka1012
1. júl 2009

Je to hrůza nemužu kuli tomu vytahnout paty z baráku.Ale snad už to bude v poho.dnes mi manžel přivezl takový byliný čaj na zažívání.Už jsem vypila dva a zatím se držím.No uvidíme....

roka96
1. júl 2009

držím pAlce a nezávidím 😔

gabinka1012
1. júl 2009

děkuji,nikomu to nepřeji je to opravdu nepříjemná věc. 😒

manika77
2. júl 2009

jooj gabinka uz nech vas to prejde 😒
jaj dievcata kedy ja uz prespim celu noc?? odkedy vam deti prespali noc?? moj maly zaspi sice o osmej ale o jednej je hore do piatej...a potom spi do osmej..takze tri hodky iba spiii a potom jee horestyri a potom zase tri spi ja som uz zufala ☹

lolalola
3. júl 2009

manika77, moje krpate sa budili v noci len na krmenie a to sa ani poriadne neprebrali.Ale ja som to robila tak, ze som ich v noci ani neprebalovala(iba ak to bolo skutocne akutne) ani nezazinala svetlo. Proste aby sa naucili, ze je noc a vtedy sa nevstava.Len napapat a potom zase sup do postielky.

iluska6
3. júl 2009

Ahojky.Chceš Kolo boty Heelys?Zúčastní se taky,je velká šance je získat zdarma.Jsou úžasné. . . http://koloboty.cz/soutez.html?cid=8777

roka96
4. júl 2009

ahoj manika77 my máme rok a stále vstávame v noci nespočetne vela krát.. ked spíme hodinu v kuse je to pre mna zázrak... tiež čakám, kedy sa to zlepší... 😔 snád to nebude aj tvoj prípad...

zabga88
4. júl 2009

no aj my sme to mali v noci zle skoro do 2 rokov sme sa stale budiili a papali od roka zvykla stale zo sna plakat a takym sposobomm ze sa hadzala ak ale ja som bola s toho hrozne nervozna cez denoby mala nervy. muselo to len prejst

roka96
4. júl 2009

aj my zo sna plačeme, točíme sa plazíme sa.... niekam narazíme zobudíme sa z toho... je to krása ale ja som si zvykla..my sme ani neni hladní on nechce papat... ale je strašne nenormálne živý a také deti sa vraj budia často, cez den búva málo vela zážitkov má a v noci sa mu to ukladá a z toho sa budí potom je nervózny, že je unavený a nemože spat. pýtali sme sa na to psychologičky a ona nám to takto vysvetlila...

manika77
5. júl 2009

aj my chodime neurologicke...teraz malickemu zistili hypotonicky syndrom ☹ caka nas vojtovka