Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

zabga88
10. feb 2009

no ja som malu konecne odnaucila od ruk inak stale zaspavala na rokach.
teraz si s nou lahnem a zaspim skor ako ona. 😀
ale dnes sa mi prvy krat pokkala ma hnacku a boli ju brusko len sa bojim ze dostane horucku 😢
boli sme v cukrarni a spapala šľahačku a do 5 minut jej uslo. ani mne sa ta slahacka nepozdavala a boli ma brucho. rano mozme ist k lekarke ☹
bojim sa noci ☹

rikarr
11. feb 2009

možno ju prehnalo len zo šlahačky a nič iné jej nebude

zabga88
11. feb 2009

no to dufam ale zjedla slahacku a do 5 min sa pokakala to moze tak skoro?

rikarr
11. feb 2009

podla mna môže

boobinka
11. feb 2009

Ahojte holky, muzu mezi vas? 😕
Je mezi vami i maminka ci tehulka, ktera ma 18let jako ja? 🙂

zabga88
11. feb 2009

ahoj boobinka! vitam ta medzi nami. no ja mam 20 ale mala som 18 ked som otehotnela teda necelych 18 😉

boobinka
12. feb 2009

Ahojte, to jsem rada...
zabga88: ty jsi planovala tehu? Nam se zadarilo omylem, ale je to nejvetsi stesti co me kdy potkalo 🙂

rikarr
12. feb 2009

ahoj booobinka, vítam ťa.....

som rada že sa stále niekto pridáva 😀

zabga88
12. feb 2009

no to bolo take ze sme sa nebranili a teraz mame krasnu Viktorku 🙂

rikarr
12. feb 2009

zabga a ako jej je?už lepšie?viki začíne nejako kašlať.... 😠

rikarr
12. feb 2009

boobinka pozerala som foto ...máš krásneho chlapčeka

zabga88
12. feb 2009

aj ja som pozerala je zlatucky 😉

boobinka
12. feb 2009

rikarr: dekuji...
Holky, jak snaseli vase drahe polovicky kdyz ditko melo horecky a nebo celou noc proplakalo? Ja jsem ho posilala do obyvaku, at se jde vyspat, ale odmita, tak jak zacal maly plakat, zacal se pritel rozcilovat a chova se k nemu jako kdyby za to mohl, ze place... dnes tedy spal v obyvaku, ale kdyz ho poprosim aby ho nakrmil a mu se zacne u teho rozcilovat, uz ho musim krotit, aby k nemu nebyl osklivy.

ladykamikaze
12. feb 2009

ahoj jsem 18 náctiletá maminka 6ti měsíčního chlapečka kamilka

boobinka
12. feb 2009

ladykamikaze: ahoj, jsem rada, ze tu nejsem sama nejmladsi 😉

zabga88
12. feb 2009

boobinka s toho si nic nerob to si chlapi. ten moj zase nema rad ked malu beriem na ruky ked place a dokoca ani ked je chora a tak to vždy skonci hadkou ☹

rikarr
13. feb 2009

moj to znášal v pohode, je až moc starostlivý ked je chorá alebo ked spadne škaredo.....niekedy mám pocit že viac ako ja....ale ked bola mimčo bol s nou málo lebo robil na našom dome a domov chodil večer ale plač mu nevadil, utíšil ju a bolo

zabga88
13. feb 2009

no t ked mala zacne plakat bol by schopny ju nechat tak.... radsej ju beriem všade zo sebou

boobinka
13. feb 2009

taky byl proti kdyz jsem ho brala na ruce, ale pak zjistil, ze kdyz si ho nevezmu, tak se histericky rozplace 😉
des bes, uz aby to bylo za nami a on zase chrupkal spokojene celou noc...

zabga88
13. feb 2009

toto velmi dobre poznam mame to za sebou a dufam ze uz nie pred sebou 😉

rikarr
13. feb 2009

nooo naša malá príde ked čosi , poplače, obesí sa na mna a za 2 min. uteká preč......ani nie, možno pol minutky sa nechá polutovať

zabga88
13. feb 2009

ahojte baby co porabate? deti uz chrapkaju? moja sa len ide sprchovat 🙂

mirrinka
14. feb 2009

krásneho valentína,dievčence 😉 😉 😉

zabga88
14. feb 2009

mirrinka dakujeme aj tebe! ako travite valentina? pozvali vas vase polovicky niekde na veceru? 😉

merylla
14. feb 2009

ahojte baby,
mozem sa pridat vam pridat? mam 22 a 1,5 rocneho chlapca...tak hadam splnam kriteria 😀 😀 😉 A s tym valentinom, my sme si spravili veceru akoze doma slavnostnu a moj drahy to asi prehnal 😎 tak teraz odfukuje 😀

zabga88
15. feb 2009

my sne boli v piatok v pizzerk všetci traja a včera bolo po všetkom 🙂

mala mala včera zurivostny zachvat do pol11 vecera plakala uz som s nou nevladala ☹

tasha8
15. feb 2009

caute baby mozem sa pridat aj ked budem mat cochvila 26? 😒 bo neviem ci je tu kategoria nad 25....diky

zabga88
16. feb 2009

jasne ze mozes! mas zlateho maleho 😉

tasha8
16. feb 2009

diky moc 😉 zabga aj Tvoja mala je mila 🙂 aj vsetky deti tu, take slniecka 🙂 🙂

rikarr
16. feb 2009

čaute mladasky....

vítam nové spisovatelky....

my sme boli na valentína na plese...a ja som mangelovi kúpila balenie piva a on mne ružičku a potomsme sa na plese dorazili 😉

čo dnes varíte?