Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mimuska1
30. jún 2011

@maatuulka ajoooj 🙂 fuha, tak to ti nezavidim... a co ti je? no a tu je od vcera otrasne, furt poprcha, alebo poriadne prsi.... mali sme ist teraz kamoske na kavu, ale veru ostaneme doma, vcera oni isli vecer od nas, tak sme ich sli odkopnut a riadne sme zmokli, ale Dodko mal y toho ohromnu zabavu 😀 😀 😀

maatuulka
30. jún 2011

@mimuska1 zrejme som niekde prechladla.. hnusny kaslisko, a sople :( tu je teraz teplucko no je to n nic, ked som chora, ani kupat sa nemozeme ist :( ale co uz. hej, ved ddeti maju zabavu z dazda 🙂 hlavne to clapkanie :D a co maly uz vyskusal gumaciky? 🙂

petikd
1. júl 2011

Ahojte
@maatuulka jooj to nezávidím,že si chorá a máte pekne,my tu máme zimu 😒
No tak včera sme boli na krčnom tak rúrky do uší máme isté,v septembri sme objednaný

mimuska1
1. júl 2011

@petikd ahoj 🙂 a to co mate s uskami?

mimuska1
1. júl 2011

@maatuulka ahoj 🙂 no maly je nadseny s gumackou, od vcera obeda tu prsi tak my v altanku a maly v prsiplaste a gumakoch behal a este s vodnou pistolu striekal kvetinky... 😉 moja segra si tiez kupila gumaky, tak ide na topfest,tak kvoli tomu, tak sa obaja clapkali 😀 potom to nachvilu prestalo, ale zas tu prsi 😠 maly akurat buvka, tak ja pojdem pracovat ... a tebe je lepsie? mala to nechytila?

petikd
2. júl 2011

@mimuska1 pred mesiacom mu zistili obojstrannú poruchu sluchu,ale dá sa to riešiť 😉

mimuska1
2. júl 2011

@petikd no esteze sa to da liecit a ako sa mu to prejavilo?

maatuulka
2. júl 2011

@petikd @mimuska1 no uz to je lepsie, len ten kasel nie a nie odist 🙂
maminy . co si myslite o tomto? Urobila som jednemu znamemu web stranku, dal mi zalohu a ked som ju dokoncila, chcel aby som urobila stranku este pre jeho znameho.. aj tu som spravila, vraj potom ma vyplati za svoju, a aj za tu druhu. No nic.. vyse mesiaca ma vyplaca.. stale su dajake vyhovorky.. myslite si, ze ma len taha za nos????

mimuska1
2. júl 2011

@maatuulka ahoj 🙂 fuha, tak to je neprijemne a ako dlho ho poznas? mne zas prisla ponuka na robotu na doma, ze odklikavat akesi reklamy, ziadne vstupne poplatky nic, akurat vyplata by bola o 100-200 dni,ze sa mi zbieraju dolare a vyplata bude v eurach ... len sa mi to nezda ...

mimuska1
2. júl 2011

maminy, dnes dalsi uspesny den bez plienky 🙂

maatuulka
3. júl 2011

@mimuska1 GRATULUJEME 🙂 je to sikulacisko 🙂
a k tej predoslej teme.. poznam ho cca rok aj nieco.. je to znamy no dajako to vyplatenie stale odklada..
no taku mal aj moj priatel, ze klikal a mal z toho euraciky. aspon v jeho pripade, to faakt fungovalo.

mimuska1
4. júl 2011

@maatuulka dakujeme 🙂 no stale by somho na tvojom mieste s tym otravovala ... nech ta vyplati.... zmluvu asi nemas, ze?

mimuska1
4. júl 2011

baby, tak my posledne dni chodime takto von 🙂 tu sme sli z obchodu a Dodko zobral dazdnik tete Ivke /moja segra/ 😀 😀 😀

maatuulka
4. júl 2011

@mimuska1 nie zmluvu nemam, to bola len slovna dohoda.. no ved mu stale vyvolavam .. zachvilu ho trfi slak 🙂
no jaky fesino, je na fotke :D a jaky mega dazdnik :D
jaj maminy drzte nam palce nech je zajtra pekne, ideme do Neusiedlersee do Family parku.. tak sa tesime, ze urcite sa daco pohnoji, to je vzdy ked sa na nieco tesime. :D

mimuska1
6. júl 2011

@maatuulka cauko 🙂 aj ja ked sa na nieco tesim, dopadne to naprd ☹ no a vas vylet ako dopadol? ake ste mali pocasicko?

maatuulka
6. júl 2011

@mimuska1 pocko bolo uplne uzasne.. svietilo nam slniecko, i ked boli mraky.. a sem tam fukalo. ale inak absolutne na 1 🙂 mozem len odporucit Märchen Park v Neusiedler am see. Je to tam uzsne, ako pre deti tak pre rodicov.. neskutocne sme si uzili. aj ja som si zajazdila na kolotococh, ja malinka 🙂 a najlepsie tam je, ze zaplatis si vstup co je 18eur a vsetky atrakcie mas zadarmo 🙂 takze sme niekolkokrat absolvovali vsetky atrakcie. hodim sem par foto do albumu 🙂

mimuska1
9. júl 2011

@maatuulka ajoj, no pozerala som foto, krasne, ale pre mna by to nebolo, mne je aj na hupacke zleeeee 😀 a kolko trvala cesta od vas?

mimuska1
9. júl 2011

@maatuulka
@gajana1
@zabga88
@petikd baby, aj u vas je uz taky hic ? 🙂 ako sa mate, co deturence, posluchaju? ja som momentalne sama doma, bez mojich chlapov, normalne som sa tesila a tera neviem, co mam robit... 😀 nezvycajne ticho tu je 😀

gabinka1012
11. júl 2011

Ahojky mamky 🙂
tak jak se máte copak je nového,já nějako nestíhám Vás dočítat a přispívat 😅
U nás je dnes celkem hezky není takový pařák jako včera.
Většinu dne trávíme venku na zahradě holky se cákají v bazénku.Ale přišla na nás nějaká rýma.
Jinak co je ted hezky tak Nikolka je většinou bez plenky jen že to se jí nějako zalíbilo a byla by bez ní pořád.Věčně si ji sundavá.

@mimuska1 jo,jo to z nám taky jsem byla nedávno bez holek a bez manžela doma.Nejdříve jsem se těšila jak si odpočinu a jaký bude klid.Ale za chvíli jsem nevěděla co dělat,bylo tu nezvyklé ticho.A mě začalo chybět to věčně pištění 😀

maatuulka
12. júl 2011

@mimuska1 no cesta cca hodinka 🙂 vies co, ja som sa tiez najprv bala.. ale potom sa mi to tak zapacilo, ze sme na vsetko sli cca 5x :D uz sa tesim ked tm zase pojdeme.
je tu hic.. hroozny, kazdy den sme niekde na kupalisku zalaezene.. so segrou a svagrom chodime do madarska do mošonu na termalne 🙂 je tam skvele. uzasne bazeny, tepla voda.. cisto 🙂
a dokonca slovensky hovoriaci zamestnanci :D
mimus ti zavidim, ja mam malu stale pri sebe, je to taky moj cecok .. takze moc ani neviem co to je ticho, len ked spi :D

zabga88
22. júl 2011

Ahojte baby! ako sa mate? mna toto pocasie vobec nebavi.... katastrofa

maatuulka
22. júl 2011

ahojky maminy, v tomto pocasi je to na houby. Dajte nejake tipy co sa da doma robit?

mimuska1
24. júl 2011

@zabga88
@maatuulka
ahojte maminky 🙂 tak tak aj u nas katatrofa, take pocasie, clovek sa ani nikam nemoze vybrat, furt smokli.... v piatok som cely den rozmyslala ci ist s malym k mojej babine gratulovat, bola tam cela rodina, nakoniec sme sli az o 15hod vlakom, maly sa pohupal, na smyklavke bol, tak sme mali aspom trosku zmenu 🙂 teraz u nas vypada, ze kazdu chvilu sprchne 😖 pradlo som zavesila radsej na susak pod striesku, zas mi o tam bude 3 dni schnut 😀

mimuska1
29. júl 2011

ahojte 🙂 dnes bolo u nas slnecno... konecne.... poobede sme v kratasoch behali 🙂 uz som myslela, ze sa nedockam 🙂

zabga88
29. júl 2011

ahjteee! ako sa mate? my sme dnes boli na nakupoch v madarsku... trosku zmeny 🙂)

petikd
30. júl 2011

Ahojteee 🙂
Som tu dlho nebola,musím sa polepšiť 😉
No ja teraz pozerám,že u nás prestalo pršať a sa vyčasilo trochu,ale to aj včera,aj predvčerom....a ráno zas to isté 😒 Vo štrvrtok by sme mali ísť k bratovi do trnavy,tak dúfam,že tam bude pekne 🙂

mimuska1
1. aug 2011

@zabga88 ahoj a co si si pekneho kupila? 🙂

gabinka1012
1. aug 2011

Ahojky,tak jak se máte?poslední dobou už se moc nechodíme,škoda a dříve jsme si tu tak pěkně psali.Že @zabga88 😉
@icerna už tu hodně dlouho nebyla.
@petikd a co vy co Damiánek je zdravý.

maatuulka
2. aug 2011

Ahoj maminy, normalne nestiham uz ani na konika chodit 🙂 trosku totu zanedbavam.
Dnes idem na pohovor .. tak drzte palec nech to dobre dopadne a snad to bude dobra praca.. a snad ma vezmu od septembra 🙂 Nas Tato pojde pracovat zrejme do Brna .. takze tu ostaneeme same 🙂 to bude zivot.. 😎

mimuska1
2. aug 2011

@maatuulka ahoj, no ako si dopadla ??? dufam, ze dobre.... a kde robi vas tata ? no ale budete mat asi viac bubacikov, nie ? 🙂