Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

mirrinka
28. júl 2008

ahoj tini 🙂

tinni
28. júl 2008

ako sa mas? 😉 ja som malicku vynimocne az teraz ulozila 😝

icerna
28. júl 2008

ahojte,no mala mi uz spi,nespala cez den 😠

tinni
28. júl 2008

je tu este niekto? 😕

tinni
28. júl 2008

mirrinka
7. aug 2008

halóóó,baby,kade sa túlate?????? 🙂

icerna
7. aug 2008

ahojte 😀 ,dako to tu flakame 😠
čo mate nove?vykecajte sa trošku 🙂

martina21
7. aug 2008

Ahojte baby ja mam 21,22 v septembri, mozem sa aj ja pridat??povodne som z prievidze....aj vy ste si vypoculi ked sa niekto v tehu opytal na vek ze moooc mlada a podobne 😀 na dnesnu dobu urcite ale nelutujem vobec!!neviem ako vy ale ja sa citim ovela vyrovnanesia 🙂

icerna
7. aug 2008

ahoj martina,vitaj 😀 ja som tiez z pd,len 3 mesiace som nitrančanka 😒
aj ja som mala teraz v maji 22 😝 kolko byvas v prahe?

martina21
7. aug 2008

ahoj v nitre som raz stravila silvestra na nameseti, nadherny ohnostroj najkrajsi aky som kedy videla,v prahe som uz 2 roky ale dufam ze sa vratime domov, kam si chodila do skoly??ja novaky

mirrinka
7. aug 2008

Ahojte 😉 ....martinka,vitaj. 🙂 tak dúfam,že to tu zase ožije,lebo dlho tu bolo"mŕtvo" 😀 😀 😀

icerna
7. aug 2008

ahoj mirinka,mala uz spinka?

icerna
7. aug 2008

martinka ja som chodila na kalinu,priatela alebo manzela mas z prahy?

mirrinka
7. aug 2008

ahoj 🙂 áno,už spinká....ležala som s ňou na posteli aby zaspala,a ja som zaspala skôr ako ona.....zobudím sa a vonku už tma - my chodíme skoro spinkať. 🙂 A Vanesska?

icerna
7. aug 2008

vanesska sa teraz osprchovala a isla to oznamit tatovi 😀 ona chodi okolo22 😠 a chodi ti mala spavat aj poobede?

mirrinka
7. aug 2008

poobede občas spí,ale nie pravidelne,to fakt musí byť veľmi unavená a zaspí len v kresle pred telkou,ked pozerá rozprávku,alebo v aute 🙂 preto chodíme aj tak skoro spávať... 😉 a som rada,že už o tej ôsmej,niekedy aj skôr mám už aj ja pokoj a môžem si trochu oddýchnuť 🙂
čo ste dnes porábali?

icerna
7. aug 2008

no to ti verim,aj ja by som bola rad,keby sla skor spat 😒 dnes sme boli len na dvore,mala napusteny bazenik a ja som sa pri nej opalovala 😎 a vy?

mirrinka
7. aug 2008

My sme boli na jednom jazere tuna neďaleko...hrozne sa chcela kúpeť,ale som ju nepustila,lebo bola strašne špinavá voda,ešte po nedeľňajšej búrke asi čo tu bola,a tiež sa mi zdalo,že pre dvojročné dieťa je voda dosť studená.....netúžim po tom,aby som s ňou na druhý deň utekala k doktorovi 😒 ale ináč,my skoro stále niekam chodíme - manžel vraví,že my sme taká cestovateľská rodinka 🙂 v jednom je to dobré,ale už to tu po okolí máme všetko pochodené,tak niekedy nevieme,kam sa vybrať 😀

icerna a ako ste na tom s plienkami? pozerám,že Vanesska,je staršia ako Lianka...my už doma nenosíme,v podstate ani vonku,len sem tam v aute,ked ideme na dlhšiu cestu,lebo to by sme asi stáli pri každej vŕbe.... 🙂
a v noci plienka musí byť,lebo Lianka cez noc veľa pije...

icerna
7. aug 2008

to je super,aj ja by som rada tak"cestovala"ale naš tato je vela v praci 😒 ale ked sa da tak ideme niekam na viletik. Vanesska uz nema plienku od roka a pol a ani cez noc uz par mesiacou,ona nechcela,chodi v noci cikat niekedy aj 3 x,lebo tiez vela pije,taky maly cucaj 🙂

mirrinka
7. aug 2008

ja si to neviem ani predstaviť,dávať ju v noci cikať... to by som musela vstávať k nočníku každých 15 minút 🙂
ona vypije za noc aj pol litra čaju,dosť často aj oveľa viac a nad ránom si už pýta mliečko...doteraz som ju v noci neprebaľovala,ale teraz vždy okolo tej tretej musíme vymeniť plienku,lebo je už neskutočne plná...chcela by som ju od toho pitia nejako odnaučiť,ale som totálne zúfala ☹

icerna
7. aug 2008

miri idem uz buvat,lebo ocino isiel s malou spat,ale on uz spi no mala je pri mne 😠 😀 tak si mozeme popisat zajtra,aj rano ak budes moct. Dobru noc 🙂

mirrinka
7. aug 2008

ok...ja už tiež ledva vidím 😀 už mi len chýbajú zápalky do očí 😀 dobrú nocku

icerna
7. aug 2008

to by som ju chcela aj ja,lebo tu flasu ma stale pri sebe a ja jej naberiem len aby nemrncala a mohla som sa aj ja trocha vyspat. ona mi chodi na zachod,do nočnika uz dlho nie,uz chce byt asi velka 🙂

martina21
8. aug 2008

Ahojte, mirrinka diky za privitanie mas pekne motto...
icerna uz manze 😀 l je z handlovej chodili sme spollu uz pocas skoly a ptom som sem prisla za nim a ostali sme 🙂 aty si preco v nitre?

icerna
8. aug 2008

ahojte kočky 🙂 martina,lebo priatel chodil stale do zahranicia a s malou som bola stale sama a ked dostal stavbu v nitre,tak chodil na tyzdnovky...tak sme sa rozhodli,ze sa sem nastahujeme aby sme boli denne spolu,nech si aj on uzije malu 😀

mirrinka
8. aug 2008

čawes baby....martinka,diky - týmto mottom sa naozaj snažím riadiť 😉
už som doma zostala sama,si predstavte.....manžel na poobedke a Lianku mi zobrala na víkend mama,že nech si aj starí rodičia užijú trochu vzrúša 😀

martina21
8. aug 2008

mirrinka tak ti je fajn co 😎 no ja som na maleho sama rodina daleko tu nikoho nemam uz sa tesim ked maly podrastie nech je snim vacsia zabava aj ked aj teraz je zlaty 😀

januliak
8. aug 2008

Pipi krasnu svadbu prajeme a vela stastia do spolocneho zivota 😉

icerna
8. aug 2008

no teda mirinka,tebe je ale dobre,ale len na chvilu,co?urcite sa budes bez malej nudit,hm?ja by som stale rozmyslala co robi mala,ci jej nic nechyba...alebo uz mas dake plany,hm?s kamoskami si vyrazit von,hm?
martina to som si aj ja vravela,nech uz vie sediet,potom chodit, a teraz by som chcela aby bola este babatko aspon na den 😀 ale ma to aj svoje vyhody,ked mi aspon povie ked ju nieco boli....

mirrinka
8. aug 2008

....kamošky? ale kdeže....dnešný večer mám rezervovaný pre mužíčka.....akurát chystám romantikuš večeru,tak sa teším ked príde z roboty 😀
...a Lianke zdá sa nechýbam...teraz som jej volala a ani ku telefónu nechcela prísť - asi tam má lepšie zábavky...no som zvedavá ako bude zaspávať - to si babka zase užije 😀