Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

majkiki20
5. nov 2008

ahojte ja mam 22 😉

icerna
5. nov 2008

vitaj majkiki,kristinka uz chodi do skolky?

katarinka,maly chodi zatial na 4hod,ci ho tak nehas stale?ja som chcela dat vanessku na privikacny,ale na socialke ma zrusili,ze by mi zobrali RP a na cely den som ju este nechcela dat 😠

zabga88
5. nov 2008

Ahoj majkiki20, vitaj!
😉

rikarr
5. nov 2008

ahojte

ahoj majkiki 😎

baby takúúú prechádzku na pešo sme si dali že som unavenejšia ko malá 😨

katarinka123
5. nov 2008

ahoj majkiki
jaj ale je von ku super
dnes sme boli cele doobeda vonku a teraz sa najeme a mozme ist zas.ved to je za trest byt teraz doma v takom peknom pocasi a to ze november 😀 😀 😀

zabga88
5. nov 2008

Joj aj my by sme sli niekam von ale bojim sa ze dostane horučky.
Som rada že je bez nich len kasle a sople ma. Aj mne by prospela taka prechadzka.

katarinka123
5. nov 2008

preco co ste chori?

zabga88
5. nov 2008

ano kašle dosť a ledva dýcha má plný noštek. Berie Stodal a antibiotika
Ale ako kukám von tak je tak pekne že asi pojdeme trochu

mirrinka
5. nov 2008

ahojte,trochu som vás zanedbávala,čo? ale slubujem,že všetko prečítam a dobehnem to..večer 😀 😀 😀

mirrinka
5. nov 2008

no tak som tu a vás nikde 😀
vitaj majkiki 😉
zabga88,dúfam,že sa skoro uzdravíte,na mna tiež niečo lezie,dnes ma celý den bolí hlava a hrdlo...
rikarr,aj vy ste oslavovali manželove narodky? aj my...moj mal 3.11. 26rokov - robila som mu tortu,síce na pohlad nič moc,ale chutila úžasne 🙂

amee
5. nov 2008

Ahojte, ja mám 23 a niekedy sa cítim na 16 🙂

mirrinka
5. nov 2008

ahoj...tak to si na správnom mieste,my sme tu samé šestnástky 😀 😀 😀
a kolko máš detičiek?

amee
5. nov 2008

Zatiaľ len jedno a myslím, že pri tom aj zostanem 😅

mirrinka
5. nov 2008

a kolko má rokov,ako sa volá??? ved prezrad niečo,nie?? 😀 😀 😀

mirrinka
5. nov 2008

my sme tu zvedavé baby 😀

amee
5. nov 2008

Zatiaľ nemá ani rok, vlastne má pol roka, volá sa Naathim

mirrinka
5. nov 2008

jéééj,pekné zaujímavé meno...kde si nanho prisla? 😉 vidím,že si sa zaregistrovala len dnes,možes si drobca dopísat do pasu - v nastaveniach 😉 a odkial ste??? ked este mozem trošku povyzvedat 😀

amee
5. nov 2008

Ale možeš , sme z Nitry, na meno som prišla z knižky, manžel je z Maurícia a a nevedeli sme sa dohodnúť na mene takže preto Naathim

mirrinka
5. nov 2008

pekná fotka 😉 aha...takže tak to je...aj icerna je z Nitry,mozno že sa aj poznáte 😉 icerna,kde si? už chrapkaš? vstávaj a pod na koníka 😀 ja si idem uvarit čajík,lebo hrozne ma bolí to hrdlo,dúfam,že zajtra to už bude lepšie 😉

amee
5. nov 2008

Ďakujem, ja som tu nová takže neviem kto je icerna, možno ju fakt poznám. Ty máš len jedno bábo????????

mirrinka
5. nov 2008

áno,ja mám len Lianku,ale dúfam,že čoskoro sa podarí druhé,lebo určite nechceme aby bola jedináčik...tak si to teraz odbijem všetko naraz a bude pokoj 😉
pozri trošku vyššie,tam je príspevok aj od icerny a ked si klikneš na jej foto,tak sa ti zobrazí niečo o nej 😉 ja len preto som to písala,lebo viem,že aj ona je z Nitry,tak možno sa niekedy stretnete na ulici

amee
5. nov 2008

No nepoznám ju, nevadí. Kolko máš vlastne rokov????

mirrinka
5. nov 2008

ja som nedávno mala 24 - 29.sept. 😉

amee
5. nov 2008

No ja budem mať v marci 🙂 . Idem si už ľahnúť, my sme ranní vtáci, Naathimko chodí spávať okolo pol siedmej, dnes to bolo o 17.45 lebo poobede nespal takže sa teším na zajtra ráno, už o šiestej budeme krákoriť 😉 . Tak dobrú noc, možno zajtra 🙂

katarinka123
5. nov 2008

amee vitaj
jaj akurat uspavam krpcov A DAKO SA IM NECHCE SPAT 😝
ja by som zaspala skor ako oni

mirrinka
5. nov 2008

tak papa a pekne sa vyspinkajte 😉

icerna
6. nov 2008

ahojte babule,ale ste sa rozkecali,hlavne ty mirinka 😀 uz to dobiehas 😝

amee vitaj a odkial z nitry si?
dnes bolo super vonku,krasne a teplucko,len skoda ze ma boli zub 😖 vecer som bola na pohotovosti a ten ma poslal na rontgen,ze mi ho chce vytrhnut,tak dnes som si dala zub odfotit a okolo 18hod idem na to 😠 aspon budem mat pokoj,lebo chodim s nim po zubaroch treti rok ☹

katarinka malemu sa stale lubi v skolke?uz si na to zvykas?

zabga88
6. nov 2008

Ahojteee! 🙂
amee vitaj! ja som tiež z okresu Nitra

amee
6. nov 2008

Ahojte baby, v Nitre som bývala na Chrenovej a teraz bývam s našimi kúsok od Nitry, na takej mini dedinke, len 5 km takže dá sa. Ja som bola dnes s malým v Maxe na pošte a tak popozerať, kúpila som mu čiapku 🙂

katarinka123
6. nov 2008

AHOJTE
ANO LUBI,ZATIAL.JAJ ty loptosi zas nie a nie spat