Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

lucinka1104
20. dec 2008

Ahojte môžem sa pripojiť? Volám sa Lucia mam 24 a uzasného 8 mesačného synčeka Lukáška.
Ja už mam navianoce všetko našťastie

icerna
20. dec 2008

vitaj lucinka 😀 maly je zlatucky

icerna
20. dec 2008

no zaciatok ste mali velmi tazky,ale zvladli ste to ,hlavne lukaško 🙂 teraz som si to vsetko prečitala. aj si mala v tehotenstve problemi?

lucinka1104
20. dec 2008

Nie no teda bola som od 27 tt otvorená,ael potom som sa opať zavrela.....kontrakcie sommala dlho pred pôrodom inak nič..... a ďakujem bolo to fakt ťažké môj bojovníček

mirrinka
20. dec 2008

ahojtéééééééééééééééé 😉
lucinka ahóóój 🙂 jak máš?

mirrinka
20. dec 2008

baby,chodíte na facebook?

lucinka1104
20. dec 2008

miri ahoj fajn,lens om tochu vyčerpaná malému idú zubky a už 2 týždne je to mrnčanie na nevydržanie do rána je hore každých 40 minút 😝 ,ale inak sa mám super som šťastná mamička
a ja nechdím

adriana02
20. dec 2008

ahojte baby smiem sa pridat,ja tiez patrim medzi mlade mamicky mam 21 a dvojrocneho syna

lucinka1104
20. dec 2008

ahoj adriana vitaj 😉

adriana02
20. dec 2008

lucinka tak to musis mat tazke moj syncek chcala bohu prekonaval to rezanie zubkou celkom dobre nebyval neako casto umrcany skor si vyzadoval pozornost a v noci sa to dalo zvladnut... 🙂

lucinka1104
21. dec 2008

Adrianka no , vieš nás už trápia zubky skoro 3 mesiace!!!!Anie a nie sa predrať von a tieto 2 týždne to je už hrúza. A ešťe si posunul aj chodenie na nočný spánok, chodieval o 23,00 už to bolo neskoro a teito dni posledné až o 00,30 píšem ako maďar,ale hrozne sa ponáhľam, ideme mu kupiť plieniočky ak nas neodfúkne. pá pá peknú adv. nedelu

adriana02
21. dec 2008

Lucinka tak to mas vesele neviem teda ci byvate sami alebo s rodicmi lebo ked sami tak to musis mat vesele hlavne teraz ked idu vianoce neviem si predstavit ako pecies alebo podobne lebo moj syn sice neplakaval ale strasne si vyzaduje porornost tak ledva stiham uz mam toho dost...

lucinka1104
21. dec 2008

adriana bývame sami , poriadiť som si stihla, nakúpiť tiež 😀 a ja nepečiem, dačo som kupila a veľa mi daal svokra tak som sa tento rok na t o vy ...... 😝

Dnes bol v pohode, práve zaspinkal , tak už mám pohov .
On je zzase dobrulinký a moju pozornosť si až tak nevyžaduje, je dosť samostatný zubky nas trápi len od večera do rána 😠 ešťe niekedy doobeda,ale potoma ž do večera je to anielik usmievavý,však raz vyrastú a už bude fajn.

zabga88
21. dec 2008

ahojteee maminky! vitajte nove mlade maminky. icerna zajtra sa chystame do nitry ak by si bola dakde v meste mohli by sme niekam z detmi zajst, co ty na to?

adriana02
22. dec 2008

lucinka tak to mas dobre ze maly na tebe tak nelipne lebo ten moj je ako lepidlo az mi je luto ze ho musis niekedy doslova odhanat sa bojim aby si to neako zle nevysvetlil.Vsetkym vam prajem stasne a vesele a stasny novy rok

mirrinka
23. dec 2008

baby,užite si tieto dni,poriadne si oddýchnite,nech sa o drobcov starajú mužíčkovia a vy len oddychujte a papajte koláčiky a priberajte a tak dalej a tak dalej.... 😀 😀 😀 aby sme to tu v roku 2009 poriadne rozfičali 😀

mirrinka
24. dec 2008

Zvoní,zvoní zvonček malý,
Vianoce sú pred dverami.
Rozvoniava celý dom,
vianočný je plný stôl.
A keď sa sviečočka slávnostne zapáli,
nie v jedných očičkách iskrička zažiari.
Iskrička radosti po líčku sa zgúľa,
mamičkine rúčky nežne ma pritúlia...

...krásne Vianoce všetkým našim konikovským kamoškám prajú Mirrinka a Lilinka 😉

zabga88
24. dec 2008

ahojte babule. ako dopadla vecera a darceky? deti spokojne? 🙂

zabga88
24. dec 2008

inak stastne a vesele !!! 🙂

adriana02
25. dec 2008

Caute maminy nam dopadla vecera dobre akurat samko sa akosi nevedel vmestit do koze ale to je u neho normalne a pozna to asi vacsina z vas aj jezisko bol primerane stedry chvala bohu to neprehnal s hrackami uz ich aj tak mame dost a je to aj zbytocne a co vy ostatne pochvalte sa ako ste to prezivali vy so svojimi dropcami.....

zabga88
28. dec 2008

adriana02 nu u nas to jezisko zasa prehnal z darcekmi. nemame ich kam davat ale stale len nosi a nosi.
mala pri veceri saskovala a pytala paroka rohlik. nechcela papat. robila sasky

zabga88
30. dec 2008

kde ste sa všetky vytratili! ☹
podte sem, ideme kecat 🙂

lucinka1104
30. dec 2008

Ahoky u nás boli vianice v pohode malý ešťe veľmi nechápal, s darčekmi sa pohral jkus jeho yaujíma všetko ostatné len nie jeho hračky 😀
ako idete zajtra sylvestrovať?

zabga88
30. dec 2008

no budeme doma kam by sa dalo ist z viki. ako kazdy rok. uvidime ako to dopadne kazdy rok mala vydrzi byt s nami hore som zvedava ako to dopadne teraz. a vy?

lucinka1104
1. jan 2009

My sme včera ráno boli na pohotovosti Lukynko my má yápal stredného ucha trvalo nám dlho kým sa na to prišlo stále som si myslela, že plače pre zubky 😔 😔 😔 😔 😔 včera však yačal tak neutíšiteľne plakať, že sme hneď šli k dr a on chuďatko ma yapal , prepichovali mu to má hroyne vzsoké horúčky vyyerá tak biedne chúďatkop moje som včera revala aj ja 😔 😔 😔 😔 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 🙄

kaatkaa25
1. jan 2009

ahoje a stastny novy rok vam prajeme!aj my sme chory, 3 dni sme mali vysoke horucky a 2krat sme boli u doktora kym nejake lieky zabrali, uz je trocha lepsie aj horucky ustupili len to dostal aj mensi, takze sme mali aj mame veselo....
som stoho uz nanervi...........uz ani neviem kedy som spala normalne ale neva len nech sme uz ZDRAVI

lolalola
1. jan 2009

Mozem k vam ?...;o))Ja mám 22 a dve dcerky. Jedna má 2,5roka a druha má 2mesiace...;o))

zabga88
1. jan 2009

ahojteee! Stastny novy rok prajem všetkym! lucinka1104, kaatkaa25 tak to nezavidim aj mala je daka cudna bojim sa ze aj ona zacne byt chora ale ta ked chyti teploty tak su ozaj velmi vysoke a nejdu dole.

lolalola ahoj a vitaj! tak aj ty to mas doma veselo z 2 dievkami, co?

🙂

lucinka1104
1. jan 2009

my davame na strieda4ku paralen a nurofen ka6d03 hod bere antibiotik8 a aj tak m8 39,4 😔