Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

maatuulka
31. mar 2011

@zabga88 uz niekolko rokov 🙂 liecim sa doma, no ak mi toto do tyzdna neustupi zrejme budem musiet, buduci tyzden odchadzame k svokrovcom na tyzden do Kosic, a tam nebude sanca :D

zabga88
31. mar 2011

alebo sa treba riadne vypotit :D vieeeees :D

gabinka1012
31. mar 2011

Ahojky bambulky 🙂
tak jak užívate jara?
@maatuulka ty asi nic moc když jsi nemocná.Já taky k doktorovi vůbec nechodím,ale pak jednou přijde čas kdy je fakt nutné tam zajít.Tak at ti je co nejdříve fajn.U nás je Nikča nemocná,zase se jí to vrátilo.A do toho jí rostou zoubky v noci špatně spí,no děs 😒 .Včera jsem dokonce zaspala školku. 🙂

@zabga88 a co vy jak se máte co malá?Dlouho tu nebyla @icerna kdepak se nám toulá 🙂

zabga88
31. mar 2011

@gabinka1012 no máme sa celkom fajn len na to že v noci neviem spavat cele noci som hore a od pondelka mala nebola v skolke lebo sme sa nevladali rano prebrat :D

No veru icerna dostane neospravedlnene hodiny :D

Ja som akurat bola trochu dvor pohrabat, pozametat a tak sa trochu pohojdat na hojdacke konecne som si to vychutnavala, mala hrala fotbal tak som chvilku mohla. Ide nam ocinko domov tak sa tesime a ešte viac sa asi mala tesi na babkové divadlo ako na neho :D no co uz nemal jej to povedat ze jej ho kupil :D

maatuulka
31. mar 2011

@gabinka1012 ja si davam taku bombu citron+med .. nic moc, ale pomaha to 🙂 nastastie to slnieckove pocasie mi dost pomaha, a je mi uz lepsie.
zubky su hroza, mate na to nejaky gelik? ja som malej davala Calgel a ten nam velmi pomohol.
@zabga88 viem viem 🙂

jaj zeny, u nas su prave kolotoce, som uplne zabudla, ze na velku noc tu vzdy su.. dnes sme stali a pol hodinu sme kukali na koolotoce, to zase bude sok pre penazenku :D

zabga88
1. apr 2011

@maatuulka no pekne tvojej penazenke veru nezávidim 🙂 dostala na frak 🙂 ja mam nastastie s tymto pokoj mala nechce kolotoče ona len stojí a pozera ako sa ine deti točia ona sa vraj toho boji 🙂 aj tak dobre🙂

V noci nam prisiel ocino tak mala ho chcela velmi počkať, prišiel rano o 4 tak mala sa hned zobudila a odvtedy sme povinne hore. teda ja a mala 🙂 ocino sa kludne chrápe 🙂 ale toto pocasie sa zasa asi zblaznilo tak ma strasne boli hlava ked prsi ja neviem co toto.

Tak uz som pohadzala ten toxicky odpad do pracky co priniesol :D mala mu neda spat stale po nom lozí a vravi mu že ho strašne lúbi :D no koniec aspon mam pokoj :D

co budete dnes varit?

maatuulka
1. apr 2011

@zabga88 to jej nezavidim ani ja :D ale moja penazenka je na take silne zvraty zvyknuta, pri nasej malej :D
tu prsalo v noci, teraz uz neprsi, no je super vzduch, uplne milujem ten podaždovy vzduch 🙂
dnes k nam pride moj synovcek na dva dni.. tak sa tesim, ze sa deti zahraju, len to zaase bude hluku..
a zachvilku idem varit tie stavnate kuracie rezne co je v reklame na Hellmans 🙂 s tatarskoom omackou 🙂

gabinka1012
1. apr 2011

Ahoooj 🙂
@zabga88 trpíš nějakou nespavostí?tak to si tatínka užijte 🙂
já jdu udělat dort,chutovky a chlebíčky.Manžílek má dnes narozeniny.
@maatuulka to znám,jak jdeme na kolotoče tak se většinou vracím z prázdnou peněženkou.Gabča musí vlíst snad na všechno co tak je a na co může,já si dám max. cukrovou vatu 🙂 Na zoubky jsem zkusila snad všechno ale nic nezabírá.Momentálně ted střídám calgel a citrovital.Je normální že jí ty dásně co jí lezou zoubky krvácí? ☹
Mi máme k obědu smažený sýr.
Jak přijde víkend tak se to počasí pokazí,u nás taky prší. 😠

mimuska1
1. apr 2011

@zabga88
ja mam zas v poslednej dobe neskutocne zavaleny nos, ja ze alergia, ale ani lieky nezaberaju ☹

zabga88
1. apr 2011

@mimuska1 mna sople drzali 2 týždne :( a pomohli len atb

@gabinka1012 Dúfam ze ten spanok uz bude lepsi ked nebudeme same 🙂

mimuska1
3. apr 2011

ahojte baby, ako vikendujete🙂 ? my stale na dvore, dnes je u nas dost teplo...

terrs
3. apr 2011

Baby, keď sa chcete pridať do súkromnej skupiny, napíšte IP 😉

maatuulka
3. apr 2011

ahoj kočeny, my sme dnes boli od rána v zoologickej.. neskutocne ma bolia nohy.. no bolo super. 🙂 strasne teplo, neviem si na to ani zvyknut 🙂

petikd
4. apr 2011

Ahojte
@maatuulka jooj keby ešte teplo vydržalo,že pôjdeme aj my do zoo 🙂
Mne nešiel net,joj som mala absťáky,na fb som fungovala cez mobil,ale na kona ma nechcelo prihlásiť 😒 no teraz už ide tak sa vytešujem 🙂
Baby tak skúšky mám 28,inštruktor chcel skôr,ale nedalo sa

maatuulka
4. apr 2011

@petikd vraj sa ma ochladit :/ my cestujeme zajtra do kosic, a ked uz tam budeme chceme pochodit vsetky mozne veci.. dufam, ze sa meteorologovia mylia a bude krasne 🙂
robis si vodicak? ci?

petikd
5. apr 2011

@maatuulka hej robím si vodičák 😉 tak vám prajem pekn počko,aj ked dnes je trošku chladnejšie a zamračené,ale aspon neprší 😉

mimuska1
6. apr 2011

baby, neviete my poradit??? stale sa mi toci hlava uz od vikendu, tlak mam dobry....v pond.som dostala menzes, nemoze to suviset s tym??

zabga88
11. apr 2011

@mimuska1 podla mna to bude suvisiet s menzesom.... ešte to mas stale?

My sme už samé.... prave nam odisiel ocinko a vzal zo sebou aj mojho brata takze na dvore sme uplne same :(

mimuska1
11. apr 2011

@zabga88
no uz to chvala bohu preslo... bola som aj na neurologii, zase mi predpisala lieky (mavam migreny) a uz je dobre 🙂 a kde mate tatina?

zabga88
11. apr 2011

@mimuska1 uff migrena.... viem co to je. Moj Juro to maval casto bolest hlavy, chcel len tmu a strasne zvracal... no hrozne obdobie to byvalo.

Tatino nam isiel do Nemecka on tak stale robi...

mimuska1
11. apr 2011

jaaaj, tak vam byva aj smutno, ze? ☹ no ja tiez zvraciam a nevidim dobre a tak dalej... ☹ ale jak berem tieto lieky tak sa citim lepsie, no musim si zaklopat 🙂 pomahaju mi...

petikd
11. apr 2011

Ahojte 😉
@mimuska1 takže migréna?No ja mávam tiež,bývalo aj 4-5 krát do týždna,potom som vybrala mandle,neurologička mi dala kvapky na prekrvenie,mesiac som ich brala a teraz ma bolí 3-4 krát do mesiaca
No baby takže skúšky mám 28.4,ale ja mám pocit,že ešte nič neviem a aj parkovanie na cvičisku nám zmenili 😒

mimuska1
11. apr 2011

@petikd
no a da sa zvladnut ten vodicak aj pri dietati? moj chce aby som si spravila, no ja sa bojim, ze nebudem mat cas sa ucit.

petikd
11. apr 2011

@mimuska1 no ja mám staršieho ako ty,ale kamošla má 9 detičky 10 ročného,4 ročnú a 2 ročnú a zvládla,testy mala na 55 bodov,nieje to ťažké,ked to máš vysvetlené,alebo ja som si prečítala dnes jeden úsek z knihy a potom som robila testy a som si pamätala 😉

zabga88
11. apr 2011

@mimuska1 hej, je nam velmi smutno :( hlavne vecer...

ja sa ra tiez musim odhodlat na ten vodicak 🙂

Baby pozeravate seherezádu?

petikd
11. apr 2011

@zabga88 ja pozerám,ked robím ráno a ty?

zabga88
12. apr 2011

ja tiez ale ked nestihnem vecer tak kukam cez den na nete... 🙂 a Vikinka je uplne do toho hotova

mimuska1
12. apr 2011

@zabga88
ja to nepozeram, ja som mojho nakazila s Panelakom, tak my frcime na tom🙂

gabinka1012
12. apr 2011

Ahojky,tak jak se máte? 🙂
@petikd zkoušky určitě zvládneš,Já z nich měla strašný strach,měla jsem pocit že nic neumím.Teorie byla v pohodě,měla jsem jen jednu chybu.Technickou zkoušku jsem nedělala.Podle instruktora je to zbytečný, prý si s tím ženská stejně neporadí 😀 v praxi to bylo horší.Zapoměla jsem dát blinkr a pak mi to na jedné křižovatce chcíplo.Ale bylo mi řečeno že se to stává i zkušeným 🙂
Holky potřebuji poradit.Chci koupit pro Nikču nějaký sportovní kočárek,větší golfky.Ale nemohu se rozhodnout jaký.Určitě chci aby měl spojenou rukojet,polohovací,větší kolečka.Já si vybrala neonato v krásné černo růžové barvě ale pak jsem zjistila že nemá polohovatelné nožičky 😠
U nás je uplně černo,valí se sem pěkný slejvák.

petikd
12. apr 2011

@gabinka1012 no ved ani u nás vraj neskúšajú konštrukciu,ale vraj by mali.No aj tak dnešné autá je samá elektronika takže by sme si s tým aj tak nepomohli a ked pozriem do otcovho auta tak motor aj tak nieje vidno 😉 No a ešte nám učitel vravel,že niekedy sa dali policajti ukecať,že sme v strese a tak,ale teraz vraj nie,tak neviem.Ja son stresmenka a hanblivka,bojím sa,že ked mi v aute bude sedieť policajt,tak už len z toho strachu pred ním dačo zle spravím ☹ no a to isté aj s testom.Ale tak dúfam,že máš pravdu 😉