Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

ufka
28. jan 2009

ahojte
rikkar písala si o škole na akú by si chcela íst?
m teda chodíme von 2x denne každý den pokial neprší to je čo?nám sa zasa nechce byt vo vnútri lebo malá stále rozhadzuje hračk a takto máme aspon polovčný bordel 😖

rikarr
28. jan 2009

ludské zdroje a personálny managment do TN ale bojím skúšok, už teraz somsa začala anglinu bifliť 😀

no moja viki je skôr závislá od rozprávok akže neurobí moc veľký bordel.....

petikd
28. jan 2009

Aj ja chcem skypovať.
Rikarr aj ja sa učím anglinu,len tak priebežne pre prípad potreby,ja ju mám strašne rada a je môj sen naučiť sa ju poriadne.Niekedy by som chcela ísť do New Yorku.Alebo aspon do Kanady ,tam mám rodinu tak by to bolo jednoduchšie.Ale ked tu boli tak som s nimi rozprávala a ma pochválili,že celkom dobre viem 🙂
Mi sme od mala chodili von.Ale mi na celý den,lebo Damčo bol zlý a nechcel spať v postielke iba v kočíku tak ráno som ho naložila o 9 a domov sme chodili iba sa najesť prebaliť a konečná bola o 18.Teraz sa mi tiež moc nechce,ale od kedy máme nového psa tak musíme 😀

rikarr
28. jan 2009

no ja ked som bývala v meste tak sme chodili 2x ale ked sme sa prestahovali tak už nie, cez leto ju vypustím na dvor a teraz sem tam ideme na pol hodku na pešo alebo na 10min. kočíkom ked ideme na chleba...nič tu neni ani chdoníky a po hlavnej sa mi kočárom trepať nechce

zabga88
28. jan 2009

rikarr napisala som ti na skype teda dufaam ze tebe 😀

rikarr
28. jan 2009

ano ano,trafila si sa....

pektid hod do IP tvoj nick na skype

rikarr
29. jan 2009

halo baby kde ste....aaa som myslela že napíšem niečo ale viki ma už ťahá preč....že dody------to aby som pustila nodyho -závisláčka krpatá

zabga88
30. jan 2009

kde steee? ešte všetky spinkate? alebo sa venujete krpcekom? 🙂

rikarr
30. jan 2009

viki má upchatý nos 😠

zabga88
30. jan 2009

iiiha to nieje dobre a aj kasle?

petikd
30. jan 2009

ahojte.Rikarr na mna tiež niečo lezie.....................a nieje to manžel 😀 Uff rozmýšlam nad vybratím mandlí.Už ma nebaví byť stále chorá 😒 ešteže ja Damčo zdraví (klop,klop,klop)

rikarr
30. jan 2009

nekašle ešte--ale mohla by..už sa jej to trocha púšťa ale nič moc

zabga88
30. jan 2009

no ta chripka teraz chyti kazdeho a malu ked chyti tak rovno 40 teploty. a vždy len pohotovost....

petikd
30. jan 2009

Pána 40.no tak to sme my ešte nemali (dúfam,že ani nebudeme mať)ale tú pohotavasť poznám.Damián väčšinov ochorie v piatok večer a to už len na pohotovosť.Minulý rok pred Vianocami som bola u nášho detského ohladom neteri.A na druhý den sme išli s Damiánom na pohotovosť.A náš doktor mal službu,tak sa smial či mi chýbal 😀

zabga88
30. jan 2009

no Vikinka mala naposledy vyse 40 a to sme leteli na pohotovost a doktor sa ma spytal ci mi ju ma osprchovat ☹

len.petra
31. jan 2009

ahojte baby..tak ja vas asi vsetky tromfnem,pred necelym mesiacom som oslavila 25 a uz mam 5 rocnu babu a moja druha krpata dnes oslavi rok.. 😉

zabga88
31. jan 2009

len.petra aky to je pocit? zvladas to v pohode? 🙂

ufka
31. jan 2009

Ahojte aj dens večer tu budete na pokec?
len petra to máš dost zaberák 2 deti,ale zasa máš dost velký odstup takže si myslím,že je to tým lepšie. moja kamoška má skoro 2ročnú a 6mesačného a to má len 23 to si myslím,že je asi vela.
40, to sme nemali a neviem,čo by som robila asi moooc bááála.
rikarr odkial presne si? z ktorej dedinky?

zabga88
31. jan 2009

baby ako vikendujete?

ufka
1. feb 2009

ako vidím víkendujete dobre ked sa neozývate tak teda večer,alebo zajtra si možno pokecáme

zabga88
1. feb 2009

no my sme cely vikend doma a nudime sa akurat peciem kolace a nechce mi nakysnut cesto ☹

rikarr
1. feb 2009

som z moravského lieskového...zapadákov...nič tu neni....

my sme mali včerajšok taký akčný ale dnes nuda, aj malá sa nudila a bola ako čert.....

baby kolko hračiek majú vaše deti v posteli??????????viki si tam nanosila hračkáren 🙄

alanis852
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabga88
1. feb 2009

no vikinke staci moj mobil lebo tam ma bambulku a v postielke ma jedneho plysaka a 5 dudlov. 😝

petikd
2. feb 2009

Ahojte.Rikarr Damián má 2 hračky.Slniečko,to má od mala a opicu.No baby choroba ma tak unavila.Včera večer ma bolela hlava a aj ráno ked som vstala.A ešte k tomu mi sestra doniesla neter,lebo je chorá tak som myslela,že odpadnem.Ale tabletka to vyriešila.Dúfam,že už nebude bolieť.
Ja som víkendovala asi tak,že v sobotu som upratovala a potom sa liečila,nikde nechodila a tak.Damčo bol s našimi na návšteve a že ani domov nechcel ísť 😉

mirrinka
2. feb 2009

rikarr,všetko najlepšie k meninkám 🙂 😉 😉 😉

petikd
2. feb 2009

A fakt ja som si ani nevšimla.Rikarr aj ja ti prajem všetko najlepšie 🙂

icerna
2. feb 2009

ahojte baby 🙂
no mi sme mali super vikend,boli u nas kamoška z detstva s jej dvomi detmi-babami,tak sme mali zivo. spinkali u nas a mi sme klabosili do 2 rana,aj by sme dlhsie,len by sme rano asi nevstali 😖
no aj nas asi chyta chripka,mala mala vcera 38 a pokaslieva ☹ a aj ja 😠 nechcem aby zas vyfasovala atb,tak jej davam sirup na kasel a teplotku a vitaminky,tak uvidime ci zaberu
len.petra vitaj medzi nami 😉

rikarr
2. feb 2009

čaute baby, dakujem za gratulačky....

viki má plyšového ponyho-veľkého, kravu plyšovú, handrovú bábiku malú a takú mačku látkovú z tesca a buculku ....ak jej niečo zoberiem ide sa nahlavu po 🙄 staviť

petikd
2. feb 2009

Bože baby ani ma nesrašte s tou chrípkou.Damián bol pred mesiacom očkovaný proti pneumokokom tak dúfam,že ho to ochráni aj pred chrípkou.