Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

michalag
23. apr 2008

ja som sa tiez bala a nakoniec to celkom dobre znasal. Drzim palce, aby ste to znasali co najlepsie 😉
ja som Samiho volala najprv Samko a az potom som mu zacala hovorit Sami, ani neviem ako ma to napadlo, ale celkom sa mi to pacilo 😅 😝 😀

dannynka
23. apr 2008

renika-no co ty vies mozno to tak bude aj u Vas...prajeme Vam to 😉

miska aj mne sa viac paci Sami 😀 😀

babulky idem ja do sprchy ale potom sa tu este ukazem 😉

renika
23. apr 2008

dannynka, aj ja idem do sprchy, ale už sa tu potom neukážem, tak dobrú noc všetkým... 😉

dannynka
23. apr 2008

renika ja uz som spet ale tiez tu dlho nebudem...bruu nocku Ti 😉

michalag
23. apr 2008

kocky, ja uz tiez pomaly idem, este nieco potrebujem porobit a potom sup, sup do haja
Tak bruuu nocku Vam zelam 😉 🙂 🙂 🙂

januliak
24. apr 2008

Bre ranko maminky 😉

Ja som vcera o jedenastej zalomila, nejako som unavena posledne dni, este stale sa pokusam dohnat tie dve noci, ked som spolu spala nejakych pat hodin...

Dnes je krasne, co planujete?

magg
24. apr 2008

ahoj, ja asi upratovat, lebo lujka sa realizovala😅 , ale potom urcite pojdeme von.

januliak
24. apr 2008

Nechce sa ti prist aj k nam? 😝 😀

magg
24. apr 2008

Jasne, ked teraz vyrazim okolo 16.00 som u teba 😀

januliak
24. apr 2008

😀 Lujza uz riadne vonku vymysla vsak? Pisala si do tej poistovne? Ako mate na vychode?Nas caka buduci tyzden cesta hore,som zvedava aka bude,ked uz ma novu sedacku...

bellasandra
24. apr 2008

Ahojte kočky, u nás je tak pekne, a ja musím sediet v robote, ked si predstavím ze som sa uz mohla s malou jasit vonku 🙄
Neva- akurat som volala mojmu otcovi ten ma teraz dovolenku tak strazi krpanu- ze uz su vonku na hupačkach, tak sa mala určite tesí 🙂

Tak pekný slniečkový den zelám 😉

magg
24. apr 2008

januliak , v poistovni mi radili zmenit doktorku, aj mi jednu konkretne odporucili, vyzera to tak, ze mojej hematologicke obmedzili limit, aby novej nahnali pacientov. No a este mi povedali, ze ma lekarka nema otravovat jej obmedzenym limitom, pretoze mna sa to netyka. Ona mi ma urobit testy a vymahat peniaze od poistovne a nie odo mna, pokial je zmluvny partner, hoci aj s obmedzenym limitom, musi mi tie testy spravit. Tak neviem

januliak
24. apr 2008

Tak to je dobra sprava 😉 Len zla pre dr.... 😒 ☹

januliak
24. apr 2008

Magg Lujza je strasne zlatucka 😵
A tu tortu si robila ty?Je perfektna 😉

katka432
24. apr 2008

janulik,este nemame...no davame si na cas 😀
reni,dakujem.........chlapcek je zatial len chlapcek,no dufam,ze daco vymyslime aby to tak neostalo 😅
babule nam vysli prve dva spodne a to naraz...myslim,ze mala okolo 5mes,ale uz si to presne nepamatam...teraz mame zubkov 14,no teploty sme z nich este nemali,nastastie,iba teraz pri ocnych boli trosku hnacky a nechut do jedla,nop myslim,ze je to v poho

januliak
24. apr 2008

Aj ja chcem, aby nam takto vysli zubky 😵
Katka a nepamatas si, ktora cast dasienok sa Neite zmenila prva?Bo Kike sa menia prave ocne prve... 😕

michalag
24. apr 2008

ahojteee 🙂 ,,

januliak
24. apr 2008

Ahoooooooj 😀

magg
25. apr 2008

ahojte
januliak tu tortu sme robili s mojou mamkou svagrinke na 40

januliak
25. apr 2008

Je krasna,ste sikulky 😉

magg
25. apr 2008

😀 dakujeme

januliak
25. apr 2008

Magg aj teba sa opytam.Nepamatas sa,ktora cast dasienok sa Lujze menila prva pri prvych zubkoch,ked este nemala spravene baloniky?

bellasandra
25. apr 2008

Emka ma len 7 zubkov zatial, ale inak jej vysli v pohode, len som zbadala, ze hore na dasienku jej to obelieva--a zachvilu boli vonku 🙂

magg
25. apr 2008

januliak, ja som si myslela, ze jej prve pojdu ocne, lebo tie vyzerali podozrivo a aj mojmu bratovi vysli ako prve

januliak
25. apr 2008

tak to si ma ukludnila, bo aj Kike sa menia tie ocne... 😉

janka2121
28. apr 2008

Ahojte

Ako ste víkendovali? My sme boli s malým viac von ako doma. Bolo nádherne. 😵

katyka24
28. apr 2008

Ahoj Janka2121: odkial si z BB?ja byvam priamo v centre.

Niekedy je sranda mat 24 a vyzerat mlado,hlavne ked ma oslovuju slecna 😀

janka2121
28. apr 2008

katyka24 ja som z Radvane. ináč kukla som album.strašne si mi povedová. asi som ťa už niekedy videla 😕 . a Šimonko je krásny chlapček 😵

januliak
28. apr 2008

Ahojte 🙂

My sme tiez zvacsa vonku ako vo vnutri, ked je tak krasne vonku 😉

januliak
2. máj 2008

Ahojte,ja sa idem pochvalit 😉 Uz mame prvy zubok 😵