Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
4. feb 2011

@peepka stačí jen kliknout na odpověz pod textem komu chceš odpovědět.Nebo napsat @ a nick uživatele např. @gabinka1012
tak soukromou diskusi nemáme a s holka jsme to zatím ani neprobírali. Jinak fotky,alba můžeš mít zamčané a podívat se může na ně jen ten kdo tě požádá o přátelství.

gabinka1012
4. feb 2011

než jsem ti odepsala tak si na to přišla sama 😀 😀 😀

peepka
4. feb 2011

aha no to som nevedela, to je dobreee 🙂 tak urco nejake fotky dam 🙂
vy uz idete do prvej triedy co? no to je super! ten cas tak rychlo leti boze, ja si iba teraz pamatam ako sa maly narodil a uz je z neho velky chlap.. 🙂

peepka
4. feb 2011

@gabinka1012

jj prisla som nato sama a zaroven nato aj zabudla, no musim si zvykat 😎

gabinka1012
4. feb 2011

nejraději bych ten čas na chvíli zastavila.Holky mi rostou před očima a já mám pocit že si jich vůbec neužiji. 😒
Nedávno byla Nikolka ještě maličký drobeček a dneska už se staví.A o Gabče ani nemluvím,z ní už je velká holka co si láme hlavu za koho se vdá 😀

peepka
4. feb 2011

@gabinka1012
uz nad sobasom rozmysla, no zbohom :D tie deti dnes celkovo nejak rychlo dospievaju ze? 🙂
moj zase, ma dva roky ale este nerozprava,pricom rozumie uplne vsetkemu co mu hovorime , ale je to niekedy take cudne a pripomina mi babatko tym ze vlastne nic nepovie..vie sice par slov ale zatim nic :D moj otec tiez az ako dvojrocny zacal rozpravat no asi bude mat aspon nieco po nom 😝

peepka
4. feb 2011

ps. cize ak si dam v "sukromi" ze iba priatelia mozu vidiet udaje v mojom pase, vztahuje sa to aj na fotoalbumy, urcite??

gabinka1012
4. feb 2011

@peepka moje kamarádka má holčičku a taky vůbec nepovídala jen někdy pár slůvek ale žádný zázrak.Až když ve 3 letech začala chodit do školky tak se rozpovídala a ted tu pusu nezavře.
Brrr,venku je zima a hnusně to tam fouká,zjistila jsem že mám otevřený vrata do dvora tak jsem je musela jít zavřít.
Holky máte některá zkušenost se sítovanou ohrádkou?

gabinka1012
4. feb 2011

@peepka mělo by.Po vytvoření fotoalba se to tam ukáže malí zelený zámeček a na ten kliknout počkej jdu to vyzkoušet

gabinka1012
4. feb 2011

@gabinka1012 musíš do nastavení soukromí tam na změn viditelnost všech mých příspěvků no a to už si pak vybereš jednu ze tří variant.

gabinka1012
4. feb 2011

@peepka já už blbnu jsem tu zprávu poslala sama sobě 😀

peepka
4. feb 2011

@gabinka1012 ok dakujem idem nato ak nezaspim, ak uz neopisem asi spim! 😀

peepka
4. feb 2011

@gabinka1012 a tym ze dam iba priatelia, hadam sa to nevztrahuje na komentare krtore vkaldam do prispevkov? sorry za hlupe otazky 😅

gabinka1012
4. feb 2011

@peepka jo tak to nevím ale myslím že příspěvky ve foru jsou veřejné.

peepka
4. feb 2011

@gabinka1012 oki dik, uz som sa bala ze aj to bude skryte 😀 aidem spat, dobru noc prajem 🙂

icerna
5. feb 2011

dobre ranko baby 🙂
@peepka vitaj 😉
@gabinka1012 ja mam cestovnu postielku,no sluzi ako ohradka,alebo skor ako uschovna hraciek,mala si tam ide,vyhadze hracky a sem-tam sa zahra 😝 ale ked bola mensia,tak som ju tam aj mohla zavriet,no teraz len reve,tak neviem ci to vyuzijes. zalezi od dietatka,ale moju to tam nebaviiiiiii 😠 😀

zabga88
5. feb 2011

@icerna no tie teploty vladnu teraz vsade:( hrúza, ale hlavne ze ste uz ok... no uz je doma ten nas ocino a ani neviem na kolko prisiel bolo mi blbe sa ho hned pytat ze kedy odchadza :D
nechodime do skolky kedze ja som uz bez roboty

@gabinka1012 uz som si myslela ze je lepsie jeden den sa nestazovala a je to tu znova vecer plakala ze ju boli brusko no v pondelok sa pytam na velke vysetrenie nieje normalne aby u 2 tyzden bolelo brusko :(

@peepka ahoooj! vitaj medzi nami 🙂

peepka
5. feb 2011

ahojte 🙂 u nas tiez muz chory na atb ale nastastie sa inak citi dobre, takze aj do prace uz chodi, iba dva dni bol doma, pre istotu 😀 maly ma sopliky, nic ine, tak dufam ze mu coskoro prejdu lebo ideme v pondelok na kratsiu dovolenku a tam sme planovali plavaren aspon kazdy druhy den 😒 tak uvidime ako to dopadne, ja sa zatial drzim, porazi ma ak ochoriem tam 😝

hlavne ale nech sunase deti zdrave 🙂

ludka_r
5. feb 2011

@zabga88 veru neviem, prečo sa tam Vilko pocikáva. Ale už som aj ja rozmýšľala, že to má zo stresu. Síce sa ničoho nezľakol, ale je neposlušný a poslúchne ma, len keď na neho kričím. Tak či to náhodou nemá z toho môjho kriku 😖 Ale čo s ním, keď inak fakt neposlúcha.

@gabinka1012 mne našťastie Riško pekne papá, ešte aj plače, keď už viac nie je, ale stále akosi nepriberá. Zatiaľ mu len raz brali krv a všetko mal v poriadku. Teraz cez deň skoro stále papá len tuhú stravu, tak uvidíme, či to aj trochu pomáha. Ani by ma to toľko neštvalo, že je malinký, ale on je celkovo aj pomalší, zatiaľ sa len prevaľuje a trošičku sa posúva na brušku, ale o sedení ani nesnívame a už vôbec nie o státi 😀 To sa ešte načakáme, kým niečo z toho začne robiť. No tiež sa bojím, že ak nebude priberať, doktorka mi prikáže vymeniť materské mlieko za UM 😖 A ja veru aspoň do roka by som rada kojila.
Veď uvidíme, aj tak je to výhra, Vilka som kojila len 3 a pol mesiaca
@peepka vitaj. A kedy máš termín?

peepka
5. feb 2011

@ludka_r ahoj 🙂 zaciatkom juna 🙂 ak sa mozem spytat,aky mate problem s kojenim? urcite sa nevzdaj, mliecko sa neda stratit tak lahko!
a inak moj sa zacal plazit az v 11m a chodit az v 14 takze klud, kazdy ma svoje tempo, moj sa naordil 7tt predcasne takze korigovany ved na plazenie u neho by bol 9m..ale jo, celkvo pomalsi, ale sak to nevadi, onoto vsetko dobehnu, podla mna radsej neskor ako skor 😎

peepka
5. feb 2011

@ludka_r aha uz citam lepsie, nepribera dobre....a za aku dobu nepribral? lebo babatka zvyknu napriklad dva rtyzdne priberat veeelmi slabo a potom dalsie dva tyzdne to vsetko dobehnu a priberu fakt ze vela 🙂

peepka
5. feb 2011

a plus, ideal pre zacatie plazenia je prave tych 9 mesiacov takze fakt mate kopec casu 🙂

petikd
5. feb 2011

Ahojte
Teda baby ste toho popísali 😉
@peepka vitaj 🙂
@icerna @zabga super nové fotečky máte 😉
Baby k tomu nášmu veku....včera sme s mužom rozmýšlali,že ked bude mať damián 18 tak môžme s ním na disco a muž mu vraví že ked mamka dovolí,ja hovorím,že ešte si rozmyslím.A potom večer sa ma malý pýtal,že čo je rukojemník.Tak som mu to vysvetlila a on na to,že "tak ja som rukojemník,lebo ma nechceš pustiť s tatkom na diskotéku 😀

maatuulka
5. feb 2011

maminy tak dnes bolo uplne krasne 🙂 normalne ako na jar. len ten hnusny vietor to dost kazil, inak ak ste tu niktora z ba 🙂 12.2 bude karneval v Shoppingu 🙂

zabga88
5. feb 2011

jaj baby poradte prosim :(
mala chodi kazdych 5 min cikat lenze si sadne na serbel a povie ze nejde a o 5 min ide znovu :( ja neviem ci je to psychika alebo ma nejake problemy :( mozno ju aj s toho boli brusko :( pred vyse tyzdnom sme boli na vysetreni s mocom vysledky boli ok a teraz ked cika tak place ze ju reze pipinka :( toto je hrozne stale je nieco :(

zabga88
5. feb 2011

@petikd tieto dnesne deti, co? 😀

@maatuulka veru dnes bolo uplne úžasne my sme boli na prechadzke vo viniciach asi 2 km peso tam a spat 🙂 mala sice mrncala ze uz nevladze ale presla a teraz je unavena 🙂 dufam ze bude dobre spat

maatuulka
5. feb 2011

no aj mi sme boli na prechadzke, ze sa unavi, lenze mlada slecna zacala, ze chce kocik :/ takze teraz mi ostavaa dufat, ze zaspi do osmej 🙂 nech si aj ja vklude porelaxujem

hanuska09
5. feb 2011

@zabga88 to bude asi prechladnuta od spodu...nase krsniatko Simonka mala toto iste pred mesiacom.prechladla jej pipinka.dost neprijemne pre take male dievcatko ☹

gabinka1012
5. feb 2011

Ahojky,tak se nám po čase zase diskuse rozjíždí 🙂 to je fajn
@icerna já chci ohrádku hlavně s toho důvodu že mám v obýváku krb.A nechci jí dávat do postýlky v ložnici,je tam pak taková odstrčená.
@zabga88 i mi se přidáváme z bolením bříška.Dnes jsme měli v plánu s Gabčou jít do divadla na dětské představení ale nechtělo se jí,celý den byla skleslá.No a ted jí bolí bříško má průjem.Chudinka si prdla a pustila to do pižámka 😒 .Nastydnutí močovích cest často provází řezání při čůrání.Je fakt že Gabča měla jednou na sobě nějaké blbé kalhotky ty tam měla věčně zařízlé,nic neřekla a pak jí s toho měla odřenou že jí to při čůrání pálelo.

@ludka_r Riško to všechno dožene,moje sestra má ted už 3 letou holčičku a ta se jí nechtěla taky vůbec pohybovat.Občas se otočila na bříško.Lezení přeskočila úplně.Ale pak jak z nenadání začala chodit těsně před 1 rokem.

zabga88
5. feb 2011

@hanuska09 lenze ako je mozne ze moc mala ok 🤐 zeby jej to len vtedy zacinalo? a teraz je to uz vo vacsom stadiu?