Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

januliak
11. apr 2008

No ja zacinam hned ako budu komplet prikrmy, pokial to nezhodim teraz. Teraz musim jest kvoli mlieku, ale cvicit uz mozem 😅 Ale dost casto nemam na to ani chut, ked mame divokejsi den alebo noc... No ved uvidime.

mimkao
11. apr 2008

Čiaute kočky. Renika, pôrody boli všetky o.k. ale najdlhší bol pri prvej , najlepší pri tretej a najkratší pri štvrtej... 😀
Aj ja som pribrala vyše 20kg ešte je z toho dole iba 10... ☹
Ale keď prestanem kojiť... tak... 😀
Lululu, super, držím palce, nech je z teba doktorečka 🙂

michalag
11. apr 2008

ja som tiez pribrala 20kg a este mi ostalo 7kg a neviem sa ich "striast" ale teraz ked je uz teplejsie tak chcem zacat behavat, dufam ze to pomoze 😅

magg
11. apr 2008

renika - tiez ta podporuje v priberani? 😅
Mimkao - ty mas 4 deticky, uprimne zavidim 😔 , to bol vzdy moj sen, ale mne sa to uz asi nepodari ☹

michalag
11. apr 2008

baby a ake ste mali porody?

renika
11. apr 2008

mimkao, tak si potom stvorená na materstvo, keď boli všetko ok 🙂 Kde si rodila? V KN?

koľko si kojila deti?

vidím, že sa nás tu dosť chystá na niečo drastické, keď dokojíme 😀

renika
11. apr 2008

magg, prečo sa ti to nepodarí?

michalag, ty sa pochváľ 🙂 Ja som mala cisársky 🙄 ☹ 😒 😖 😔

renika
11. apr 2008

magg, hej hej podporuje, dá sa to tak povedať. To keď mi kamarátka povie, že muž mi povedal, aby som schudla, ja len pozerám ako puk 🙂

malalady
11. apr 2008

renika aj ja som mala cisarsky 😅 😕 🙄

renika
11. apr 2008

malalady, plánovaný? Nič moc, čooo? 🤐

magg
11. apr 2008

renika mam poruchu krvnej zrazanlivosti, takze ak sa podari este jedno bez vacsich problemov, tak budem stastna

michalag - ja som mala najkrajsi porod na svete 😀 , by som rodila aj kazdy den, vsetci sa okolo mna tocili a ja som rada stredobodom pozornosti 😅 , takze ma par kontrakcii nemohlo rozhadzat a uzivala som si svoju "noc slavy" 😀 😀 😀

malalady
11. apr 2008

renika neplanovany.. praveže stres joj.. som sa baaaaala.. asik viac ako normalneho porodu.. to z jedneho dna na druhy.. bum ideme robit cisarsky rez.. som skoro odpadla..

januliak
11. apr 2008

Michalag ja som mala tiez dost rychly na to, ze som prvorodicka. Trval od cca 20.15 do 0.10, o tej 20.15 prve pravidelne kontrakcie, potom cesta do nemocnice so zastavkou pri policajtoch a potom to uz poznate, len vodu mi museli prepichovat a to o 23.45 a potom to uz islo. Ked som prisla do porodnice, tak som bola uz na 4 cm otvorena a kontrakcie kazde 4 min.

Magg a ak sa mozem opytat, preco uz sa nepodari?

malalady
11. apr 2008

michalag, hm.. ja taky chcem 7kg zhodit. heh🙂)) abo aj 10xi.. to mi stači;)) 😀

michalag
11. apr 2008

renika, ja som mala tiez porod suprovy (aspon podla mna). o 5:00 rano odtiekla plodova voda a zacali silne kontrakcie, tak sme hned volali sanitku, ta prisla az o 5:30 kedze som im povedala ze som prvorodicka a okolo 5:45 sme boli v nemocke a o 6:00 bol maly na svete 🙂 , taka rychlovka. Ja by som rodila aj kazdy den keby boli vsetky porody taketo 😝 😀

renika
11. apr 2008

magg, tak potom supeeer pôrod? A po noci slávy ti ešte aj Oskara odovzdali v podobe Lujzy, takže čo viacej si si mohla priať? 🙂 Tak na teba teda riadny pozor museli dávať, keď máš tú poruchu ☹

malady, zo dňa na deň?? 😕 Čo sa stalo?

malalady
11. apr 2008

renika to na dlhe rozpravanie heh :D

renika
11. apr 2008

michalag, tak to bolo fakt rýchlovka 😲 Aj ja som si strašne priala taký pôrod

renika
11. apr 2008

no nevyšlo to

renika
11. apr 2008

malalady, ty tajnostkárka 🤐 🙂

každá sme porodili v 40tt?

januliak
11. apr 2008

Magg ja mam zase opacny problem s krvou, mne zase hustne, teda ono mi to zistili pocas tehu, ze som heterozygot a tak som si pichala injekcie na zriedenie, ale to tiez iba pre istotu, chcela ma mat podchytenu, aby sa nieco nestalo, kedze tehotenstvo je narocne. Teraz si nic nedavam a preto idem na kontrolu, ci sa to zhorsilo alebo nemusim mat nic, len si musim davat pozor na krcove zili, aby som nebola dehydrovana atd.

magg
11. apr 2008

renika - tu poruchu u mna zistili, az ked mala Lujza rok, takze porod bol absolutn pohoda

michalag
11. apr 2008

ved Dr. povedala ze ak by som prisla o 5-10 minut neskor tak sa narodi doma, alebo v sanitke 😅 a s Dr. sme sa nasmialy aj pri siti, lebo mna to steklilo, tak povedala ze to sa este nestretla ze niekto by sa jej smial

januliak
11. apr 2008

michalag tak to ti zavidim, bo ja som citila cele sitie...

michalag
11. apr 2008

trosku mansi preklep 😅 nasmialy=nasmiali, chybicka se vbloudila 😝 😀
ja som rodila v 40tt

januliak
11. apr 2008

aj u nas to bolo v 40tt

bellasandra
11. apr 2008

Ja som rodila tiez cisárom- planovaným ale ked som sa prebrala z narkozy , tak som si povedala, ze dalsí pôrod cisárom nehrozí 😀
Ale no- ked náhodou este bude druhý miláčik, tak zas len cisárom- to bol len ten prvotný šok 😅

Ja som rodila podla doktorky na 38tt, ale podla mojich výpočtov to bolo 35-36tt.

Inak mne môj muz - priatel vzdy hovorí, ze najsexi je velký zadok 😎 takze ...pohoda 😉

mimkao
11. apr 2008

Renika, prvé dve som rodila v Košiciach a ďalšie dve v Komárne. A kojila som najdlhšie sedem mesiacov. 😒

Prvú som rodila presne na termín, druhého 5 dní skôr, tretiu v 38tt a štvrtú v 42tt 😖

Magg a nedá sa to liečiť? To oni (dr.) ti už nedoporučili ďalšie detičky?

mimkao
11. apr 2008

Bellasandra.. hej, hej, len veľká riť vie očariť... 😀

lenrie
11. apr 2008

ahojte mozem sa pridat?25teho budem mat 24rokov 🙂