Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

pipi1211
16. apr 2008

no mam uz saty zajednane,drahemu budeme oblek vyberat tak v july,obrucky asi dnes pokukame no potom ich objedname mimo ba aby to vyslo lacnejsie a mam rezervovanu miestnost na obrad... hostina asi nebude tak to neriesim 🙂 aspon o starost menej 🙂 inak toto su moje saticky http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

ivka22
16. apr 2008

Super, su krasne...budes urcite krasna nevesta 🙂
Verim, ze nebolo lahke si vybrat svadobne saty...

Ja som mala tieto :
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

janka2121
16. apr 2008

ahojte

pipi budeš krásna nevesta 😵 . vybrala si si pkenučké šaty veľmi ti pristanú

januliak pýtala si sa na zúbky. my už mám 6 zúbkov. prvý vyšiel presne na Silvestra a druhý hneď týždeň na to a potom dlhááááááááááááá pauza a teraz minulý mesiac jeden a za týždeň 3 naraz. teda to aj bol Janko hrozný. 😠 a teraz čakáme ďalšie dva zúbky. teda máme 4 hore a 2 dole

januliak
16. apr 2008

No baby, vy tu riesite krasny den 😵

My sa na to chystame, ale asi az o rok, mozno dva... 😅

My budeme doma, ma prist navsteva, ale este uvidime, ci dojde a teda mam, co robit. Cez vikend som zacala s kuchynou, tak teraz este dokoncit usporiadanie skrinky, aby mi tam vosli dalsie korenicky 😅 😀

januliak
16. apr 2008

Janka vy idete na to nejako hopom 😀 😉 Aspon budete mat rychlejsie potom 😉
A ake boli naznaky u vas?Klasika teplota, hnacky atd.?

pipi1211
16. apr 2008

no u nas prvy zub vysiel asi v 9mesiacoch 😅 😅 😀 a to tyzden pred tym mala momo chuderka horucky asi 4dni ☹ prvy zubok bol dolny,potom horny tak vyzera ako saso no a teraz sa prerazili dva zasa dolny a o par dni horny 😀 😀 😀

pipi1211
16. apr 2008

no kraaaasna nevesta si bola a kde ste mali obrad? 🙂

ivka22
16. apr 2008

Dakujem 🙂
Obrad aj celu hostinu sme mali v Kamile, Cierna Voda...
Obrad sme mali von pod stanom, tam sme mali mat aj hostinu, len akosi pocasie nam zmenilo plany, tak hostina bola vo vnutri, ale aj tak to bolo SUPER 🙂

My sme mali vsak velku svadbu, cca 60 ludi svadobna vecera a potom prilo dalsich 70 ludi na party, kde boli svedske stoly, prasiatko atd... takze rozpocet bol na 130 - 140 ludi 🙂

janka2121
16. apr 2008

januliak. hnačky len torchu, horúčka len raz ale za to nervozita nespavosť to sprevádzalo. a ešte sprevádza. niekedy je ako 100 čertov. dávame všetko gély, vibrucol ale nakoniec keď je už veľmi zle dám mu Nurofen čípok.

januliak
16. apr 2008

Ivka krasna nevesta bola z teba 😵
Hravate golf?
Nas caka tiez taka vacsia...

Pipi a z teba bude tiez krasna nevesta. Peknucke saty si si vybrala 😵

januliak
16. apr 2008

A inak dajte recept na to, ze ste take chuducke... 😉

laura851
16. apr 2008

čaute mamičky, poradte mi pls, ako ste vedeli, keď ste mali ešte malé bábätka, či už sú napapkané, lebo ten môj maličký papká, pol hodinu, aj hodinu a za pol hodinu plače, že je hladný ☹

ivka22
16. apr 2008

Januliak dakujem 🙂
Ano hravame aj s manzelom golf 🙂 dokonca ak svokor 🙂 a urcite raz bude aj maly Sebastian 🙂

Recept na stihlost, tak to mna sa nepytaj...ja sa neviem este stale zbavit par kg po porode...hruza ☹

Laura, neviem ti poradit...ty zrejme kojis, ze? Nas maly bol a je na UM, takze papal relativne pravidelne...vzdy som vedela kolko vypije a kedy asi bude hladny... 🙂

januliak
16. apr 2008

Laura Kika sa odvrati a potom iba vymysla s prisatim a odsatim a vtedy uz nic nepije, len sa hra 😀

hanculka
autor
16. apr 2008

ahojte, konečne som prišla k Vám, mala som skušku tak som sa učila . ako sa mate?

pipi1211
16. apr 2008

no ja by som zasa potrebovala poradit ako sa da pribrat lebo je to hruuuuza,nechcem byt taka chuda. doslova zerem ako svina a nic 😠

magg
16. apr 2008

laura moja robila to iste, ja som jej davala prsnik vtedy ked chcela, po case sa to upravilo, asi tak po mesiaci. Nasa bola strasny hlados, este sa len narodila a uz isla doktorke ocucavat palec 😀 , hned pri prvom prisati vypila 20ml a odgrgla si ako stary chlap 😅

renika
16. apr 2008

baby, ktoré máte staršie detičky - dokedy ste prali zvlášť detské veci?

laura, toto obdobie musíš vydržať. Keď som prišla z pôrodnice, tak som vlastne celý deň len kojila a nič som nespravila. Papal aj 40 minút a o chvíľu zase. Ale oni pomaličky papajú a máličko, lebo sú ešte slabučkí. O mesiac počkaj, naberie silu a bude sa vedieť naraz dosť napapať a nebudete tak často pýtať. U nás to tak bolo. Vydrrrrrrrž

lenrie
16. apr 2008

ahojte,pipi ja sa pridavam,tiez potrebujem poradit ako pribrat,ved mam sotva 47-48kg ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

renika
16. apr 2008

pipi, lenrie - hneď vám môžem dať 10 kg z mojich. Rozdeľte si ich ako chcete 🙂 Potrebujem sa ich do leta súrne zbaviť 😠 Prečo ste tak schudli? Ako dlho ste kojili?

pipi1211
16. apr 2008

renika no ja stale este kojim 🙂 a malej som prala veci zvlast tak do pol roka 🙂

lenrie
16. apr 2008

no tak ja tiez easte kojim a preto aj chudnem 😒 😠 a tiez som prala vecicky zvlast ai len pol roka

hanculka
autor
16. apr 2008

mamičky od kedy ste davali trvanlive mličko alebo kravske?

pipi1211
16. apr 2008

s tym chcem zacat od roka ale malej uz davam jogurtiky a tam je normalne mlieko.... ale tak varit z neho zacnem v roku 🙂

renika
16. apr 2008

pipi a lenrie - koľko ste pribrali počas tehu? ja 13kg 😝 😖 🙄

lenrie
16. apr 2008

ja som pribrala len 10kg

ivka22
16. apr 2008

Ja som pribrala cca 15kg , ale ostalo mi este brucho a boky, mam pocit akoby sa ma drzalo nafukovacie koleso, hi hi 😀 😀 😀
Ale teraz mam cca 55kg, teda este stale 5kg navrch...ale to uz som opat po porode pribrala, kedze nekojim a tlacim do seba sladkosti a hluposti....

Ale uz poctivo 2 tyzdne nevečeriam a zacinam cvicit doma na fit lopte...lebo do posilky sa asi este nedostanem ☹

januliak
16. apr 2008

Ivka a cvicis podla DVD na tej fitlopte? Alebo len niektore cviky podla seba?

dannynka
16. apr 2008

ahojte mozem sa k vam pidat?kym mi este dieta spi? 😀 😀

januliak
16. apr 2008

Ahoj dannynka jasne 😀