Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

tobina
11. apr 2008

😵 dakujeme 😵 viac sa podoba na tatina,ale asi bude zelene ocka po mne 🙂

farenka
11. apr 2008

tiez dufam ze moj drahy zmeni postoj ked uz budemem mat to malicke stvorenie. on nie je uplne proti babatku. ale nechcem ho casto otravovat aby nemyslel ze robim natlak. treba na neho ist strategicky 😀

tobina
11. apr 2008

na fotkach vyzeraju modre,ale zacinaju sa mu menit do zelena

lenrie
11. apr 2008

oooo mimka prepac nevsimla som si ,ze uz mate aj malinku 🤐 😵 prepac,ale fak supr,si uzasnaaaaa....a co je prvda s tymi sirokymi bokmi?ktovie ja som utla a porody-ziaden problem 😉

farenka
11. apr 2008

asi vacsina deticiek ma najprv modre ocka. to ja som mala uuuplne cierne a potom vybledli

tobina
11. apr 2008

farenka my lubime svoje deticky aj ked este nie su ani na ceste a chlapi az ked vidiaveeeelke brusko,tak mi to pripada

farenka
11. apr 2008

mimkao Hanka je moje uuuplne najoblubenejsie dievcenske meno. Ale mojej polovicke sa az tak nepaci. Vy ste sa manzelom zhodli na menach?

bellasandra
11. apr 2008

Tobina- malinký je kráásny 😉 😵

Ja som sa velmi bála nástrihu a sitia, tak som sa tesila cisáru, no ale ta bolest potom 😅 ja som ledva zila 2 týzdne, ale je to indi-vindi, lebo kamoska v pohode behala uz po 2 dnoch.

tobina
11. apr 2008

,dakujeme bellasandra, aj Emka je krasna 😵 tusim cela mama 😉 krstna mama malej je tvoja sestra? lebo ste si podobne

bellasandra
11. apr 2008

Dakujem 🙂 No práve, ze ani moc na mna nie je- skôr sa podoba na priatela, ked bol decko, vtedy nebol taký černý 😀

Krstná je len kamarátka, ale viacerí nam to hovoria, ze sme si podobné- hlavne ked sme mali obe čierne vlasy, vtedy este viac 🙂

tobina
11. apr 2008

mimka tak tebe by som s takou postavou netipovala styri deti 😅 ako modelka 😵

tobina
11. apr 2008

aj moj je pocernejsi 🙂

bellasandra
11. apr 2008

Ja som inak rada, lebo Emka sice nie je moc tmavá, tipujem , ze bude ,ale pekne sa opaluje.Minulý rok v lete pri 50 faktore, sa chytila uplne do čokoladova--a to pritom po slnku isla vzdy len chvilu, v kočiku. 🙂
aspon nebude bledula ako ja

lenrie
11. apr 2008

no a j moj maly je tmavy,na slnku ho hned chyta a mala ta je zas bleda aj oci ma modre a vlasy svetle a maly ma zas tmave oci 😉

farenka
11. apr 2008

to mas pravdu tobina. ja uz teraz velmi lubim svoju kristinku a šimonka

lenrie
11. apr 2008

farenka,taks budu volat tvoje deticky? 🙂 😉 superrrr,medzi Riankou a Nikom je rozdiel necele dva roky bez mesiaca a su zlatunki,maly si sestricku neda za nic,ked jej niekto nieco robi hned ju brani a krici to je moja sestricka 😅

mimkao
11. apr 2008

Tobina, nastrihovali ma len pri pvom a druhom pôrode. Ostané nie. Ale to nastrihnutie pri prvom bolo aj za dva polsedné... 😔 🙂
Farenka, aj mne sa Hanka veľmi páči, som rada, že som sa nakoniec pre to rozhodla. U nás to bolo tak, že manžel povedal, že jemu je to jedno, aké mená dám, že ja si to odtrpím (pôrod), takže ja si môžem vybrať, ale povedal mi že má tu podmienku, že nesmiem dať pri dievčatkách, meno Tereza.... 😉 A pre Hanku som sa rozhodla, až keď už bola na svete. Pôvodne mala byť Vivien, ale sestričky ma od toho odhovorili... 😀 Ale som rada.

mimkao
11. apr 2008

Farenka- Šimonko je super meno. Môj brat sa tak volá. 🙂

farenka
11. apr 2008

lenrie, hej tieto mena mam vybrate uz dost dlho, lebo su jedine na ktorych sme sa zhodli s priatelom. jaj uz aby to bolo. veeelmi sa tesim

lenrie
11. apr 2008

mimka a super Reného som chcela aj ja,ale potom som dala Nikolas a mlej zas vybral meno manzel 😉

tobina
11. apr 2008

farenka 😀

Tobiasko sa narodil uplne svetly a teraz za posledne tri mesiace velmi stmavol,ale ved ma po kom, ani ja nie som nejaka svetla /manzel ma grecke korene, takze s tmavsou farbou u miminka som ratala/ inac to opalovanie ma serie,ja sa prazim na slnku aj cely den a nic a manzel vyjde von na 5minut a je o odtien tmavsi 😎

farenka
11. apr 2008

mimkao - tiez si mysli ze je to krasne meno. a nie je az take caste

tobina
11. apr 2008

lenrie tvoj manzel ma dobry vkus, Riana je peknucke meno a malej aj sekne 😵

my sme sa dohodli,ze dievcatku vyberie meno manzel a chlapcovii ja.... keby bol baba na taatinove zelanie by bola Karin

tobina
11. apr 2008

musim ist, uz pocujem z postielky "mamamamama 😵 "

bellasandra
11. apr 2008

Tobina 😀 ja chodím do solarka 2 mesiace - konečne mam normalnu farbu, príde leto priatel sa prejde po ulici a ja som zas prinom ako biela káva 🙄

mimkao
11. apr 2008

Tobina, nemám modelkovskú postavu... A už asi ani nikdy mať nebudem... 😔 😀 Ale keď ešte schudnem tých desať kíl, tak budem šťastná-prešťastná... 😀
Lenrie, ja ti neviem, najprv som to meno- René žrala (lebo som raz ako decko bola do jedného Reného zaľúbená) 😀 , ale teraz som si všimla, že dosť veľa cigaňov, aspoň tuto u nás v dedine sa tak volá 😖 Ale neva, môj Renúšik 😀 zlatučký. Ozaj, aké= váhy mali vaše detičky pri narodení?

lenrie
11. apr 2008

bellasandra aj ja chodim do solarka a tam ma opali celkom rychlo,horsie je to na slnku ale ja zas nemam vydrz sa skvarit,tak preto solarko 😉
tobina dik,on si skratka sadol k netu a meno nasiel,ja som chcela Vanessku

mimkao
11. apr 2008

Tobina, mali je zlatučky, práve som kukala fotky. 🙂

lenrie
11. apr 2008

mimkao,tak moje deti mali-maly 3150g a mala 3500g

mimkao
11. apr 2008

Lenrie a Riana je tiež pekné a hlavne zaujímavé meno. Sa mi páčia také mená, ktorých neni veľa. 🙂