Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

rikarr
20. feb 2009

dnes nič.....len sa tak budeme motať....

strašne husto sneží takže von nepojdeme, uvaríme si kakavové slíže (využije príležitosť, že tato neni doma) 😉 a budeme sa motkať a hrať.....

baby tak hnusne som si narazila malíček na nohe...o nohu stola ☹

icerna
20. feb 2009

auuuu rikarr,to ti nezavidim,to je riadna bolest 🤐
ja pojdem z malou do nakupneho centra,tam je detsky kutik,mala sa aspon vyblazni,lebo po vonku sa mi nechce behat 😉

zabga88
20. feb 2009

rikarr to musi boliet ☹

icerna aj ja by som sla len tato je chory a lieci sa tak sme doma a nikam nejdeme vonku je hnusne a tak sa budeme doma pomotkavat 😉

rikarr
20. feb 2009

aj ja by som šla do nákupného centra ale my tu nijaké nemáme..najbližšie by som sa musela trepať do TN 😠

zabga88
20. feb 2009

my mame najblizsie 25km od nas a to v Nitre ☹

rikarr
20. feb 2009

zhruba ako ja do TN

práve sme sa naučili ako robí krokodýl 😀 že ham ham ham 😀

zabga88
21. feb 2009

rikarr no super moja zase vymisla ze je babatko a mam ju zabalit do deky a nosit ju na rokach akoby mala 2 kg ako ked sa narodila 😀

zabga88
23. feb 2009

haloooo kde ste všetky? ako ste vikendovali? 🙂

icerna
23. feb 2009

ahojte,mi sme boli preč,mala bola aj na karnevale a vcera sme mali este navstevu,tak bolo super. a vy ako?dnes som bola kupit malej snehule,lebo som jej isla obut tie co mala a nemohla ich obut,asi jej noha narastla cez noc 😲 ,tak sa blaznila na dvore,mame tam kopec snehu,ako asi aj vsetci 😠

icerna
24. feb 2009

halooooooooooooooooo 😒

rikarr
24. feb 2009

ahojte....aj mymáme hromadu snehu, aj snehuliak nám zapadala snehom 😠

ja som bola včera u zubárky na trhaní a aj som tam odpadla,tak som tam bola hodku pol...museli mať radosť....ale včerajšok som inak celý prespala

zabga88
24. feb 2009

rikarr no to važne, neplas ma aj ja idem buduci tyzden na tahanie ☹
bojim sa

rikarr
24. feb 2009

ja neviem prečo som odpadla(na kresle) už bolo po všetkom, len zašívala a zrazu nával horka a už to bolo

rikarr
24. feb 2009

tušim som dnes skypovala s tvojím mužom...som najprv myslela že si to ty....tak som to potom nechala nech som zistila že si to neni ty

katarina2211
24. feb 2009

Ahojte som tu nova a rada by som si s niekym popisala ale neviem ako to tu funguje

rikarr
24. feb 2009

len píš a aj my budeme písať...... 😀
a vitaj

zabga88
24. feb 2009

rikarr moze byt my sa tak striedame na nete

katarina2211 vitaj medzi nami mas deticky? alebo cakas? 🙂

boobinka
24. feb 2009

Ahojte... chvilku tu nejsem a uz je tu spoustu novych maminek 🙂
Tak na naseho drobecka se chytila angina, tak marodime 😠

rikarr
24. feb 2009

boobinka skoré uzdravenie želáme......máte aj ATB?????

katarína trocha sa nám predstav

rikarr
25. feb 2009

ahojte

ako ste búvali???????????????

my desne viki si zmyslela že o 1 - 4 bude kecať.....boli sme nadšený....

icerna
25. feb 2009

ahojte,dnes nam krasne slniecko svieti 😎 ale asi budeme doma,lebo vaness je soplava 😖

bobinka rychlo sa vyzdravte

rikarr no to sa museli zlaknut,ked si im tam odpadla...uz je dobre?

katarina vitaj 😀

zabga88
25. feb 2009

no dnes je krasne vonku ja som skoro rano varila a tera trošku ale len trosku upracem a ideme von. ale musime pokukat ci sa ešte bude dat sankovat 🙂

icerna
25. feb 2009

no keby sa to uz chcelo vsetko roztopit,uz sa tak tesim na jar,na ten vzduch 😀

rikarr
25. feb 2009

už je dobre...dasno ešte tak trnie ale už je fajn....neviem či sa zlakli ale ja som dosť dlho rozmýšlala kde som ked ma prebrali 😀

mne sa von nechce a ani nechcem ísť von s tým uboleným lícom aby mi tam nenafúkalo....

včera som malú dala svokre...dnes bude asi doma...alebo počká na tatina svojho.... 😀

aj ja sa teším na jar...človek má hned lepšiu náladičku, slniečko také jemne teplunké...jooooj teším sa

zabga88
25. feb 2009

no ja sa tiez uz velmi tesim dnes sme sa boli z viki trosku poprechadzat vytiahla kocik ked zbadala slnko a ledva ho tlacila po sneho a nakoniec som ju uspavala hodinu a zaspala z placom

rikarr
26. feb 2009

ahojte....

čo porábate?

milhaus
26. feb 2009

nudím sa a Lucka ešte spí
mi to máme do PN 24 km a do TT 26 km, tu bývam na dedine a nebaví ma to chodiť stále po tom istom
keby aspon slnko vykuklo

rikarr
26. feb 2009

ja som tiež na "dedine" tiež ma to tu nebaví, preto stále utekám do rodného mesta 😀 tam sú aspoň obchody a námestie, zmrzka, kaviarne kde sa dá aj s kočíkom dostať.....

rikarr
27. feb 2009

čaute, čo je s vami?,hádam vás nezavalil sneh zo striech.....

už nám to pomaly opadáva zo strechy tak sa nezdržujeme pri dome..... ale má byť až 9°C cez víkend tak sa teším že to všetko pojde už do ritkároviec....

dnes som bola zas u zubárky.....vytiahnuť štichy a skontrolovať to , aj malá bola na prehliadke..tak zas o pol roka pojdeme 😉

zabga88
27. feb 2009

rikarr a všetko ok?