Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

renika
11. apr 2008

magg, ja dám riady do umývačky a žehliť bohužiaľ musím, ale si predstavte, že svokra mi zvykne občas prísť pre prádlo a prinesie mi ho nádherne vyžehlené 😎 😉

januliak
11. apr 2008

Skortie prsty Renika 😀

magg
11. apr 2008

renika, nepozicias mi svokru? 😀

januliak
11. apr 2008

Magg ked ste zacinali s prikrmami, varila si alebo kupovala hotove?

januliak
11. apr 2008

Ja viem, to je tak mierne mimo otazka... 😅

renika
11. apr 2008

magg, ona hrooozne rada žehlí 🙂 A tak krásne, že tak ani ja neviem 🤐

ale tiež ma zaujíma odpoveď na otázku, ktorú hodila janu

magg
11. apr 2008

no do pol roka som plne kojila a potom pomaly od 7. mesiaca, ale varila som, ja tym kupovanym neverim. Od 14. mesiacov davam kravske mlieko a solime (samozrejme s mierou), Lujza sice mlieko velmi nepije, ale ma rada puding a krupicu, bez jogurtu sa jej ani nezacne den, umele mlieko odmieta, skusala som viac druhov, ale vsetko ako voslo, tak aj vyslo.

renika
11. apr 2008

magg a aké jogurty Lujze chutia? Aké kupuješ?

magg
11. apr 2008

tu mame sabi, su fakt dobre, alebo potom danone, ale tie mi pridu dost umele

renika
11. apr 2008

sabi? To vyrábajú prešovské mliekárne? Nepoznám ich. Aj mne sa zdajú Danone také práškové, umelé 😝 To je fajn, že jej chutia jogurty 😉

magg
11. apr 2008

no to od zaciatku, do kazdeho prikrmu som jej musela dat aspon lyzicku bieleho jogurtu, inac sa toho ani nedotkla, teraz ked uz trochu prisolim, je to v pohode, ale zo zaciatku to bolo strasne

renika
11. apr 2008

a zatiaľ si nezistila, že by na nejakú potravinu mala reakciu? Nie je na nič alergická?

januliak
11. apr 2008

sabi su super, ale najlepsie tie smotanove a ja mam strasne rada zvolensky smotanovy, iny ani nekupujem, malo kedy 😉

renika
11. apr 2008

janu, tie zvolenské smotanové tiež kupujem. Ale sú také tučné 😅 No sú také pravé, vtedy mám pocit, že jem jogurt. Všetky od nich sú dobré, mňam

magg
11. apr 2008

no moja mama tiez malej kupuje zvolenske

januliak
11. apr 2008

ved o tom ma byt jogurt 😉 Ja neznasam tie nizkotucne, ved to je sama umelina ☹

renika
11. apr 2008

a deťom sa nezvyknú kupovať také tie jogurty, ktoré majú navrchu viečka guličky alebo čo to je? 😅

januliak
11. apr 2008

Myslis princa alebo kostacikov? 😉 😀 Takymto malym cisty biely jogurt a od roka sa moze tvarohovy a aj ovocne.

lululu
12. apr 2008

renika: mamina , aj muz velmi pomahaju.. a kto ma cas 🙂 supis svokru mas 😉
a na rajo jogurty mate aky nazor?

januliak
12. apr 2008

lululu ja rajo velmi nekupujem,len mlieko alebo acidko.

Dominika a Jakubko su zlatucky 😵

lenrie
12. apr 2008

ahojte babenky,pozeram,ze rozoberate jogurty,aj mymame najradsej zvolenske,su uzasneeee 😉 😉 a ja davam detom jogurtiky aj rano,ja sice este malu kojim ale uz mi to lezie na nervy,v noci mi v jendom kuse stava,nieked aj 10krat a potom som rano ako mrtva 😠 😠 o chvilu idem s detmi na chatu,aspon ze slniecko svieti,nech sa vysalia 😉 🙂

lululu
12. apr 2008

janulia: diky 😎 podobne 😎

vzdy ked idem do tesca al. niekam, maju len biele al. cucoriedkove smotanove zvolenske, a tie im moc neberu... marhulove nikdy nie su,to je ine cafe 😀 tazkky socik 😀 tak vzdy kupim rajo marhulu 🙂 si mi narobila chute na acidko,dlho predlho som nemala.. aj ked vcera som mala taku brutalnu crevnu virozu, som sa hybat nevladala, zvracaniem, hnacky.. teraz sa len modlim, aby to mali nechytili... nieco je asi vo vzduchu 😒 😀

lenrie. . u nas je skaredo, fuj, zamracene, a este aj sem tam poprsi.. 😒

januliak
12. apr 2008

lululu dakujem 🙂

janka2121
12. apr 2008

renika aj ja chcem takú svokru

a jogurty? u nás vedú Selčianske. mňam 😝 a potom okrem jogurtov ešte mliečne výrobky - v chladičke nesmie chýbať mlieko a zbožňujem Acidko najlepšie vanilkové.

januliak
14. apr 2008

Bre ranko,
kde ste sa tulali cez vikend? 😉

farenka
14. apr 2008

Ja som mala kraaasny vikend. konecne po dlhom case sme boli s mojou polovickou doma a nic ale vobec nic sme nerobili. jaaaj, skoda ze vikendy su take kratke. a dnes som musela vstavat o piatej do prace 😝

januliak
14. apr 2008

My sme tiez boli konecne doma a tak som ho spravila upratovaci, kedze po vonku sme moc nemohli este chodit 😅

bellasandra
14. apr 2008

Ahojte kočky, ja uz v robote, uz aby som bola doma s krpatou 😀

Jogurty - ja tiez bud zvolenské, alebo tie jednotárske- coop- tie su tiez dobré 😉

Ja som cez víkend bola vonku s drahým, tak som sa zabavila- včera som bola celý den k.o. 😀 nastastie malá bola u nasich.

Inak neviete co robit,ked mi malá vracia ked ide v aute ?predtým to nerobila a teraz uz 2* co isla dlhsie. 🙄

januliak
14. apr 2008

Bellasandra a neskusila si jej dat homeopatika, su namiesto kinedrilu?

Kde mas malu, zatial kym si ty v robote?Kedy si nastupila do roboty?

bellasandra
14. apr 2008

Januliak- zatial nie, lebo predtým ked sme chodili autom este ked bola mala , tka v pohode, potom som zvykla chodit len bez sedačky, vtedy nevracala...teraz chodí v sedačke a vrackala.-.sice bola predtým akurat najedená , tak neviem...ale skusim kupit.

Ja uz robím odkedy mala Emka 8 mesiacov. Strázi ju moja babka, takze pohodička 🙂