Sú tu mamičky do 25 rokov?

hanculka
8. apr 2008

ahojte nájdu sa tu aj taketo mlade mamičky?

gabinka1012
23. aug 2010

to o Liance si tak pěkně napsala že mě to rozesmálo😀 ale věřím taky to nemáš lehké a Vanesska přes noc spinká v pohodě? mě se Gabča pořád ještě v noci budí a stěhuje se k nám do postele a já jí odnáším zpět do její.
podle doktorky je malá v pořádku ale proč tedy tak vyvádí to by mě zajímalo.Pokud se do konce týdne nesrovná tak máme přijít. ☹

icerna
23. aug 2010

vaness spi dobre,len teraz ked sme same doma ,bez tata,tak sa zacina bat dome ked sa trochu zotmie,tak cakam ze bude chciet spavat somnou.
a co place?alebo len pride,ze nechce byt sama v izbicke?ja som vanes kupila take male svetielko do zasuvky a pomohlo nam,lebo aj ona vymyslala zo zaciatku

gabinka1012
23. aug 2010

Gabča též spí z rozsvícenou lampičkou,nepláče jen se k nám nastěhuje.Když se jí zeptám co se děje,tak její odpověd zní "já se nebojím ale nechci tam být sama".A Lianka spinká s vámi v ložnici?

icerna
23. aug 2010

ano lili je s nami v spalni
tak mozno je jej tam smutno,vy mate malinku tiez pri postely,nie?
mozno jej je luto ze ste pokope a ona sama v izbicke ☹

gabinka1012
23. aug 2010

Gabča to dělá už od té doby co jsme jí odstěhovali z ložnice.Ale když je dost utahaná,hlavně ze školky tak spí až do rána ve své.Myslím že to chtělo dříve ji nechávat spát ve svém pokoji a né až ve 3 letech.Ale když já si pořád říkala že je na to dost času že je malá 🙂 Kdy plánujete dát Lianku spinkat mimo vaší ložnici?

danciacik
24. aug 2010

Ahojte dobré ránko prajem. Pozerám že sa bavíte o spaní. Ja nie som príliš dobrý príklad asi lebo my spíme s deťmi v jednej izbe, ešte nemám pocit že by mali ísť do vlastnej izby. Dokonca malý je nasáčkovaný pri mne v posteli 😀

petikd
24. aug 2010

Ahojte
@gabinka1012 tak možno ked spí v noci pekne,tak cez den si to vynahrádza.No aj moja neter chodila spať k sestre a švagrovi do postele,teraz mi vraví že ešte stále chodí 😉
@icerna my sme mali tiež svetielko do zásuvky,pomáhalo,ale ked sme premiestnili nábytok tak by ho nebolo vidno,tak má zapálené na chodbe kým zaspí 😉
No začal poriadne spávať do pol 8,len dnes sa zobudil asi o 4 a hral sa 😀 ale muž ho naspäť uložil a spali sme dalej 😉

gabinka1012
24. aug 2010

Zdravím a přeji hezký večer 🙂
@petikd už mě to taky napadlo.Dnes zase od rána plakala,venku bylo krásně tak jsem šli odpoledne na procházku.Na štěstí se v kočáru uklidnila a podařilo se jí na chvíli usnout.Ale jen jsme dorazili domů tak to začalo na novo 😒 Do té doby než jsem jí vykoupala,dala na jíst a spinkat.Už mě i napadlo jestli jí nerostou zoubky ale na to je asi ještě brzy,né?
přikládám pár foteček z dneška 😉

zabga88
25. aug 2010

ahojteeeeeeee! hlásim sa už sme doma 🙂 všade dobre doma najlepsie a ten spanok achjáááj konecne nasa postel :D
inak bolo super krasne prostredie, pocasie krasne, super ubytovanie no co dodat 🙂 akurat mala prvu noc spekulovala a plakala 🙂

tanias
29. aug 2010

@hanculka
Ahoj, áno.. nájde sa ich tu kopec.. ja som zostala tehotná v 21.. 😉

gabinka1012
29. aug 2010

Ahojky mamulky 🙂
tak jak se máte jak jste víkendovali?mi byli včera na jedné akci 🙂 rozloučení s prázdninami 🙂 byli tam soutěže pro děti tak to bylo něco pro Gábinku.
@zabga tak to je fajn že jste si dovolenku užili.

icerna
30. aug 2010

😉
ahojte baby
no mi sme mali celkom ok vikend,mala som tu sestru vcera 🙂 ale vanesska ma opuchnute lice od soboty a dnes sme sli k zubarke a ona ma dovolenku,skoro ma šiblo 😲 tak zajtra pojdeme k zastupujucej,uvidime co nam povie

icerna
30. aug 2010

gabinka skoro som zabudla,kraaasne fotocky,malinka je uzastna a aj gabinka samozrejme 😵

petikd
30. aug 2010

Ahojte.Tak my sme boli na výlete v skanzene,som myslela,že Damiána tam nebude baviť,ale sme šli tak hlavne kvôli lokomotívam,ale on jak chodil z domu do domu,taký bol vytešený.No ale sme prišli domov,ani sme sa nestihli prezliecť a Damián sa obaril s čajom,ruku okolo lakťa,nie velmi,ale hned pluzgiere Bože baby ja som ho v živote nevidela tak revať tak sme šli na traumatologiu zabalili mu a zajtra na kontrolu.Ná to 1 až 2 stupen,takže by nemal mať následky.teraz už sa pekne hraje.Jooj ale sa hnevám,že som bola vedla neho a som ho neustrážila ☹
@gabinka1012 fotky krásne,malé sú fešandy 😉
@icerna jooj tak dúfam,že Vaneske pomôžu 😉

gabinka1012
30. aug 2010

Ahojky,
@petikd to je mi líto nic si nevyčítej stát se to může každému.Budu na Damianka myslet,snad se mu to co nejdříve zahojí 😉 a dali vám na to nějakou mastičku nebo tak něco?
@icerna děkuji,snad Liance ta zubařka pomůže 🙂
dnes jsem byla s Nikolkou na 3 měsíční prohlídce má přesně 5 kg a 59cm.

petikd
30. aug 2010

@gabinka1012 dakujem,áno dali mu tam masť 😉 Nikolka pekne rastie 😉

gabinka1012
1. sep 2010

Ahojky
@petikd tak co Damianek?
dnes jsem byla s Gabčou na ortopedii,ty kolena jí bolí kuli tomu že má špatnou stavbu chodidel.Dali nám ortopedické vložky do bot.A já si myslela bůh ví jak kvalitní boty jí kupuji to je samá značka (nike,adidas atd) a oni asi moc vhodný pro děti nejsou. 😠

petikd
1. sep 2010

@gabinka1012,damián dobre,včera sme boli na preväz,má to škaredé a zajtra ideme zase 😉
No to je hrozné s tými topánkami,ja som tiež damiánove že značka a nakoniec má ploché nohy 😒 ked som pozerala Baťu,tak výklenok na chodidlo mali až od čísla 30 😒 ale tak sandálky kupujeme v lekárni ortopedické 😉

gabinka1012
1. sep 2010

bolí ho to hodně?doufám že né,určitě je to statečný klučina 🙂
já letos koupila Gabče sandálky od nike jsou atestované a doktor mi řekl že jsou špatný.Tak já nevím na co k nim dávají tu atestaci když pak mi řeknou že pro ni nejsou vhodné.Já vždycky koukala na to aby byli atestované a měli ten výklenek a stejně mi to bylo k ničemu hlavně že to stojí takových peněz. 😖

petikd
1. sep 2010

@gabinka1012 no nebolí ho až tak velmi,iba ked mu to niekto stlačí alebo ked dvihne ruku 😉
No to sa už nedá spolahnúť ani na značku 😒

gabinka1012
3. sep 2010

Dobré ránko,tak jak se máte?
@icerna tak co Vanesska ve školce jak to zvládla,líbí se jí tam?to Gabča jako vždycky plakala že tam nechce.
Nikča ta vůbec nechce dudlíka a naučila si cumlat paleček 🙂 ona ještě spinka a to usnula už ve 20hod.

icerna
5. sep 2010

ahojte 🙂
no vaness ide az zajtra,prerabali im tam este 😉
tak na zajtra drzim gabinke palce,nech je co najmenej placu 😵
petikd akosa mate?ta rucka ma mrzi za teba ☹ uz je lepsie?

petikd
5. sep 2010

Ahojte
@icerna no už lepšie,chodíme každý druhý den na preväz,aj včera sme boli a mal to už lepšie 😉
Joj no ved aj Damián by chcel do škôlky,vo štvrtok sme boli povedať,že príde až v oktobri a on celý piatok mi vravel,že chce do škôlky 🙂

zabga88
6. sep 2010

Ahojteee!

Petikd no aj vy ste mali úraz?

mne dnes volali na obed zo skolky ze mala spadla a ze si asi zlomilaruku :( tak ja v robote samozrejme stresy ako hovado... rychlo som volala durimu nech ide do skolky po nu potom sme isli k lekarke, ta nas poslala chirurgovi, potom na snimok a ten chvalabohu ukazal ze to neni zlomene ale narazene... velmi ju to boli stale place a do toho ju ešte aj zub boli :( dnes hrozny den...
na koniec sa ukazalo ze nespadla sama len tak ale zhodil ju jeden zlý chlapec co ju minuly rok bil... takze dnes den D

petikd
6. sep 2010

@zabga88 jooj chúdatko ☹ dúfam,že ju prestane rúčka bolieť a rýchlo sa zahojí 😉
Hej mali sme úraz,ale už je to lepšie,boli sme napreväz dnes nemá to už také hrozné,ešte ideme v stredu a uvidí sa že čo 😉

icerna
6. sep 2010

ahojte 😉
juuuj zabga tak to ma mrzi,chudiatko vikinka. ☹ ten chlapec by si zasluzil 😠 dufam,ze sa vam polepsi aj zo zubkom 😵

paola881
6. sep 2010

môžem sa ešte pridat???Ja mám 23,prvý krát som tehu.... 😎

petikd
6. sep 2010

@paola881 jasné,že sa môžeš pridať,vitaj 😉

paola881
6. sep 2010

dakujem 😉 myslím síce,že už niesom až v takom "kritickom"veku ale predsa sa ludia pozastavia nad tým,že mám 23...a bejby na ceste.... 😉