Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

maatuulka
8. okt 2011

@petikd no krasne pocko mate 🙂 sa tesim ked pojdeme zajtra vlacikom naspat do bratislavy, a pojdeme okolo tatier, vzdy si to naramne vychutnavam.

mimuska1
16. okt 2011

@maatuulka
Ajoj 😉 tak to sa mam teda naco tesit, ked Dodko pojde do skolky .... 😒 😒 😒 my sme sa akurat vcera bavili s mojim, ako to rychlo uteka, ze zachvilku pojdem aj ja do prace.... neviem, ako si zvyknem vstavat skoro.... my vstavame poslednu dobu, tak okolo 8 - 9 hod. rano....
no a pocko mame tiez take, ze bbbbbrrrrr 😠 zima .... neviem, co budeme robit, ked bude -20stupnov .....

mimuska1
16. okt 2011

@petikd
ahoj 😉 no nerobila som ho min. vikend, bo moja mamina nam poslala pernik, ale robila som vcera vecer s Dodkom, len take piskotove cesto a na to kopky cokoladoveho pudingu, taka rychlovka 🙂
no a ja som pozerala, davali tu baby fotky, ze v Poprade sneh..... bbbbrrr 😉

mimuska1
4. nov 2011

Ahojte maminy 🙂 ako sa chystate vikendovat? co deturencu su zdrave?

@maatuulka
@petikd
@zabga88
@icerna

petikd
4. nov 2011

Ahojte
@mimuska1 no ja sa moc neteším na víkend,včera mi zomrela starká,ktorá s nami bývala 😒
Damián zdravý,len brucho ho stále bolí,tak má dietu a v stredu,ideme na gastro.No už sme 2 týždne bez zuba 😉

mimuska1
4. nov 2011

@petikd uprimnu suustrast ☹ to ma mrzi.....

evuliatko_tn
4. nov 2011

ahojte kocky,patrim aj ja k vam mladuckym,24🙂 prveho synceka som mala v 20,druheho v 23,a som toho nazoru,cim skor,tym lepsie,mame viac energie,viac trpezlivosti...

mimuska1
5. nov 2011

@evuliatko_tn Ahooooj 🙂 vitaj medzi nami 🙂 aj ja si myslim, ze mlade maminy su trpezlivejsie, preto som chcela mat mimino hned po maturite a nastastie sa nam to aj podarilo 🙂 a ty ako to zvladas s 2 detmi? posluchaju? 😉

wilagrande
5. nov 2011

😀 ja mam sice 30 ale rodila som ako 19 r. a 23rocna :D zvladla som to v pohode a teraz uz mam skoro pubertaka a a certika a uz mam klídek 😉

evuliatko_tn
5. nov 2011

@mimuska1 dakujem🙂 poviem ti ze na zaciatku to nebolo lahke, ale postupom casu som si zorganizovala den,a teraz je to v pohode. keby som musela mat druhe dietatko o 10 rokov,tak neviem ci by sa mi do toho chcelo ist...ty ako?

mimuska1
14. nov 2011

@evuliatko_tn
ahoooj 🙂 konecne som sa dostala na dlhsie k pc, ja mam doma pokazeny motebook a momentalne som u nasich 🙂
ja zatial nechcem druhe babo, aj po financnej stranke aj po psychickej, maly je riadny cert aj za 2 deti 😀

mimuska1
16. nov 2011

@evuliatko_tn ty byvas v Taliansku?

evuliatko_tn
16. nov 2011

@mimuska1 ano v taliansku

mimuska1
20. nov 2011

@maatuulka Matka nebola si ale 2 tyzdne dozadu v hladisku v Modrom z neba? teda podla fotiek co tu mas uplne sa mi tam jedna holka na teba podobala 🙂))

mimuska1
20. nov 2011

@evuliatko_tn kamoska mi vravela, ze tam predavaju jednu avivaz co velmi pekne vonia 🙂

maatuulka
20. nov 2011

@mimuska1 🙂)) heej, bola som to ja :D ale nikomu ani muk 😎 este aj tuto stredu tam budem :D no co uz, chcela som sa supnut dakde hore kde by ma tak vidno nebolo a ten jeden ujo ma musel presadit uplne dopredu 😀

mimuska1
20. nov 2011

@maatuulka preco nikomu ani muk ? 🙂 nemala som to tu pisat?

maatuulka
20. nov 2011

@mimuska1 ale nie, kludne mozes 🙂 aj tak to uz vsetci vedia .. snazila som sa to zakamuflovat ale neslo to 🙂 a ako sa mate?? Ako sa ma dodko? Domca akurat zaspala, teraz bola cel tyzden doma a zajtra konecne do skolky a ja konecne do prace 🙂

evuliatko_tn
21. nov 2011

@mimuska1 ano ma pravdu,maju tu vela dobrych avivazi a za dobru cenu.

mimuska1
22. nov 2011

@maatuulka no dobre sa mame 🙂 zatial sme zdravi, este nas nechytili tie zimmne sople 😀 akurat hladam Dodusovi zimnu bundu a neviem sa rozhodnut 😖

maatuulka
23. nov 2011

@mimuska1 my s domcou prekonavame zimnu chripku .. ved to by nebol mesiac aby domca aspon tyzden nebola doma chora.. hruza skolka
mne doniesla svokra bundu pre malu, taku fajne hrubu 🙂 z rakuska, tam nakupuje..
ale inak ja osobne skoro vsetko nakupujem bud TaKKo alebo Tesco.. skusala som aj ine obchody, ale bud su drahe.. alebo tam vobec nemaju velkost na domcu ..

mimuska1
1. dec 2011

@maatuulka tak uz som to zakrikla, ja som mala od nedele priiiisernu nadchu, uz je dobre a maly to nastastie nedostal..... a nakoniec som mu odtialto kupila zimnu bundu od jednej maminy, pisala, ze je osuchana pod pazuchami, ale vobec to ani nevidno, je super a Dodko je v nej velky fesak 🙂

mimuska1
1. dec 2011

maminy uz sa chystate na Vianoce? co ste kupovali detickam? 🙂 a co budete dobreho vypekat? 🙂

petikd
3. dec 2011

@mimiska1 jooj ja nemám ani šajnu čo kúpiť.Damián povedal,že on chce iba auto transformera 😉 Mali sme mu kúpiť tašku do školy,ale tú mu kúpi jeho krstná.Tak my to auto,oblečenie,najakú knihu a ešte niečo vymyslím 😉 A ty už máš?

petikd
4. dec 2011

@mimuska1 jooj ja nemám ani šajnu čo kúpiť.Damián povedal,že on chce iba auto transformera Mali sme mu kúpiť tašku do školy,ale tú mu kúpi jeho krstná.Tak my to auto,oblečenie,najakú knihu a ešte niečo vymyslím A ty už máš?

maatuulka
4. dec 2011

@mimuska1 ja jej chcem kupit este dajaky kabatik, lebo ma bundy ale kabatik by sa jej sikol 🙂 no vies co, ja mam teraz daku prechodnu crevnu chripku tak ma boli zaludok ... nic nemozem jest poriadne :(
a domca zase soplikuje .. dlho bola zdrava a tak co uz. no a darceky .. teraz mam dilemu lebo uz od babiek ma nakupene aj od krstnej klavir, kocik, postielka stolicka na jedenie pre babiku, velku cicu co chodi a mnauka.. a kopa oblecenia.. a ja teraz neviem co :(

petikd
23. dec 2011

Ahojte baby.Chcem vám zaželáť,šťastné,veselé a pokojné Vianoce 😉

mimuska1
24. dec 2011

kočenky, šťastnééééé a veselééééé 🙂 vela rodinnej pohody 🙂

mimuska1
24. dec 2011

@maatuulka @petikd
ahoooj 🙂 my sme mu kupili velke kocky, penove puzzle, pistolku, plastelinu, take rozne tvary co v tme svietia.... a potom este dostane od babiek a od rodiny- stan Cars, udicu na magnet s rybkami, take pohariky na skladanie, kamion, navlecky, box na hracky, atd.. este volajake oblecko...

mimuska1
24. dec 2011

maminy, ani sem moc nechodim, segra mi tu len aktualizuje inzeraty, nam sa pokazil notebook a zevraj nejde opravit ☹ obcas kuknem cez mobil s priatelovho, ale to neni ono... teraz pozerame s Dodkom u svokra v izbe rozpravky, tak ma sem Dodko nachvilu pustil 😀 on vyjeda zo stromceka... som zvedava ako bude vecerat 😀